Основні заходи обласної ради рад з 12 по 16 березня

e-mail Друк PDF

16 березня 2018 року о 10.00 у к. 422 Полтавської обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури з наступним порядком денним:

  1. Про звіти керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області та продовження терміну дії контрактів з ними.
  2. Про підсумки виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки за 2017 рік та плани на 2018 рік.
  3. Про реорганізацію інтернатних закладів Полтавської обласної ради.
  4. Про проект рішення обласної ради «Про заснування премій Полтавської обласної ради».
  5. Про проект рішення обласної ради «Про затвердження істотних умов енергосервісного договору за об’єктом енергосервісу будівля Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради».
  6. Про попередній розгляд питання «Про затвердження істотних умов енергосервісного договору за об’єктом енергосервісу будівля Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».
  7. Про проект рішення обласної ради «Про оголошення в Полтавській області 2018 року Роком художника Михайла Дмитренка».
  8. Про проект рішення обласної ради «Про використання революційного прапора Організації українських націоналістів на території Полтавської області».
  9. Різне.