У Миргородському районі пройшла відкрита першість з гирьового спорту серед юнаків та дівчат

15 лютого на базі Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу ПДАА відбулася відкрита першість Миргородського району з гирьового спорту серед юнаків, дівчат, юніорів у якій взяли участь і спортсмени-гирьовики з Карлівського району.

Змагання проводилися за програмою двоборства (поштовх і ривок) у віковій категорії 13-16 років – гирі 16 кг, вікова категорія до 12 років – гирі 8 кг. Так, у віковій категорії 13-16 років, у двоборстві перше місце виборов Артем Дуленко, друге місце – Приліпко Владислав, третє місце – Свириденко Олександр, четверте – Улько Максим, а Жужома Анжеліка у вправі ривок зайняла п’яте місце. У віковій категорії до 12 років у двоборстві третє місце виборов Харьков Євген, а Кривенко Олег – четверте. Крім того, Домінчак Віталій, Жужома Анжеліка та Кривенко Ігор у загальнокомандній естафеті зайняли третє місце.

Тренер карлівських юніорів Олег Коломієць пишається своїми вихованцями, а також висловлює щиру вдячність за підтримку спортсменів-гирьовиків в спортивних змаганнях різного рівня та сприяння розвитку гирьового спорту у Карлівському районі голові районної ради Петру Світлику, Климівському сільському голові Олексію Піскарьову, а також депутатському корпусу районної ради та Климівської сільської ради.