Занесені до Книги Пошани Полтавської обласної ради

ПОЛОЖЕННЯ
про Книгу Пошани Полтавської обласної ради

На визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною до Книги Пошани Полтавської обласної ради занесені:

Антонець Семен Свиридонович – Герой України, заслужений працівник сільського господарства України;

Кириченко Раїса Панасівна – Герой України, народна артистка України;

Коросташов Олександр Григорович – Герой України, заслужений працівник сільського господарства України;

Думенко Леонід Васильович – заслужений журналіст України, лауреат міжнародної премії ім. Павла Загребельного (посмертно);

Корост Тетяна Михайлівна – Герой України, заслужений працівник сільського господарства України;

Білаш Олександр Іванович – Герой України, народний артист УРСР, народний артист СРСР, лауреат Державної премії України ім. Т.Г.Шевченка (посмертно);

Брикулець Віктор Михайлович – заслужений художник України;

Касьян Микола Андрійович – заслужений лікар України, народний лікар СРСР, (посмертно);

Андрусенко Дмитро Олександрович - молодший сержант (посмертно);

Аранчій Максим Олегович - солдат (посмертно);

Бєлорус Владислав Вікторович - солдат (посмертно);

Біліченко Геннадій Васильович - капітан (посмертно);

Боняківський Валерій Євгенович - старшина міліції (посмертно);

Вихристюк Сергій Григорович - прапорщик (посмертно);

Гадлевський Володимир Володимирович - старший лейтенант (посмертно);

Гнатенко Анатолій Олексійович - солдат (посмертно);

Горбенко Святослав Сергійович - боєць Добровольчого Українського Корпусу (посмертно);

Горячевський Олександр Олександрович - рядовий міліції (посмертно);

Демиденко Микола Юрійович - солдат (посмертно);

Древаль Олексій Вікторович - старший солдат (посмертно);

Зайцев Микола Володимирович - майор (посмертно);

Збицький Максим Володимирович - солдат (посмертно);

Зуєнко Сергій Михайлович - старший сержант (посмертно);

Кириєнко Юрій Володимирович - сержант (посмертно);

Кіт Дмитро Дмитрович - старший сержант (посмертно);

Клименко Євген Олександрович - молодший сержант (посмертно);

Кобіцький Сергій Леонідович - солдат (посмертно);

Козак Борис Сергійович - старший солдат (посмертно);

Крівченко Сергій Федорович - старший солдат (посмертно);

Крутько Роман Іванович - солдат (посмертно);

Кузьменко Віталій Миколайович - рядовий міліції (посмертно);

Кулягін Андрій Олександрович - старший солдат (посмертно);

Курочка Анатолій Михайлович - старший сержант (посмертно);

Куценко Микола Олегович - лейтенант (посмертно);

Кучеренко Владислав Ігорович - старший солдат (посмертно);

Кучін Максим Володимирович - сержант (посмертно);

Лимарь Сергій Вікторович - старший лейтенант (посмертно);

Лифар Анатолій Петрович - солдат (посмертно);

Максимов Олександр Євгенович - капітан (посмертно);

Матвієвський Іван Володимирович - солдат (посмертно);

Матійчук Олександр Сергійович - молодший сержант міліції (посмертно);

Мирінець Вадим Михайлович - солдат (посмертно);

Назаренко Дмитро Миколайович - сержант міліції (посмертно);

Олійник Іван Анатолійович - солдат (посмертно);

Ошека Максим Петрович - молодший сержант (посмертно);

Прохоров Станіслав Миколайович - солдат (посмертно);

Прудій Микола Васильович - солдат (посмертно);

Рущак Руслан Олександрович - старший солдат (посмертно);

Сітяєв Юрій Миколайович - старший солдат (посмертно);

Таранець Станіслав Олексійович - капітан (посмертно);

Терехов Григорій Анатолійович - старший лейтенант (посмертно);

Усс Степан Миколайович - старшина (посмертно);

Федоряка Петро Вікторович - старший лейтенант (посмертно);

Ходак Віктор Григорович - солдат (посмертно);

Цедік Антон Ігоревич - молодший сержант (посмертно);

Часовий Денис Вікторович - солдат (посмертно);

Чепіга Микола Миколайович - солдат (посмертно);

Шевченко Дмитро Іванович - старший солдат (посмертно);

Шляхтич Олександр Валентинович - солдат (посмертно);

Юденко Євгеній Анатолійович - солдат (посмертно);

Сердюк Ігор Миколайович - Герой України, учасник Революції Гідності, активіст Київського Майдану (посмертно);

Черненко Андрій Миколайович - Герой України, учасник Революції Гідності, активіст Київського Майдану (посмертно);

Авраменко Олександр Іванович - молодший сержант (посмертно);

Аврамчук Віктор Вікторович - солдат (посмертно);

Бабенко Віктор Володимирович - старший солдат (посмертно);

Баля Володимир Якович - військовослужбовець (посмертно);

Барвін Дмитро Володимирович - старший солдат (посмертно);

Батир Руслан Іванович - солдат (посмертно);

Безрода Анатолій Миколайович - старший лейтенант (посмертно);

Белей Сергій Григорович - солдат (посмертно);

Білоконь Олександр Вікторович - солдат (посмертно);

Білоус Анатолій Анатолійович - солдат (посмертно);

Білько Віталій Олексійович - сержант (посмертно);

Борильченко Євгеній Володимирович - солдат (посмертно);

Борищак Олексій Андрійович - майор (посмертно);

Василенко Роман Леонідович - військовослужбовець (посмертно);

Вільковський Володимир Вікторович - солдат (посмертно);

Гавеля Богдан Васильович - сержант (посмертно);

Гирман Сергій Миколайович - солдат (посмертно);

Гречко Дмитро Миколайович - солдат (посмертно);

Грицай Антон Юрійович - лейтенант (посмертно);

Гудзенко Юрій Олегович - солдат (посмертно);

Деребченко Андрій Васильович - солдат (посмертно);

Діллер Роман Олександрович - старший сержант (посмертно);

Дудка Юрій Андрійович - солдат (посмертно);

Душа Станіслав Леонідович - старший лейтенант (посмертно);

Єлісєєв Ігор Миколайович - капітан (посмертно);

Жадько Ігор Віталійович - солдат (посмертно);

Жирнов Віктор Анатолійович - старший сержант (посмертно);

Закарлюка Микола Володимирович - молодший сержант (посмертно);

Ільїн Андрій Миколайович - старший лейтенант (посмертно);

Ільченко Сергій Анатолійович - старший солдат (посмертно);

Капацій Роман Володимирович - сержант (посмертно);

Карпенко Олександр Григорович - молодший сержант (посмертно);

Кирилов Антон Сергійович - солдат (посмертно);

Кирилюк Олександр Георгійович - старший солдат (посмертно);

Коваленко Олег Миколайович - підполковник (посмертно);

Кондаков Віталій Олексійович - капітан 3-го рангу (посмертно);

Конопльов Андрій Анатолійович - старший сержант (посмертно);

Коряк Дмитро Володимирович - солдат (посмертно);

Кошлатий Григорій Григорович - старший сержант (посмертно);

Кукса Олег Володимирович - солдат (посмертно);

Лебеденко Іван Анатолійович - солдат (посмертно);

Лисенко В'ячеслав Олексійович - молодший сержант (посмертно);

Лободенко Андрій Іванович - військовослужбовець (посмертно);

Мартинюк Микола Миколайович - солдат (посмертно);

Маслій Антон Олександрович - головний старшина (посмертно);

Мокляк Олександр Сергійович - солдат (посмертно);

Мочалов Олександр Ігорович - солдат (посмертно);

Невідничий Юрій Олександрович - сержант (посмертно);

Никоненко Сергій Григорович - солдат (посмертно);

Носенко Артем Вячеславович - старший солдат (посмертно);

Павленко Роман Віталійович - солдат (посмертно);

Печериця Юрій Анатолійович - старший сержант (посмертно);

Писаренко Василь Григорович - солдат (посмертно);

Подалось Станіслав Володимирович - військовослужбовець (посмертно);

Покладов Андрій Євгенович - старший лейтенант (посмертно);

Пономаренко Олександр Васильович - сержант (посмертно);

Пономаренко Руслан Миколайович - старший сержант (посмертно);

Поросюк Олександр Васильович - старший солдат (посмертно);

Пугачов Вадим Володимирович - молодший сержант (посмертно);

Розуменко Артем Олександрович - солдат (посмертно);

Рябко Максим Олександрович - молодший сержант (посмертно);

Рясков Микола Васильович - солдат (посмертно);

Салогуб Віталій Андрійович - військовослужбовець (посмертно);

Синюк Денис Сергійович - солдат (посмертно);

Сірий Олександр Валентинович - солдат (посмертно);

Смоляр Іван Дмитрович - молодший сержант (посмертно);

Тарасенко Олександр Миколайович - військовослужбовець (посмертно);

Тронько Руслан Миколайович - старший сержант (посмертно);

Фень Олег Леонідович - військовослужбовець (посмертно);

Фролов Олександр Миколайович - молодший сержант (посмертно);

Чирцов Олександр Семенович - боєць добровольчої чоти «Карпатська Січ» (посмертно);

Шабля Михайло Ігорович - старший лейтенант (посмертно);

Шульга Володимир Олександрович - молодший сержант (посмертно);

Щербак Сергій Олександрович - солдат (посмертно);

Яковець Роман Михайлович - солдат (посмертно);

Андрейко Петро Миколайович – старший лейтенант (посмертно);

Бутирін Антон Володимирович – сержант (посмертно);

Василенко Андрій Васильович – солдат (посмертно);

Вашура Микола Васильович – старший сержант (посмертно);

Гончаров Олександр Іванович – старший лейтенант (посмертно);

Городько Олег Вікторович – капітан (посмертно);

Гунько Сергій Володимирович – боєць Добровольчого Українського Корпусу (посмертно);

Довбня Олег Олександрович – солдат (посмертно);

Зебін Едуард Миколайович – боєць Добровольчого Українського Корпусу (посмертно);

Кабушко Мирослав Олексійович – старший солдат (посмертно);

Ковтун Олександр Костянтинович – старшина (посмертно);

Кочура Максим Юрійович – солдат (посмертно);

Лесняк Денис Ігорович – майор (посмертно);

Литовченко В’ячеслав Григорович – боєць Добровольчого Українського корпусу (посмертно);

Лукаш Олександра Анатолійович – сержант (посмертно);

Малетич Дмитро Миколайович – солдат (посмертно);

Марченко Руслан Володимирович – старший солдат (посмертно);

Месеча Сергій Олександрович – солдат (посмертно);

Нечипоренко Роман Володимирович – прапорщик (посмертно);

Омельченко Роман Миколайович – солдат (посмертно);

Павлюченко Сергій Миколайович – солдат (посмертно);

Перепелятник Олег Миколайович – солдат (посмертно);

Решетник Сергій Іванович – молодший сержант (посмертно);

Садовничий Євген Валентинович – молодший сержант (посмертно);

Самойленко Віктор Сергійович – військовослужбовець (посмертно);

Сахаров Олег Петрович – старший лейтенант (посмертно);

Чуріков Валентин Миколайович – молодший сержант (посмертно);

Шадських Сергій Олексійович – молодший сержант (посмертно);

Шаповал Володимир Іванович – молодший сержант (посмертно);

Ярешко Андрій Григорович – старший лейтенант (посмертно);

Ярмула Олександр Леонідович – військовослужбовець (посмертно);

Яценко Юрій Вікторович – солдат (посмертно);

Боцула Петро Данилович – старший солдат (посмертно);

Вознюк Олександр Олегович – молодший сержант (посмертно);

Войтер Сергій Віталійович – молодший сержант (посмертно);

Волошин Євгеній Петрович – підполковник (посмертно);

Гладкий Сергій Вікторович – молодший сержант (посмертно);

Дзерин Антон Миколайович – старший солдат (посмертно);

Зубченко Олександр Миколайович – військовослужбовець (посмертно);

Іванов Сергій Олексійович – старший сержант (посмертно);

Ілляшенко Віктор Володимирович – солдат (посмертно);

Каменюк Олександр Олександрович – капітан міліції (посмертно);

Кандул Роман Григорович – старший лейтенант (посмертно);

Кирніс Руслан Олегович – сержант (посмертно);

Корнійко Олександр Сергійович – солдат (посмертно);

Кривонос Денис Валерійович – старший солдат (посмертно);

Ларін Микола Миколайович – старший солдат (посмертно);

Латченко Артур Вікторович – військовослужбовець (посмертно);

Максюта Костянтин Іванович – військовослужбовець (посмертно);

Мельник Валерій Ігорович – старший солдат (посмертно);

Мовчан Дмитро Васильович – капітан (посмертно);

Нетеса Роман Валентинович – старший солдат (посмертно);

Олефір Олександр Олександрович – солдат (посмертно);

Осіпов Олександр Олексійович – військовослужбовець (посмертно);

П’ясецький Володимир Анатолійович – військовослужбовець (посмертно);

Ременець Пилип Олександрович – сержант (посмертно);

Рома Костянтин Сергійович – старший солдат (посмертно);

Савченко Іван Миколайович – старший сержант (посмертно);

Самойленко Володимир Якович – солдат (посмертно);

Сергієнко Сергій Олексійович – солдат (посмертно);

Стрельцов Юрій Петрович – старший солдат (посмертно);

Тюменцев Олександр Володимирович – старший лейтенант (посмертно);

Федорин Юрій Петрович – молодший сержант (посмертно);

Халазій Ігор Михайлович – старший солдат (посмертно);

Чипенко Ростислав Анатолійович – молодший сержант (посмертно);

Супруненко Олег Андрійович – депутат Миргородської міської ради сьомого скликання (посмертно);

Бойко Андрій Юрійович – солдат (посмертно);

Бокоч Олег Степанович – молодший сержант (посмертно);

Бурмич Анатолій Олексійович – старшина (посмертно);

Карпун Владислав Миколайович – старший солдат (посмертно);

Козченко Владислав Ігорович – молодший сержант (посмертно);

Корна Андрій Миколайович – сержант (посмертно);

Крупський Володимир Володимирович – військовослужбовець (посмертно);

Олійник Юрій Михайлович – старшина (посмертно).