Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Про термін дії ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами

Головне управління ДФС у Полтавській області доводить до відома платників акцизного податку, що ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади в містах, районах, районах у містах Києві та Севастополі за місцем торгівлі суб’єкта господарювання терміном на один рік і підлягають обов’язковій реєстрації в органі ДФС, а у сільській місцевості – в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб’єкта господарювання.

Детальніше...

З початку року до державного бюджету надійшло понад 8 млн. гривень акцизного податку повідомили в ГУ ДФС Полтавщини

Як зазначив заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Віталій Чорнобривець, в січні-липні 2019 року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

За результатами роботи з початку року до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження: акцизного податку в цілому до державного бюджету – 8,1 млн. грн.; акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів в сумі 105,9 млн. грн.; плати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами - в сумі 18,9 млн. гривень.

Детальніше...

Умови застосування пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних осіб, які протягом кількох місяців звітного року здавали об’єкт житлової нерухомості в оренду

Відповідно до пп. 266.2.1 п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Пунктом 266.4 ст. 266 ПКУ передбачено пільги зі сплати податку.

Детальніше...

Платники податків Полтавщини у 2019 році поповнили бюджет майже на 21,3 млрд.грн.

А саме, як повідомили в Головному управлінні ДФС у Полтавській області, за січень-липень 2019 року до бюджетів усіх рівнів по ГУ ДФС у Полтавській області мобілізовано платежів в сумі 21 млрд. 291 млн. гривень.

До державного бюджету зібрано платежів в сумі 14 млрд. 825,5 млн. грн., в т.ч. до загального фонду державного бюджету збір склав 14 млрд. 816,1 млн. гривень.

Детальніше...

На Полтавщині за сім місяців 2019 року податковий борг зменшено на 141,7 мільйонів гривень

Як повідомили в управлінні погашення боргу ГУ ДФС у Полтавській області станом на 01.08.2019 сума податкового боргу до Зведеного бюджету склала 5839,8 млн. гривень.

З метою забезпечення скорочення податкового боргу податковими органами області з початку року вжито ряд заходів, в тому числі:

Детальніше...

Сторінка 1 з 448