Затвердили низку програм

18 грудня під головуванням голови Карлівської районної ради Петра Світлика відбулася тридцять перша сесія районної ради. В її роботі взяли участь заступник голови районної ради Василь Каплоухий, депутати районної ради, міський та сільські голови, головні розпорядники коштів, керівники установ, підприємств та організацій, представники ЗМІ.

Першого до слова було запрошено начальника фінансового управління райдержадміністрації Анатолія Магду. Заслухавши його інформацію з п’яти питань, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2014 року по доходах у сумі 60536071,68 грн. та звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року по доходах в сумі 90688402,69 грн. Також проголосували за внесення змін до загального та спеціального фондів районного бюджету на 2014 рік.

Роботу сесії продовжив заступник начальника Карлівського РВ УМВС України в Полтавській області Олександр Наконечний про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Карлівського району за звітний період 2014 року.

З інформацією про стан законності та вжиття заходів щодо її зміцнення та результати діяльності виступив прокурор Карлівського району Валерій Хатьонка.

Далі депутати затвердили ряд Програм: Програму розвитку малого підприємництва у Карлівському районі на 2015-2017 роки, Програму підтримки та розвитку об’єднаного трудового архіву Карлівської районної ради на 2015-2017 роки, районну Програму забезпечення санітарним автотранспортом Карлівської центральної районної лікарні та Карлівського центру первинної медико-санітарної допомоги на 2015-2016 роки, Програму підтримки і розвитку районної газети на 2015 рік.

З питаннями, що стосується комунального майна районної ради, виступив начальник відділу управління комунальним майном Сергій Бабенко.

Розглянувши звернення волонтерів ГФОПДК «Карлівська самооборона», які займаються збором гуманітарної допомоги та її відправкою учасникам АТО, стосовно звільнення від сплати орендної плати за користування займаним приміщенням у будівлі районного Будинку культури, депутати районної ради вирішили виділити приміщення для даної організації та для всіх громадських організацій, які допомагають військовим, у будівлі комунального підприємства «Видавництво «Світанок» Карлівської районної ради» без сплати за оренду.

Крім того, обговоривши ситуацію щодо відключення світла по місту та селах району, заслухавши пояснення начальника Карлівської філії ПАТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” Володимира Замкового, депутати прийняли рішення звернутися з метою врегулювання даного питання до Полтавської обласної ради, Полтавської ОДА та Кабінету Міністрів України.

У питанні «Різне» слово мали міський голова Володимир Слєпцов, депутати районної ради Світлана Стасенко, Володимир Шовковий, Анатолій Кибка та інші депутати.

Підсумки підвів голова районної ради Петро Світлик.