Анатолій Ханко взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку

e-mail Друк PDF

23 квітня виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко здійснив робочу поїздку в Оржицький район та взяв участь у виїзному розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку, яке провів голова облдержадміністрації Валерій Головко.

На колегії було визначено основні завдання та напрямки розвитку агропромислового комплексу області в 2018 маркетинговому році, розглянуто стан дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів на території області в 2017 році та в І кварталі 2018 року.

У рамках засідання його учасники відвідали ТОВ «Оржицький молокозавод» в с.Заріг, ознайомилися з матеріальною базою підприємства та технологією виробництва молокопродуктів.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 квітня 2018, 08:01

Про перспективи запровадження новітніх ІТ- технології в роботі органів місцевого самоврядування говорили на форумі «Smart Полтавщина»

e-mail Друк PDF

20 квітня, за участю перших керівників Полтавської області – голови обласної ради Олександра Біленького та голови облдержадміністрації Валерія Головка, – відбувся Полтавський форум громад та органів місцевого самоврядування «Smart Полтавщина».

Керівникам органів місцевого самоврядування та представникам територіальних громад було представлено проект «Smart громада» – програмний комплекс взаємоінтегрованих веб-сервісів та аналітично-інформаційних систем, який передбачає впровадження автоматизованих процесів у різні сфери діяльності органів місцевого самоврядування. Йшлося, зокрема, про технічні можливості та переваги програмного комплексу «Електронний контакт-центр», веб-сервісів: «Громадський (партисипативний) бюджет», «Електронний реєстр земель та комунального майна», «Інвестиційний портал», «On-line діяльність депутатів», «Безпечна громада» «Система оцінки якості», «Кабінет мешканця», «ІТ-медицина», «Енергосервіс» та ін.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 15:17 Детальніше...

Олександр Біленький: Ми започатковуємо на Полтавщині проект «Smart-регіон»

e-mail Друк PDF

Про це голова Полтавської облради Олександр Біленький заявив під час відкриття Полтавського форуму громад та органів місцевого самоврядування «Smart Полтавщина».

«Впевнений, що нинішній форум стане початком реалізації цілого ряду інноваційних проектів.  Головна ідея Smart-регіону – створення єдиної точки доступу для будь-якого користувача до ресурсів, де можна отримати інформацію про Полтавську область, актуальні проекти, які реалізуються в громадах, замовити ті чи інші соціальні послуги та ін. Наше завдання – відібрати найбільш цікаві ідеї, які можуть бути інтегровані до єдиного проекту. Долучитися до проекту може будь-яка громада Полтавщини. Переконаний, що кожен керівник органу місцевого самоврядування прийме для себе відповідне рішення», - сказав голова Полтавської обласної ради.

В заході також беруть учать голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, керівник Проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України» Тарас Журавель, радник Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування В’ячеслав Толкованов,  експерти та представники органів місцевого самоврядування.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 11:04 Детальніше...

Олександр Біленький: Інколи здається, що ставлення окремих видобувних компаній до місцевих громад гірше, ніж до африканських колоній

e-mail Друк PDF

Про це голова Полтавської облради заявив під час засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, в якій взяли участь керівники районів та міст області, а також представники газовидобувних компаній.

«На жаль, з питань видачі спецдозволів на користування надрами існує чимало спекуляцій. Тому вкотре наголошую: Полтавська обласна рада не проти нарощування видобутку газу в Україні. Більш того, ми готові усіляко сприяти цьому процесу. Але, шановні видобувні компанії, виконуйте законодавство, дотримуйтесь екологічних норм, рахуйтеся з інтересами людей, які проживають на відповідній території – ніхто вам слова не скаже», - заявив Олександр Біленький.

Наразі подекуди все ще фіксується відсутність системної комунікації між районами та видобувними компаніями, знищення під’їзних доріг великовантажними автомашинами, невиконання екологічних норм, зокрема в частині забруднення водоносних горизонтів тощо.

«Про яку соціальну відповідальність можна говорити, коли, наприклад, село отримує щорічно від компанії мізерні 100 тис. грн. Але при цьому там десять років знищуються усі під’їзні дороги і вартість ремонту їх оцінюється в 14 млн грн! Не скажу, що така ситуація всюди. Але, на жаль, подібні факти не поодинокі. Яка громада захоче мати справу з таким «партнером», коли в неї на очах нищиться сусіднє село? Хто захоче пускати до себе такий «бізнес»?підкреслив голова облради, - Полтавська обласна рада зацікавлена у розвитку газовидобувного комплексу. Але й бізнес має бути відповідальним! Зі свого боку, ми завжди відкриті для конструктивного діалогу».

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2018, 14:01

Органи місцевого самоврядування Полтавщини готові до конструктивного діалогу з видобувними компаніями за умови соціальної відповідальності

e-mail Друк PDF

Про це та інші актуальні питання йшлося під час розширеного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, яка відбулася 18 квітня.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Анатолій Ханко, голови районних рад, міські голови, голови райдержадміністрацій, керівники ПАТ «Укргазвидобування», Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта», представники громадськості та журналісти.

Головуючий Олександр Біленкий вказав на недопустимість споживацького підходу збоку видобувних компаній до територій, де здійснюється видобуток. Зі свого боку директор з земельних відносин ПАТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський запевнив присутніх у готовності компанії до діалогу, поінформував про її стратегічні цілі та готовність брати участь у розвитку Полтавського регіону.

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2018, 16:28 Детальніше...

Олександр Біленький ознайомився із роботою Центру первинної медико-санітарної допомоги в м. Кременчук

e-mail Друк PDF

17 квітня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький в рамках робочої поїздки в м. Кременчук відвідав Центр первинної медико-санітарної допомоги №1. У 2016 році проект Кременчуцької міської ради «Впровадження сучасних технологій ефективного енергоспоживання у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 в м. Кременчук» став переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад Полтавської області. Загальна вартість робіт - 1277,7 тис. грн., в т.ч. з обласного бюджету – 434,5 тис. грн.

За словами Олександра Біленького,  основна ідея проекту полягала в тому, щоб на прикладі однієї комунальної будівлі міста розробити зразкову модель, яку можна впроваджувати для інших комунальних установ міста.

«Завдання успішно виконано! Більш того, наразі місто Кременчук отримало кошти від європейських партнерів на впровадження енергоефективних заходів у 66 бюджетних закладах. І досвід нашого спільного «пілотного» проекту стане у нагоді вже найближчим часом» – наголосив голова обласної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 15:34 Детальніше...

Медична реформа: керівникам самоврядування та первинної медицини роз'яснили головні аспекти перетворень

e-mail Друк PDF

17 квітня в Полтавській обласній раді відбулося чергове засідання фахової майстерні, присвяченої темі медичної реформи. Захід організували Українська асоціація районних та обласних рад та Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування. В роботі взяв участь виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації Володимир Микійчук, голови районних рад, керівники центрів первинної медико-санітарної допомоги, медичні працівники.

Як зробити так, щоб після кардинальних перетворень, які пропонує профільне міністерство, не втратити мережу лікарняних закладів, зберегти персонал та реально покращити обслуговування населення? Відповідь на це непросте запитання учасники майстерні шукали разом із експертом Костянтином Надутим.

Детальніше...

Сторінка 1 з 811