Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Закінчується кампанія декларування доходів громадян

Головне управління ДФС у Полтавській області нагадує, що останній день подання декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік (далі – декларація) платниками податків, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані її подати, – 2 травня 2019 року.

Декларацію платники можуть подати за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів:

- особисто або уповноваженою на це особою;

Детальніше...

У першому кварталі 2019 року до ГУ ДФС Полтавщини звернулося 30 громадян

А саме, як відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова, за січень-березень 2019 року до ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 30 письмових звернень громадян, що на 19 звернень менше, ніж за відповідний період 2018 року.

Аналіз стану роботи зі зверненнями громадян показав, що питання, з якими найчастіше зверталися громадяни письмово протягом першого кварталу 2019 року, стосувались роз’яснень норм чинного податкового законодавства. Основною причиною їх надходжень є постійні зміни в законодавстві, а також значна кількість неврегульованих та проблемних питань у податковому законодавстві. Громадяни зверталися до ГУ ДФС у Полтавській області з питань, які стосувалися: контрольно-перевірочної роботи, інформування про ухилення від сплати податків, податку на доходи фізичних осіб.

На всі звернення надані своєчасні відповіді в терміни, передбачені законодавством. Порушення терміну їх розгляду структурними підрозділами та підпорядкованими інспекціями не допускалися.

Скарг та повторних звернень до ГУ ДФС у Полтавській області від громадян в січні – березні 2019 року не надходило, як і за відповідний період 2018 року.

Детальніше...

Здаєте квартиру в оренду – задекларуйте свій дохід

Головне управління ДФС у Полтавській  області нагадує, якщо фізична особа – орендар нерухомого майна не є суб’єктом господарювання, то відповідальним за нарахування та сплату (перерахування) податку на доходи фізичних осіб (далі – податок) до бюджету є орендодавець.

При цьому такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету у строки, встановлені для квартального звітного (податкового) періоду. А саме: протягом 40 календарних днів після останнього дня такого звітного (податкового) кварталу. Сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов’язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи.

Детальніше...

Близько 9 млрд.грн. задекларували громадяни Полтавщини з початку року

На сьогоднішній день до ГУ ДФС у Полтавської області подали  податкові декларації про майновий стан та доходи про отримані у 2018 році понад 12,5 тисяч громадян, відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова. З них 10695 громадян, що зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. Найбільше декларацій подали по Кременчуцькому управлінню, а саме - 4510 громадян.

Загальна сума задекларованого доходу складає 8 млрд. 749 млн. 75,2 тис. гривень.

Самостійно визначена сума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає 28 млн. 892,4 тис. гривень. Найбільше визначена сума ПДФО, яка підлягає сплаті, а це - 9 млн. 710,9 тис. грн., по Лубенському управлінню. Згідно  п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України - фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації. Так, станом на 1-ше квітня 2019 року до  бюджету сплачено 8 млн. 231,5 тис. гривень.

Детальніше...

З початку року до державного бюджету надійшло 2,2 млн. гривень акцизного податку повідомили в ГУ ДФС Полтавщини

Як повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Віталій Чорнобривець, в січні-березні 2019 року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

За результатами роботи з початку року до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження: акцизного податку в цілому до державного бюджету – 2,2 млн. грн.; акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів в сумі 44,3 млн. грн.; сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами - в сумі 6,5 млн. гривень.

Для виробництва підакцизної продукції підприємствам - виробникам у відповідності з чинним законодавством видано 124,8 млн. штук марок акцизного податку.

Детальніше...

Сторінка 1 з 421