Прийом громадян

Голова Карлівської районної ради Петро Світлик провів виїзний прийом громадян на території Голобородьківської сільської ради. На прийомі побувало 42 жителі сіл Голобородьківське, Михайлівське та Тагамлицьке.

На зустрічі були порушені питання щодо поліпшення автобусного сполучення з районним центром, вуличного освітлення, водозабезпечення, заготівлі молока, вивезення сміття, каналізування багатоквартирних будинків с. Тагамлицького, ремонту дорожнього покриття та відкриття дошкільного навчального закладу на території сільської ради.

Для вирішення останнього питання голова районної ради спільно з сільським головою В’ячеславом Старейком та керівником базового сільськогосподарського підприємства ТОВ “МДМ”, депутатом районної ради В’ячеславом Сиротою здійснили обстеження приміщення, яке планується реконструювати під дитячий садок.

На окремі питання, під час проведення виїзного прийому, було дано вичерпні відповіді, для вирішення інших – головою районної ради направлено доручення в відповідні служби району.