Герої не вмирають

28 листопада у с. Рашівка Гадяцького району відбулося прощання із бійцем 42 БТО Кириєнком Юрієм Володимировичем, який героїчно загинув у зоні проведення АТО.

Траурний мітинг відкрив сільський голова Володимир Омельченко. Найщиріші співчуття рідним висловили голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, районний військовий комісар Геннадій Розколотько, голова Гадяцької Народної ради Олександр Сиваш. Поховали бійця на місцевому кладовищі. У нього залишилися дружина і батьки.

Усе село у скорботі з вінками і квітами, не стримуючи сліз, проводжало в останню путь справжнього Героя, патріота України. Приїхали його бойові побратими, які пліч-о-пліч з Юрієм стояли в окопах.

Юрій народився 7 січня 1982 року у с. Рашівка. Навчався у місцевій школі. Проходив строкову службу у Збройних Силах України. Закінчив Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Працював у рідному селі, був хліборобом.

19 червня 2014 року був призваний до війська під час другої хвилі мобілізації. 26 липня одружився. 28 серпня 2014 року загинув на Донбасі в Іловайському котлі. Тіло покійного знайшли у жовтні.

Подвиг Юрія Кириєнка назавжди залишиться у нашій пам'яті і серцях. Герої не вмирають!