Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Про проведення Дня відкритих дверей в Університеті митної справи та фінансів

Університет митної справи та фінансів здійснює підготовку фахівців за 20 спеціальностями: «Міжнародне право», «Право», «Облік і оподаткування», «Міжнародні економічні відносини», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Комп'ютерні науки та інформаційні технології››, «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)››, «Кібербезпека», «Туризм», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Соціальне забезпечення», «Маркетинг», «Прикладна математика», «Філологія››, «Психологія», «Журналістика», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Університет митної справи та фінансів запрошує усіх бажаючих дізнатися про спеціальності та умови вступу до ВИШу на Днях відкритих дверей, які відбудуться 15 грудня 2018 року та 16 лютого 2019 року за адресою м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського 2/4, Навчальний корпус №1 УМСФ.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Конкурс «Податкова абетка»

Національний університет державної фіскальної служби України оголошує ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс «Податкова абетка» для учнів 1-4 класів, «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» – для учнів 5-9 класів у грудні 2018 рокулютому 2019 років, як одного із незалежних складових Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього».

Конкурс носить тематичний характер, метою якого є популяризація податкової та митної грамотності, сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку, налагодження партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками податків.

Детальніше...

Головне управління ДФС у Полтавській області відчинило свої двері для учнів підшефної школи

В рамках проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права в Головному управлінні ДФС у Полтавській області пройшов  «День відкритих дверей», на який завітали учні 3-Б класу  полтавської школи №10, якою вже багато років опікується обласне управління ДФС.

Провівши екскурсію приміщенням Головного управління ДФС в області заступник начальника ГУ ДФС в області Алла Рябкова розповіла юним відвідувачам про важливість податків в існуванні кожної держави та обов’язковість їх сплати до бюджету, підкресливши, що від того скільки податків ми сплатимо до скарбниці сьогодні, залежить скільки кожен громадянин отримає від держави завтра, будь то навчання, медичні послуги, соціальна допомога, пенсія чи інші виплати на користь працюючих.

Детальніше...

Особливості судового оскарження рішень контролюючих органів

Відповідно до правил предметної юрисдикції, встановлених статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України), на спори платників (юридичних чи фізичних осіб) із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій чи бездіяльності поширюється юрисдикція адміністративних судів.

Інстанційна юрисдикція адміністративних судів визначена статтею 22 КАС України та передбачає вирішення справи місцевим адміністративним судом (місцевим загальним судом та окружним адміністративним судом), перегляд сурового рішення в апеляційному порядку судом апеляційної інстанції та перегляд судових рішень Верховним судом в касаційному порядку.

Детальніше...

За інформацією ГУ ДФС на Полтавщині з початку року офіційно оформлено близько 900 працівників

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж січня-листопада 2018 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були  виявлені по 46 суб'єктах господарювання. За результатами проведених працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок було додатково донараховано понад 7,3 млн.грн. податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних осіб, майже 1,357 млн.грн. єдиного внеску, та військового збору у сумі 504,9 тис. гривень.

Детальніше...

Сторінка 1 з 391