Звітували перед виборцями

У суботу в м.Карлівці відбулися зустрічі громадськості з представниками гілок влади з питань, які місцеві жителі порушували неодноразово на особистих прийомах у керівництва міста, району та в області.

У зібраннях, що відбулися коло будинку № 5 по вул. Кузнечній, будинку № 39 по вул. Київській та буд. № 12 по вул. Незалежності, взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій, голова районної ради Петро Світлик, депутат районної ради Володимир Омельченко, секретар міської ради Людмила Милькова, депутати міської ради Сергій Бобрицький, Наталія Пащенко, Володимир Шеремет, Юрій Тютюнник та близько сотні місцевих жителів.

Наболілими проблемами карлівців є мережа водопостачання та водовідведення, ремонт інженерних мереж підвальних приміщень, ремонт покрівлі будинків, асфальтування тротуару, будівництво дитячого майданчика, проблема стихійної торгівлі.

Зокрема, присутній т.в.о. директора КП «Полтававодоканал» Олександр Єгоров пообіцяв за тиждень розібратися з питаннями

водопостачання.

Ігор Горжій прозвітував за час роботи, який він обраний депутатом обласної ради. «За 9 місяців ми надали матеріальну допомогу усім карлівчанам, хто звертався. Як і обіцяв, знизили ціну (на 20 %) на деякі ліки у аптеках КП «Полтавафарм» для учасників АТО, ветеранів війни, багатодітних та малозабезпечених родин. Близько 500 тисяч гривень виділили на реконструкцію опалення у районній лікарні. Ви знаєте, що ми відстояли, закриття деяких відділень медзакладу. Нині продовжуємо наполягати, щоб кількість персоналу, насамперед лікарів, не зменшилась. Також для Карлівки придбають новий сміттєвоз за 2 500 тисяч гривень: 30 % – із міського бюджету, 70 % – з обласного», – розповів Ігор Горжій.

У свою чергу Петро Світлик говорив про роботу районної ради та депутатського корпусу за поточний рік.

«Діяльність районної ради і депутатів є відкритою і прозорою. Районна рада працює у складі 34 депутатів, що в певній мірі забезпечує ефективну роботу представницького органу, та на жаль, частина народних обранців в силу суб’єктивних причин не приймає участі в роботі ради. За 8 місяців поточного року проведено шість пленарних засідань, на яких розглянуто 75 актуальних питань. Це питання соціально-економічного й культурно-освітнього розвитку, сфери охорони здоров`я, військового й цивільного захисту, питання управління комунальним майном, та інше. На сьогоднішній день з метою вирішення питань галузі освіти в районі із районного бюджету додатково виділено понад 1,8 млн. грн. З метою підготовки медичних закладів до роботи в зимовий період (реконструкція системи опалення в Карлівській ЦРЛ та підготовка газового опалення) – додатково виділено майже 1,5 млн.»

Розглянувши усі порушені питання, присутні керівники спільно із депутатами розробили план заходів по вирішенню наболілих проблем жителів Карлівки.

Щодо вимоги усіх мешканців стосовно забезпечення цілодобового постачання питної води у багатоповерхівки, Ігор Горжій підсумував: «Будемо працювати, аби у найкоротші терміни люди отримали воду. Сподіваюся, що КП «Полтававодоканал», зокрема директор, докладе максимум зусиль, щоб вирішити цю проблему. Я, як депутат обласної ради, не лише контролюватиму цей процес, а й всебічно допомагатиму».