Основні заходи Полтавської обласної ради на 22.04.2019 р. ‒ 26.04.2019 р.

23.04.2019, 10.00, каб. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

До проекту порядку денного включено питання:

1. Про виконання обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки за 2018 рік.

2.  Про попередній розгляд проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки у новій редакції» (зі змінами).

3. Про виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на
2015 – 2019 роки в частині підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

4. Про формування та погодження переліку місць встановлення спортивних майданчиків у 2019 році.

5. Про звіт директора Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради Гавриленка В.В.

6. Про звернення голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Палатного А.Л.

7. Про звернення голови Миргородської районної державної адміністрації Коваленка Ю.М.

8. Різне.

23.04.2019, 11.00, каб. 422 – засідання президії обласної ради.

24.04.2019, 10.00, каб. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

До проекту порядку денного включено питання:

1. Про надання ТОВ «Кременчуцька міська друкарня» в оренду земельної ділянки площею 0,2784 га з кадастровим № 5310436100:08:005:0837 за адресою: м. Кременчук, вул. Перемоги, 34.

2. Про використання внутрішніх водойм та розвиток рибного господарства в Полтавській області.

3. Про сучасний стан лісового господарства в області та стан виконання обласної цільової програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 роки».

4. Про порядок передачі, утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення.

5. Про виправлення накладок земельних ділянок в Державному земельному кадастрі при їх передачі у комунальну власність.

6. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛАГРО» на території Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області.

7. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА ГРУПА» на території Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області.

8. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідності до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БІРКІВСЬКЕ» на території Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області.

9. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ДЕЙКАЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ «СВІТАНОК» на території Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області.

10. Різне.

25.04.2019, 10.00, каб. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

25.04.2019, 10.00, каб. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

До проекту порядку денного включено питання:

1. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПИРЯТИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» спеціального дозволу на користування надрами ділянки родовища питних підземних вод на території Пирятинського району Полтавської області.

2. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» спеціального дозволу на користування надрами Горобцівсько-Відрадненського родовища на території Полтавського, Решетилівського, Новосанжарського районів Полтавської області.

3. Про звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКО РЕСУРС» щодо надання гірничого відводу для розробки Сорочинського родовища пісків на території Миргородського району Полтавської області.

4. Різне.

25.04.2019, 10.00, каб. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

До проекту порядку денного включено питання:

1. Про щорічну письмову звітність керівників підвідомчих підприємств (установ, організацій), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області.

2. Про продовження трудового контракту з Рубан Н.І. – директором Комунального видавництва «Гадяч».

3. Про проведення в області заходів ідеології державотворення.

4. Про організацію роботи з висвітлення діяльності обласної влади в ЗМІ та інформування громадськості про актуальні питання громадсько-політичного та соціально-економічного життя області.

5. Про пропозиції щодо створення віддаленого структурного підрозділу урядової «гарячої лінії».

6. Про практику запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Полтавській обласній раді протягом 2018 року.

7. Різне.

26.04.2019, 10.00, каб. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

До проекту порядку денного включено питання:

1. Про виконання Програми розвитку дорожнього господарства Полтавської області на 2016 – 2018 роки.

2. Про збільшення статутного капіталу ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

3. Про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на здійснення заходів для укладання з Європейським банком реконструкції та розвитку Угоди про підготовку кредитного фінансування.

4. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт - Полтава» на 2017 – 2020 роки.

5. Про розгляд річних звітів керівників підприємств житлово-комунального господарства, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст області щодо виконання показників ефективності використання спільного майна і прибутку, а також майнового стану підприємств за 2018 рік.

6. Про розгляд звіту про виконання показників ефективності використання спільного майна, а також майнового стану Комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради за 2018 рік.

7. Про стан автомобільних доріг області та перспективи їх ремонту у 2019 році.

8. Про хід виконання обласної Програми «Питна вода Полтавщини» на
2011 – 2020 роки.

9. Про підсумки опалювального сезону 2018 2019 року.

10. Про хід виконання Програми розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки.

11. Про розгляд депутатського звернення народного депутата України
Вітка А.Л. стосовно припинення проведення незаконного відключення від газопостачання об’єктів інфраструктури Полтавської області
ПАТ «Полтавагаз».

12. Про розгляд депутатського звернення депутата обласної ради Ляшка Р.В. щодо відшкодування різниці в тарифах ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» з обласного бюджету коштів у сумі 22278, 2 тис. грн.

13. Про розгляд звернення депутата Кременчуцької міської ради
Кальченка О.В. щодо внесення змін до Програми підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозабезпечення на 2015 – 2020 роки з збільшенням відшкодування банківських відсотків до 20.

14. Різне.