Досвід врядування

Зміцнюють побратимне партнерство

15 жовтня голова Кобеляцької районної ради Юрій Тагадюк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шабалтій, міський голова Олександр Ісип взяли участь у засіданні "круглого столу" з нагоди 20-ї річниці підписання договору про партнерство між Кобеляцьким районом і містом Зінген (Хоентвіль) Німеччина.

У роботі "круглого столу" також взяли участь керівники районних служб, підприємств, громадськість міста, члени "Ротарі" - клубу та учні загальноосвітніх шкіл району.

23 травня 1993 року був вперше підписаний договір, який мав зміцнити економічні, культурні та спортивні відносини, взаєморозуміння та дружбу між народами. Честь його підписати мали Представник Президента України Володимир Чернявський та Обер-бургомістр міста Зінген Фрідхельм Мьорле. Через десять років, у серпні 2003 року, договір про партнерські відносини був повторно підписаний головою районної державної адміністрації Олександром Копельцем та Обер-бургомістром Андреасом Реннером.

Детальніше...

Названо лауреатів районної премії імені Івана Прокопенка

1 жовтня відбулося засідання організаційного комітету із присудження районної премії імені академіка І.Ф. Прокопенка (на фото), заснованої Лохвицькою районною радою з метою відзначення кращих педагогічних працівників району, що зробили вагомий особистий внесок у розвиток освіти та виховання підростаючого покоління. Вела засідання голова районної ради, голова оргкомітету Любов Кірієвська.

Члени оргкомітету ознайомилися із матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянули педагогічну діяльність претендентів, листи-клопотання на їхню підтримку, обговорили кандидатури номінантів.

За підсумками таємного голосування лауреатами районної премії імені академіка І.Ф. Прокопенка у 2013 році стали:

Детальніше...

Вивчили на місці проблеми сільської глибинки

4 вересня голови Новосанжарських районної ради та райдержадміністрації Володимир Левицький і Сергій Шовкопляс, у рамках діяльності ще минулоріч створеної районною радою спеціальної виїзної групи з вивчення і вирішення соціально-побутових проблем мешканців особливо малочисельних населених пунктів, відвідали село Бондури Полузірської сільської ради та Давидівку і Грекопавлівку, які розташовані на території Стовбинодолинської сільради. Очільників району супроводжували фахівці соціальних служб, охорони здоров’я, Полузірський та Стовбинодолинський сільські голови Любов Шерстюк і Любов Нестор разом із депутатами своїх сільських рад, журналісти.

Володимир Левицький і Сергій Шовкопляс запитували у місцевих жителів про те, чи влаштовує їх робота соціального працівника, які є проблеми в одиноких людей похилого віку, чи регулярно підвозяться продукти харчування та інші групи товарів, чи влаштовує їх забезпечення медичною допомогою, як працюють поштовики, як сільський голова та депутати сільської ради допомагають у вирішенні актуальних проблем тощо.

Детальніше...

Координаційна рада за участі колег - сусідів

26 липня голова Новосанжарської районної ради Володимир Левицький провів виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Нехворощанської сільської ради за участю селищного та сільських голів. У роботі зібрання взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Шовкопляс, делегація сільських голів з Решетилівського району на чолі з головою районної ради Віктором Різником, керівники установ і організацій району та області.

Нехворощанський сільський голова Юрій Любимський коротко охарактеризував адміністративну та соціальну структуру Нехворощанської сільської ради, відзначив, що завдяки тісній співпраці з керівництвом ТОВ «Чиста криниця» та місцевим фермерським господарством «Світлана», які очолюють депутати районної ради Віктор Сидоренко та Віктор Дубович, громаді вдається вирішувати питання соціально-економічного розвитку, утримання об’єктів соціальної сфери, розвитку освіти, масового спорту на селі.

Детальніше...

Втілюють ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо утвердження здорового способу життя дітей, організації їх дозвілля і фізичного виховання

4 червня на базі Зіньківської районної організації ФСТ «Колос» АПК було проведено спортивні ігри «Спорт і здоров’я – майбутнє Зіньківщини» із настільного тенісу. На відкритті заходу був присутній голова Зіньківської районної ради Сергій Ващенко. Очільник району привітав присутніх та побажав успіху у майбутніх змаганнях.

Усі учасники показали цікаву та напружену боротьбу. Переможцями та призерами спортивних ігор «Спорт і здоров’я – майбутнє Зіньківщини» із настільного тенісу стали:

Детальніше...

Сторінка 1 з 4