Обговорення

Проект рішення "Про внесення змін, доповнень та викладення в новій редакції Антикорупційної програми Полтавської обласної ради на 2017 – 2020 роки"

Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 1 статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», Методичними рекомендаціями щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затвердженими рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19 січня 2017 року № 31, Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, рекомендаціями постійних комісій обласної ради,

ОБЛАСНА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Антикорупційної програми Полтавської обласної ради на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 592 «Про Антикорупційну програму Полтавської обласної ради на 2017 – 2020 роки», виклавши її в новій редакції (додається на 32 аркушах).

2. Доручити голові обласної ради подати на погодження Національному агентству з питань запобігання корупції Антикорупційну програму Полтавської обласної ради на 2017 – 2020 роки протягом трьох робочих днів з дня її затвердження.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

 Проект рішення "Про внесення змін, доповнень та викладення в новій редакції Антикорупційної програми Полтавської обласної ради на 2017 – 2020 роки"

Add a comment

Проект Бюджетного регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання

З метою упорядкування процесів (механізму) формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що здійснюються Полтавською обласною радою, її органами і підрозділами протягом бюджетного періоду, а також регламентації взаємовідносин між різними учасниками бюджетного процесу пропоную Полтавській обласній раді затвердити бюджетний регламент (проект додається).

Зазначений регламент визначає порядок подання депутатами ради пропозицій, а також організаційно-процедурні питання також з підготовки, складання, розгляду, затвердження, виконання, контролю, внесення змін та звітності щодо обласного бюджету.

Просимо розглянути та внести пропозиції у місячний термін

Проект Бюджетного регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Add a comment

Про оголошення Всеукраїнського відкритого конкурсу «Територія Майдану»

За ініціативи Полтавської обласної ради розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 18.01.2016 № 12 оголошується проведення Всеукраїнського відкритого архітектурно-художнього конкурсу на визначення кращого Концептуального проекту відкритого громадського простору «Територія Майдану» у м. Полтава (далі — Конкурс).
Замовник Конкурсу − Полтавська обласна державна адміністрація.
Організатори конкурсу:
Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації;
Управління культури облдержадміністрації;
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Співорганізатор Конкурсу: Національна спілка архітекторів України.
Конкурс оголошується з метою пошуку кращого концептуального проекту оновлення площі на вул. Соборності (колишній Жовтневій), 45 у місті Полтава з розв'язанням архітектурного та містобудівного завдання, з формуванням масштабних змін і нового громадського простору, з принципово іншим ідейним наповненням, яке базується на демократичних цінностях, національних інтересах і європейському виборі нашої держави, виборених Майданом та Революцією Гідності у грудні–лютому 2013/14 років.

Add a comment
Детальніше...

Громадське обговорення

Шановні полтавці!

ОБЛАСНА РАДА, керуючись актуальними суспільними настроями виборців, ініціює проведення громадського обговорення щодо перспективи прийняття будівлі колишнього Полтавського кадетського корпусу з міської до обласної комунальної власності.

Ця пам'ятка архітектури вже більше десяти років руйнується, виправити ситуацію може об’єднання зусиль та спільних ресурсів територіальних громад сіл, селищ і міст області.

Запрошуємо висловити своє бачення майбутнього колишнього Полтавського кадетського корпусу усіх небайдужих, громадський актив, інтелігенцію, фахівців та представників місцевих органів влади Полтавського краю.

Очікуємо на ВАШІ думки і пропозиції у письмовому або електронному форматі за наступними контактами:

Полтавська обласна рада, вул. Соборності, 45, м. Полтава, 36014;

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Add a comment