Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Пленарне засідання двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання планується 19 липня 2019 року.

Про час та місце проведення пленарного засідання буде повідомлено додатково.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 червня 2019, 15:01

Олександр Біленький: Бібліотечний простір повинен стати майданчиком для громадських ініціатив

e-mail Друк PDF

24 червня голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у нараді в облдержадміністрації, яку вів тимчасово виконувач обов’язки голови облдержадміністрації Олег Пругло. На початку засідання Олег Пругло та Олександр Біленький вручили державні нагороди з нагоди Дня державної служби.

Присутні заслухали виступ начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Тараненка про ситуацію, що склалася в пожежо-небезпечний період 2019 року в лісовому фонді області та завдання щодо попередження лісових пожеж на території області. Олександр Біленький поцікавився у керівника профільного управління щодо ситуації зі створенням у Полтавському районі вольєрного господарства ПАФ «Подоляка», адже справа набула великого резонансу, тому важливо з’ясувати, чи вдасться забезпечити прохід місцевим жителям на територію вольєру і чи немає інших обставин, які можуть штучно розхитувати ситуацію.

Детальніше...

Профільна депутатська комісія розглянула питання надрокористування

e-mail Друк PDF

21 червня під головуванням Сергія Мамояна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Олег Діденко, Анатолій Власенко, Олександр Ківшик, Дмитро Спатар, Валерій Прядко, заступник керівника апарату-керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, громадськість.

Комісія розглянула звернення ТОВ «ЕКО РЕСУРС» про надання гірничого відводу для розробки Сорочинського родовища пісків на території Миргородського району Полтавської області. Відповідний проект рішення внесено на розгляд чергової сесії обласної ради.

У ході засідання також було підтримано пропозиції щодо перерахування до місцевих бюджетів Полтавської області коштів, що надійшли до цільового фонду Полтавської обласної ради за Угодами про залучення та використання коштів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів Полтавської області.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 червня 2019, 15:09 Детальніше...

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

e-mail Друк PDF

Шановні полтавці!

22 червня 1941 року розпочався найкривавіший період Другої світової війни. У нещадному протистоянні сталінського та гітлерівського тоталітарних режимів загинули десятки мільйонів людей.

Пам'ять про синів і дочок українського народу, які відстояли перемогу в тій страшній війні, на своїх плечах винесли тягар воєнного і повоєнного лихоліття, стали жертвами нацизму – назавжди у наших серцях.

Сьогодні, зі зброєю у руках захищаючи нашу незалежність і суверенітет, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

Вічна пам'ять полеглим. Честь і слава живим героям!

Олег Пругло, т.в.о.

голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської

обласної ради

23 червня – День державної служби

e-mail Друк PDF

Шановні колеги!

Сердечно вітаємо вас із Днем державної служби!

Праця державного службовця є дуже важливою в діалозі народу з владою, в процесі становлення України як правової, демократичної, європейської держави.

Ваш професіоналізм, відданість справі та високі моральні якості забезпечують утвердженню у людей довіри до влади, оперативність реагування на виклики часу і запити суспільства, підвищення міжнародного авторитету нашої країни.

Щиро зичимо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, енергії та наснаги!

Олег Пругло, т.в.о.

голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 червня 2019, 07:57

В області активно впроваджують Ініціативу «Партнерство «Відкритий уряд»

e-mail Друк PDF

20 червня під головуванням Інни Авраменко відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Володимир Ярошенко, заступник керівника апарату-керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, представники громадськості, журналісти.

Депутати заслухали та взяли до відома питання «Про досвід та перспективи взаємодії органів виконавчої влади Полтавської області з громадськими радами». За словами директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко, виокремлюється позитивна практика взаємодії обласної ради та облдержадміністрації із Громадською радою при ОДА щодо конструктивного опрацювання відповідних проектів рішень обласної ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 червня 2019, 08:36 Детальніше...

Сторінка 1 з 874