Полтавська митниця ДФС звертає увагу всіх власників автомобілів з іноземною реєстрацією: Вчасно оформлюйте свої транспортні засоби !

Власники автомобілів з іноземними номерами отримали додатковий час для митного оформлення своїх автівок без посилених штрафних санкцій.

Нагадуємо, що з 22 серпня поточного року вступають у дію нові санкції. Відповідальність за знаходження нелегалізованих авто на митній території України у серпні 2019 року значно зросте!

 

Так, у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення :

- від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. грн.

- більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170тис.грн або конфіскація таких авто.

Аналогічні розміри штрафів і при перевищенні строків тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення. Крім цього, передбачено відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого ТЗ у комерційних цілях. При такому порушенні доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тис. грн.

Головне управління ДФС у Полтавській області