Матеріали до чергової сесії

 

ВНЕСЕНІ НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ:

1. Про укладення контрактів з керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір (оприлюдненно: 04.09.2019)

2. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області (оприлюдненно: 04.09.2019)

3. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 - 2020 роки, зі змінами  (підлягає оприлюдненню розробником)

4 .Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році  (підлягає оприлюдненню розробником) Доопрацьований  (підлягає оприлюдненню розробником)

5. Про внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 - 2020 роки (підлягає оприлюдненню розробником)

6. Про переоформлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОРІХІВСЬКИЙ ЦЕГЕЛЬНИЙ ЗАВОД» гірничого відводу для розробки Оріхівського родовища суглинків на території Лубенського району Полтавської області (оприлюдненно: 06.09.2019)

7. Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ РІЧКОВИЙ ПОРТ» гірничого відводу для розробки Крячинівського родовища піску на території Кременчуцького району Полтавської області (оприлюдненно: 06.09.2019)

8. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХОРОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ДИТЯЧИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод ділянок № 1, 2 Хорольського-ІІ родовища на території м. Хорол Хорольського району Полтавської області (оприлюдненно: 06.09.2019)

9. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕО ВЕРТИКАЛЬ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ Давидівсько-Лелюхівської площі на території Новосанжарського та Кобеляцького районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр (оприлюдненно: 06.09.2019)

10.Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАДРА ВЕСТ ГРУП» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, газу природного, конденсату Бутівсько-Миргородської площі на території Миргородського, Великобагачанського та Шишацького районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр (оприлюдненно: 06.09.2019)

11. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНОЛІТ ОЙЛ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, газу природного, конденсату Фльорівсько-Ювілейної площі на території Котелевського, Полтавського, Чутівського, Диканського та Зіньківського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр (оприлюдненно: 06.09.2019)

12. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕО КОННЕКТ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, газу природного, конденсату Ново-Диканської площі на території Новосанжарського, Решетилівського та Полтавського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр (оприлюдненно: 06.09.2019)

13. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФІ НАФТ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу природного, нафти Руновщинської площі на території Полтавського та Чутівського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр (оприлюдненно: 06.09.2019)

14. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНС СЕТ ГЕО» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, газу природного, конденсату Вільшанської площі на території Полтавського та Новосанжарського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр (оприлюдненно: 06.09.2019)

15. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕСТ ГЕО ТЕХ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, нафти, газу, розчиненого у нафті, газу природного, конденсату Гулаківської площі на території Машівського та Новосанжарського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр (оприлюдненно: 06.09.2019)

16. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛТАВАНАФТОГАЗРОЗВІДКА» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу природного, конденсату Північно-Котелевської площі на території Котелевського району Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр (оприлюдненно: 06.09.2019)

17. Про надання ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОЛТАВСЬКЕ РАЙОННЕ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВЕПР" у користування мисливських угідь на території Полтавського, Диканського та Котелевського районів Полтавської області (підлягає оприлюдненню розробником)

18. Про надання ПОЛТАВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРКАСІВСЬКЕ" у користування мисливських угідь на території Новоселівської та Рунівщинської сільських рад Полтавського району Полтавської області (підлягає оприлюдненню розробником)

19. Про додаткове надання у користування мисливських угідь ПОЛТАВСЬКОМУ ГОСПРОХРАХУНКОВОМУ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦВІЇ УТМР (підлягає оприлюдненню розробником)

20. Про надання у користування мисливських угідь МИРГОРОДСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ПОПІВСЬКЕ" (підлягає оприлюдненню розробником)

21. Про припинення права користування частиною мисливських угідь ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО" (підлягає оприлюдненню розробником)

22. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "УДАЙ" у користування мисливських угідь на території Лубенського району Полтавської області (підлягає оприлюдненню розробником)

23. Про питання раціонального використання лісів і лісових насаджень Полтавської області (оприлюдненно: 04.09.2019)Доопрацьований  (оприлюднено: 16.09.2019)

24. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва (підлягає оприлюдненню розробником)

25. Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,3544 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

26. Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,3615 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

27. Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,0863 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

28. Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,1606 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана в постійне користування КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖУ ІМ. В.І. ЛИТВИНЕНКА за адресою: проспект Свободи, буд. 38-А м. Кременчук, Полтавська область  (оприлюдненно: 24.07.2019)

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана в постійне користування КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖУ ІМ. В.І. ЛИТВИНЕНКА за адресою: вул. Червона Гірка, 41, м. Кременчук, Полтавська область  (оприлюдненно: 24.07.2019)

31. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (оприлюдненно: 03.09.2019)

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ«КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» (оприлюдненно: 03.09.2019)

33. Про надання Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації в строкове користування на умовах договору суперфіцію земельну ділянку, яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області (оприлюдненно: 03.09.2019)

34. Про визнання рішення пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 988 «Про припинення в результаті реорганізації ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» таким, що втратило чинність  (підлягає оприлюдненню розробником)

35. Про передачу цілісного майнового комплексу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ»  (підлягає оприлюдненню розробником)

36. Про збільшення статутного капіталу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО»  (підлягає оприлюдненню розробником)

37. Про інформацію директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації (оприлюдненно: 04.09.2019)Доопрацьована інформація

38. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області (оприлюдненно: 04.09.2019)Доопрацьований  (оприлюднено: 16.09.2018)

39. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничої будівлі (насосної) за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 26/14 (оприлюдненно: 04.09.2019)

40. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні приміщення № 54 в громадському будинку літ. А-2 за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 24 (оприлюдненно: 04.09.2019)

41. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні) за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 32-К (оприлюдненно: 04.09.2019)

42. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлової будівлі учбового корпусу № 2 за адресою: м. Лубни, вул. Інститутська, 62 (оприлюдненно: 04.09.2019)

43. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні будівлі аптеки № 106 за адресою: Глобинський р-н., смт Градизьк, вул. Київська, 57/8 (оприлюдненно: 04.09.2019)

 44. Про зміну найменування Позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради "Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді" (підлягає оприлюдненню розробником)

45. Про припинення комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради  (підлягає оприлюдненню розробником)Доопрацьований  (підлягає оприлюдненню розробником)

46. Про внесення змін до рішення обласної ради від 19 жовтня 2018 року № 943 «Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний центр профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом шляхом перетворення в комунальне підприємство «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради» (підлягає оприлюдненню розробником)

 47. Про реорганізацію комунального підприємства «Лубенський обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» (підлягає оприлюдненню розробником)

48. Про реорганізацію Дитячого ревматологічного санаторію «Ліщинівка», Кременчуцького обласного дитячого психоневрологічного санаторію «Славутич» та Лубенського дитячого протитуберкульозного обласного санаторію шляхом приєднання до Комунального Підприємства «Полтавський обласний санаторій для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Полтавської обласної ради» (підлягає оприлюдненню розробником)

49. Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області  (підлягає оприлюдненню розробником)Доповнення

50. Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області  (оприлюднено: 21.08.2019)

51. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархіного пакету докорінних перетворень (оприлюдненно: 13.08.2019)

52. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо включення сільськогосподарських товаровиробників до переліку підприємств, які не зобов’язані отримувати ліцензію на місце зберігання пального (оприлюдненно: 03.09.2019)

53. Про Звернення до Верховної Ради України щодо прискорення розгляду проєкту Закону України № 9110 про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» (оприлюдненно: 03.09.2019)

54. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення (оприлюдненно: 03.09.2019)

55. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Національного банку України та Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» (оприлюдненно: 04.09.2019)

56. Про Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законодавчих актів України (оприлюдненно: 05.09.2019)

57. Про Звернення до міських, селищних, сільських рад Полтавської області щодо припинення розміщення заїзджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території населених пунктів області (оприлюдненно: 12.08.2019)

 

 

 

 

 

 

 

 

НА РОЗГЛЯДІ ОБЛАСНОЇ РАДИ:

Про перейменування Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» в Полтавське обласне комунальне підприємство «Полтавський аеропорт ім. Івана Мазепи»  (оприлюднено: 02.02.2018)

Про звіт голови обласної ради про свою діяльність за 2018 рік  (оприлюднено: 10.04.2019)

Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний Центр здоров’я шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» (підлягає оприлюдненню розробником)

Про реорганізацію Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради шляхом перетворення у Розбишівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професійно-трудовим навчанням Полтавської обласної ради (підлягає оприлюдненню розробником)

Про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на збільшення ліміту кредитування по кредиту, отриманому в AT «Полтава-банк» (підлягає оприлюдненню розробником)

Про внесення змін до складу постійних комісій Полтавської обласної ради  (оприлюднено: 11.09.2019)

Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Полтавської міської ради щодо визначення місця встановлення пам’ятника С. Петлюрі  (оприлюднено: 13.09.2019)

Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Генеральної прокуратури України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру  (оприлюднено: 13.09.2019)

Про внесення змін до рішення першого пленарного засідання двадцять шостої сесії обласної ради сьомого скликання від 19.07.2019 № 1118 «Про передачу у державну власність нежитлових будівель за адресою: Полтавська область, Решетилівський район, місто Решетилівка, вулиця Покровська, будинок 62/1»  (оприлюднено: 16.09.2019)

Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Кобченка Ю.В. (оприлюднено: 16.09.2019)

Про визначення кандидатур до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Полтавській області (оприлюднено: 16.09.2019)Альтернативний (оприлюднено: 16.09.2019)