Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Податкова знижка: чи має право платник податку фізична особа подати уточнюючу декларацію, якщо було виявлено документально підтверджені суми, що не були враховані при поданні?

Відповідно до пп. 166.1.1 п. 166.1 ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (пп. 166.1.2 п. 166.1 ст. 166 ПКУ).

Детальніше...

У Полтавській митниці ДФС відбулися робочі наради з митними брокерами та декларантами

Полтавська митниця ДФС створює сприятливі умови для розвитку зовнішньоекономічної діяльності: запровадження обов’язковості застосування принципу «єдиного вікна» при здійсненні видів державного контролю за переміщенням через митний кордон України товарів.

На теперішній час,  з використанням порядку інформаційного обміну за принципом «єдиного вікна» у Полтавській митниці ДФС оформлюються 100% від загальної кількості митних декларацій, за якими передбачено проведення певних видів державного контролю. Такий порядок контролю державних органів за переміщенням через митний кордон товарів відповідає світовій практиці та рекомендаціям міжнародних організацій.

З метою прискорення пропуску товарів та транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України та дотримання перевізниками вимог  Митного кодексу України ст.322 (частини першої) проведено наради з декларантами, митними брокерами, перевізниками  та основними імпортерами. Наради проведено безпосередньо за місцем розташування підрозділів митного оформлення митниці.

Детальніше...

«Бастіон» допоможе перекрити канали постачання на український ринок нелегальної продукції, яка ввозиться поза митним контролем

Операція «Бастіон» стартувала з 3 червня поточного року і буде реалізована на всій митній території України  до   31 грудня 2019 року.

У Полтавській області створено територіальну  робочу групу  з числа представників  Полтавської митниці ДФС та Головного управління ДФС у Полтавській області.

Основними завданнями робочої групи є:

-      зменшення тіньової економіки;

-      контроль за товаром від кордону до споживача;

-      повнота декларування та сплата податків;

Детальніше...

Оздоровчий центр «Орлятко» приймає друзів

Один з найкращих дитячих оздоровчих центрів області «Орлятко» імені Володимира Михайловича Садового розташований в селі Матвіївка Котелевського району на Полтавщині, яким опікується Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби.

До послуг відпочиваючих діє відповідний сервіс: їдальня з двома просторими залами, власний автобус, що возить малечу на охайний пляж, бібліотека, комп’ютерний клас, футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики, гімнастичне обладнання, настільний теніс, естрада в затишному сосновому обрамленні та багато іншого. А цього року для дітей було закуплено 50 новеньких велосипедів.

Як завжди відпочинок у оздоровчому центрі тематичний. І у 2019 році його гасло – „Проекти”. Хлопчаки та дівчатка мають право самі обирати в своїх, загонах  заходи дозвілля, голосувати за них і відпочивати.

Детальніше...

З 01 липня 2019 неоподатковувана вартість посилок знижується зі 150 до 100 євро

Для міжнародних поштових й експрес-відправлень юрособам і ФОПам неоподатковуваний ПДВ поріг  так і лишається на рівні еквівалента 150 євро.

150 євро так само лишиться й для ввезення товарів у несупроводжуваному багажі.

Тим часом для посилок фізособам-громадянам сумарна фактурна неоподатковувана вартість із 01.07.2019 становить еквівалент 100 євро (замість 150 євро)

Головне управління ДФС у Полтавській області

 

Сторінка 1 з 431