План роботи обласної ради з 29 травня по 02 червня

e-mail Друк PDF

31 травня о 9-00 в каб.422 відбудеться  засідання постійної комісії обласної ради з питань агрораної політики та земельних відносин.

Порядок денний:

Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприєства "Полтавапаливо"

31 травня о 9-30 в зеленій залі обласної ради відбудеться  засідання постійної комісії обласної ради з питань питань бюджету та управління майном.

Порядок денний:

1.Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації в 2017 році.
2.Різне.

01 червня о 10-00 в каб.422 відбудеться  засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм». Затвердження тексту оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм».

- 01 червня о 14-30 в каб.422 відбудеться проведення першого етапу конкурсного відбору на заміщення вакантної посади начальника Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради – розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі.