Лауреати премії імені Фєодосія Рогового

2019 рік

У номінації «Сучасна проза» – Луньова (Горицвіт) Тетяна Володимирівна, член Національної спілки письменників України, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської та німецької філології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка – за книгу «Те, що можна написати тільки аквареллю».

У номінації «Громадська діяльність»: Антипович (Дениско) Ганна Іванівна, заслужений журналіст України, поетеса, член правління Полтавської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка – за книгу «Про що гомонить Соборний майдан» та багаторічну громадську діяльність, спрямовану на утвердження в українському суспільстві ідеалів свободи, незалежності, правди і справедливості; Крутько Едуард Сергійович, уродженець с. Козубівка Хорольського району Полтавської області, студент ІІІ курсу Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського – за вагомий особистий внесок у збереження історії рідного краю, активну популяризацію краєзнавчої роботи серед молоді та успішну реалізацію суспільно значущих ініціатив на місцевому рівні.

 

2018 рік

У номінації «Сучасна проза» – Осока (Нечитайло) Сергій Олександрович, член Національної спілки письменників України – за збірку оповідань «Нічні купання в серпні».

У номінації «Громадська діяльність» – Роговий Юрій Федосійович, ветеран педагогічної праці – за популяризацію творчого доробку свого батька – Феодосія Рогового.

 

 

1