Близько 6 млн. грн. заборгованості із ЄСВ планується скоротити на Полтавщині у серпні

Актуальність проблеми потреби у коштах на виплату пенсій на перший план винесла питання надходження сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в тому числі стан заборгованості по ЄСВ.

Саме цим питанням і була присвячена чергова спільна нарада ініційована ГУ ДФС у Полтавській області із економічно активними боржниками, що пройшла в Головному управлінні державної фіскальної служби Полтавщини.. В нараді взяли участь заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Алла Рябкова, начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталій Коноз, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Оксана Мисик, а також фахівців підрозділів погашення боргу та адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування ГУ ДФС у Полтавській області.

В ході конструктивної зустрічі з посадовими особами підприємств-боржників під час наради було обговорено питання повноти сплати зобов’язань з ЄСВ та зменшення податкового боргу, укладено помісячні графіки надходжень ЄСВ від погашення заборгованості.Як відзначила під час наради заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Алла Рябкова, головна мета сьогоднішньої зустрічі – поспілкуватися із боржниками та роз’яснити кожному з них важливість виконання взятих на себе зобов’язань із погашення заборгованості по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. «Очікувана сума надходжень ЄСВ від погашення заборгованості в серпні 2018 року по Полтавській області складає 6,1млн. гривень», - підкреслила заступник керівника обласного ГУ ДФС.

В свою чергу начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталій Коноз зауважив, що проведення подібних зустрічей призведе до позитивного результату, а заборгованість по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування буде погашено.

Головне управління ДФС у Полтавській області