Лубенський район

Обговорили перспективи подальшої співпраці з очільником об’єднаної територіальної громади

e-mail Друк PDF

10  січня у  Лубенській районній раді  відбулося спільне  засідання  двох постійних комісій: з питань планування бюджету  та фінансів та з питань соціальної сфери  та соціального  захисту населення. Засідання провів  один з голів профільних комісій  Віктор Ступка. Із 13  членів   на комісію зібралося  12  депутатів,  які активно включились в роботу.

Участь у  засіданні комісій взяли також голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації  Тетяна Качаненко,  заступник  голови  райдержадміністрації  Ігор Нестеренко.

Присутні заслухали начальника управління соціального захисту населення РДА Наталію Ісаєнко,  яка  ознайомила депутатів  з ходом виконання  Програми соціального захисту населення «Турбота»  за 2016 рік. Наразі   обговорено  проект Програми  «Турбота» на 2017 рік.   Піднімалося  питання виділення  коштів  під програму   для надання   разової допомоги онкохворим.  Депутат районної ради, голова постійної комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення Сергій Мисник  звертався з депутатським запитом щодо  збільшення  допомоги, яка у 2016 році складала 1000 гривень.  За інформацією  головного лікаря Лубенського центру  ПМСД Наталії  Гармаш, на сьогодні в районі хворіє  720 осіб.  Тож  серед депутатів, керівників району прозвучала думка  передбачити кошти у сумі 2000 грн. на людину.  Крім того,  доцільно  це питання висвітлити в ЗМІ  аби  хворі знали, що  не залишаться  зі своїми  проблемами  сам на сам. До того ж  сільським головам  слід передбачити  матеріальну допомогу і в сільському бюджеті. Обговорювалося також питання виділення коштів  постраждалим у разі пожежі, у разі непередбачуваних життєвих обставин. Йшла мова і про підтримку учасників АТО,  воїнів-інтернаціоналістів, чорнобильців, про пільгове перевезення, наразі  сільським радам направлено листи з проханням передбачити кошти  для забезпечення  окремих категорій населення пільговим перевезенням.

Було заслухано  директора територіального центру соціального обслуговування населення РДА Наталію Хомкіну, начальника відділу освіти РДА Юлію Білокінь,  начальника відділу культури і туризму РДА Людмилу Пазенко, головного лікаря центру ПМСД Наталію Гармаш, які  разом із сільським головою Засульської сільської ради  Сергієм Бондаренком обговорили  перспективи подальшої співпраці з об’єднанню територіальною громадою. Йшла мова про передачу майна у власність ОТГ, подальше фінансування вищезазначених відділів, центрів. Питання ще доопрацьовуються і будуть озвучені на черговій сесії районної ради, яка відбудеться 18 січня.

Новий шкільний транспорт отримала Березотіцька ЗШІ-ІІІ ступенів Лубенського району

e-mail Друк PDF

24 листопада   у Березотіцькій  ЗШ І-ІІІ ступенів Лубенського району  – свято,  школа отримала новий автобус.  Привітати з цією подією та вручити ключі від  автобуса   у Березоточу прибули  голова районної ради Григорій Угляниця,  голова  райдержадміністрації Тетяна Качаненко,  начальник відділу освіти,  сім’ї,  молоді та спорту райдержадміністрації  Юлія Білокінь,   депутат районної ради  Лідія Білик.

Вартість шкільного транспорту – 1 мільйон  гривень, придбаний  шляхом  співфінансування із залученням  600 тисяч гривень Державного бюджету та 810 тисяч гривень районного бюджету, що дало змогу вирішити питання організації безперебійного підвезення дітей із сіл Луки та Суха Солониця у Березотіцьку школу та садочок,  заощадити бюджетні кошти.

Питання підвезення дітей до навчального закладу було досить актуальним, адже  старий автобус, 2003 року випуску,  зносився,  тож школа потребувала  нового транспорту.

Учні з радістю зустріли новину, виглядаючи транспортний засіб  на подвір’ї  школи.  Директор  Березотіцької ЗШ  І-ІІІ ступенів  Юлія Рак  дякувала  керівникам району, а також усім, хто доклав  багато зусиль  для  того, аби  мрія школярів здійснилась.

Тож щасливі учні, вчителі сфотографувались на подвір’ї школи на згадку.

Обговорили актуальні питання життя району

e-mail Друк PDF

15 листопада  у  Лубенській  районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій, у якому взяли участь голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступники голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, Ігор Нестеренко.

На розгляд комісій було винесено  36 різногалузевих питань, усі вони були докладно опрацьовані депутатами.

На початку зібрання голова районної ради Григорій Угляниця  представив загалу  звіт  про діяльність за період з листопада 2015 по листопад 2016 року. А також інформував    про  внесення змін  до рішення районної ради щодо  постійних комісій районної ради: назву комісії з питань  законності та правопорядку,  місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю  запропоновано доповнити   «з питань  антикорупційної політики», відповідно до  статей 43,47, 59-1  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».  Наразі  запропоновано  внести зміни до Положення  про постійні  комісії районної  ради.

Останнє оновлення на Середа, 16 листопада 2016, 19:06 Детальніше...

Шукали шляхи вирішення актуальних проблем

e-mail Друк PDF

11 липня у Лубенській районній раді відбулася нарада з сільськими головами та депутатами районної ради. Участь у зібранні взяли перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради Руслан Богдан, Ігор Горжій, Лариса Сухопар, Олександр Сиченко, народний депутат України Іван Крулько, голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, громадськість.

Основним питанням порядку денного стала екологічна ситуація в районі. Внаслідок сильної зливи в ніч з 22 на 23 червня частина населених пунктів, зокрема села Ждани та Окіп, були підтоплені, забруднилася і стала непридатною для споживання вода в колодязях. Критична ситуація склалася і на річці Сула, де унаслідок забруднення гине риба. Тож на нараді йшла мова про заходи, які слід вживати аби зняти соціальну напругу, не допустити сплеску інфекційних отруєнь. На сьогодні купатися у річці заборонено, визначено технологічні заходи очищення води у колодязях.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 липня 2016, 13:15 Детальніше...

Переймалися проблемами чорнобильців та учасників АТО

e-mail Друк PDF

3 червня під головуванням Григорія Угляниці відбулося пленарне засідання 7 сесії Лубенської районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутати обласної ради Лариса Сухопар, Владислав Мостовенко, Олександр Сиченко, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступники голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, Ігор Нестеренко, керівники правоохоронних органів, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, представники ЗМІ.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2016 рік. На її виконання виділено 394,1 тис. грн, зокрема, на забезпечення відшкодування витрат на надання пільг з медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснення компенсаційних виплат 50-ти відсотків оплати за житлово-комунальні послуги членам сімей загиблих учасників АТО, забезпечення путівками демобілізованих учасників АТО тощо.

Широкого обговорення набуло питання щодо внесення змін до Комплексної програми здійснення компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян у Лубенському районі. Як зауважили депутати Олександр Гриценко, Сергій Мисник у районі є певні проблеми щодо перевезення пільгових категорій громадян: частина перевізників відмовляється безкоштовно перевозити пільговиків. Про це

Детальніше...

Сторінка 1 з 33