Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Граничний строк подання річної податкової декларації з податку на прибуток - 1 березня 2018 року

e-mail Друк PDF

Податкова декларація з податку на прибуток, яка розраховується наростаючим підсумком за рік, подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

На податкову декларацію з податку на прибуток, яка розраховується наростаючим підсумком за рік, не поширюється строк подання податкової декларації, визначений для базового звітного (податкового) періоду.

Тобто встановлено єдиний строк подання річної податкової декларації.

Отже, для податкової декларації з податку на прибуток підприємств за звітний (податковий) рік визначено єдиний строк її подання - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, незалежно від базового звітного (податкового) періоду складання декларації - квартал або рік.

Детальніше...

ДО УВАГИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

e-mail Друк PDF

Головне управління ДФС у Полтавській області інформує, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) розміщено «Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні».

Так, з метою підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочався з 01.01.2018, декларантам необхідно виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Звертаємо увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

Детальніше...

Більше 1,5 мільярдів гривень надходжень забезпечили до бюджетів фіскальні органи Полтавщини з початку року

e-mail Друк PDF

А саме, за підсумками роботи впродовж січня 2018 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Полтавської області сплачено понад 1 млрд. 567 млн.грн. платежів, в тому числі до державного бюджету – 923,7 млн.грн., - повідомили в Головному управлінні ДФС у Полтавській області.

До загального фонду державного бюджету збір по податках склав: по податку на прибуток – 68,4 млн.грн., ПДВ – 315,1 млн.грн., рентній платі за користування надрами – 371,3 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – 161,9 млн.грн., в тому числі по військовому збору – 32,5 млн.грн., акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 0,5 млн. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень по податку на прибуток в сумі 65,3 млн.грн., рентній платі за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення – у 2,4 рази, рентній платі за користування надрами для видобування нафти – на 5,4%, податку на доходи фізичних осіб - на 30,2%, в тому числі по військовому збору - на 27,3 відсотки.

Детальніше...

Декларування іноземних доходів

e-mail Друк PDF

Головне управління ДФС у Полтавській області нагадує, що з 1 січня 2018 року ДФС України розпочато Кампанію декларування доходів громадян.

Відповідно до норм Податкового кодексу України обов’язок щодо подання декларації виникає при отриманні протягом 2017 року, зокрема:

• іноземних доходів (громадянами України);

• доходів з джерелом їх походження в Україні та іноземних доходів, що отримуються іноземцем, який у звітному (податковому) році набув статусу резидента України.

Декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2017 році, подається до податкової інспекції за місцем податкової адреси платника податку (місцем проживання).до 1 травня поточного року.

Детальніше...

Триває кампанія декларування доходів громадян - 2018

e-mail Друк PDF

З 1 січня 2018 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859», у терміни, встановлені Податковим кодексом України, а саме:

- для громадян, які зобов’язані згідно з ПКУ подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня 2018 року;

- для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31 грудня 2018 (включно).

Обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає при отриманні:

Детальніше...

Сторінка 1 з 343