Основні заходи Полтавської обласної ради на 04.02.2019 р. ‒ 08.02.2019 р

04.02.2019, 11.00, к. 422 – засідання президії обласної ради.
04.02.2019, 15.00, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (пров. Госпітальний, 10, м. Полтава) – засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.
До проекту порядку денного включено питання:
1. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін та затвердження в новій редакції Положення про Премію Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка».
2. Про функціонування опорних шкіл області: проблеми, пріоритети.
3. Про стан функціонування закладів позашкільної освіти та напрямки щодо удосконалення їх роботи.
4. Про виконання рекомендацій постійної комісії від 09 липня 2018 року щодо відшкодування оплати за навчання учасникам бойових дій та їх дітям.
5. Про виконання рекомендацій постійної комісії від 11 червня 2018 року щодо створення цільової програми розвитку науки в Полтавській області.
6. Про проведення конкурсних відборів для заміщення посад керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, повноваження з управління якими передано Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.
7. Про погодження кандидатури Ростовцевої Л.М. для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.
8. Різне.
06.02.2019, 10.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.
До проекту порядку денного включено питання:
1. Про стан виконання заходів регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро в Полтавській області на період до 2021 року.
2. Про хід виконання регіональної цільової Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2017 – 2021 роки («Довкілля – 2021»).
3. Про звіти розпорядників коштів щодо використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році.
4. Про звернення депутата обласної ради Ляшка Р.В.
5. Про звернення виконавчого комітету Петрівсько-Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області щодо допомоги у виділенні коштів на реконструкцію або будівництво нових очисних споруд на території Петрівсько-Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
6. Про звернення Білецьківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області щодо відновлення прав громадян-жителів сільської ради у ситуації з мисливськими угіддями.
7. Різне.
07.02.2019, 11.00, к. 407 – засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.
До проекту порядку денного включено питання:
1. Про погодження проекту рішення двадцять четвертої сесії обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін, доповнень та викладення у новій редакції Регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання».
2. Про погодження проекту рішення двадцять четвертої сесії обласної ради сьомого скликання «Про погодження кандидатури Цимбала А.Г. для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України».
3. Про підсумки роботи із запитами на публічну інформацію, що надійшли до обласної ради протягом 2018 року.
4. Про результати виконання у 2018 році проектів громадських організацій, на реалізацію яких надавалася фінансова підтримка з обласного бюджету.
5. Про випуск у 2018 році соціально значущих видань, що видаються за кошти обласного бюджету, та План на 2019 рік.
6. Про Звіт щодо реалізації повноважень постійною комісією обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО протягом 2018 року.
7. Різне.
УВАГА!!! Засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр переноситься на 13 лютого 2019р, 11.00, к.422 проекту порядку денного включено питання:
1. Про звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУБЕНСЬКИЙ ЦЕГЕЛЬНИЙ ЗАВОД» щодо надання гірничого відводу для розробки Лубенського – 2 родовища суглинків на території м. Лубни та Лубенського району Полтавської області.
2. Про звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО АГРОПРОМИСЛОВОМУ БУДІВНИЦТВУ «ЛУБЕНСЬКИЙ РАЙАГРОБУД» щодо надання гірничого відводу для розробки ділянки № 1 Тернівського родовища суглинків на території Лубенського району Полтавської області.
3. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод Стасівського родовища на території Диканського району Полтавської області.
4. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХОРОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ДИТЯЧИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод ділянок № 1, 2 Хорольського-ІІ родовища на території м. Хорол Хорольського району Полтавської області.
5. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛОБИНСЬКИЙ ПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, питних підземних вод водозабору підприємства на території м. Глобине Глобинського району Полтавської області.
6. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОЇЛ МІНЕРАЛС КОМПАНІ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням газу природного, конденсату Південно-Макарцівської площі на території Полтавського району Полтавської області.
7. Про звернення Полтавської облдержадміністрації та АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» про укладення Меморандуму щодо співробітництва в питаннях розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури територіальних громад Полтавської області.
8. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» спеціального дозволу на видобування газу природного, конденсату, супутніх компонентів Горобцівсько-Відрадненського родовища на території Полтавського району Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.
9. Аналіз показників діяльності Полтавського обласного комунального виробничо - комерційного підприємства «Полтавапаливо» за 2018 рік.
10. Про стан надходжень рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до місцевих бюджетів Полтавської області за 2018 рік.
11. Різне.
08.02.2019, 10.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань
житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.
До проекту порядку денного включено питання:
1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.01.2016 № 33 «Про затвердження регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2016 – 2020 роки».
2. Про виконання регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2016 – 2020 роки у 2018 році.
3. Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2019 році (зі змінами).
4. Про передачу зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення житлового будинку за адресою: м. Полтава, вул. Стрітенська, 22 із власності ТОВ «СКАЙ ІНЖИНІРІНГ КОМПАНІ» (стара назва ТОВ «СМНК-69») у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс, у господарське відання, як внесок до розміру статутного капіталу
КП ПОР «Полтававодоканал».
5. Презентація проекту «Територія майдану».
6. Звіт про роботу постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку у 2018 році.
7. Різне.