Віддав життя за Україну

26 липня відбулися похорони Григорія Терехова, який загинув при виконанні військового обов’язку під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Народився Григорій Анатолійович у с.Чапаєво 17 червня 1960 року. Закінчив Новокочубеївську школу. Здобув професію зварювальника. У 1979 призваний до лав Радянської Армії. У 80-их роках працював в артілі на річці Лєна Магаданської області. Одружений, має доньку та сина.

Пішов до Збройних сил України добровольцем. Служив у «гарячих точках». Зарекомендував себе добросовісним, відповідальним, надійним воїном, який не ховався за спинами товаришів. Загинув Григорій Анатолійович вночі 21 липня під час виявлення та обстрілу бойовиків на блокпосту поблизу Костянтинівки Донецької області.

Провести героя в останню путь прибули радник голови обласної ради Олександр Колесников, заступник обласного воєнкома Андрій Ткаченко, командир загиблого, капітан Микола Вовканич, керуюча справами районної ради Віта Гайдук, перший заступник голови РДА Сергій Апряткін, районний військовий комісар Віталій Свічкар та інші.

Світлий спомин про Григорія Анатолійовича, справжнього патріота, відважного воїна, чесну і порядну людину, назавжди збережеться у пам'яті земляків.