Нарада при голові Новосанжарської районної ради

7 лютого 2011 року відбулася нарада при голові Новосанжарської районної ради по питанню функціонування об’єкту комунальної власності районної дитячо-юнацької спортивної школи.

В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Шовкопляс С.М., заступник голови районної ради Перерва М.С., заступник голови райдержадміністрації Солодовник І.О., директор районної ДЮСШ Стрюк Ю.М., тренери-викладачі спортивної школи, представники відділу освіти райдержадміністрації, керівники районних служб, які координують діяльність закладів фізкультури і спорту району, журналіст КП «Інформаційний центр «Новосанжарщина».

В ході наради була заслухана та обговорена інформація директора районної ДЮСШ Стрюка Ю.М. про організацію навчально-тренувальної роботи та перспективи діяльності спортивної школи, звіти тренерів-викладачів закладу про проведену роботу та плани тренерської діяльності.

Головуючий на засіданні наради голова районної ради Левицький В.І. та голова райдержадміністрації Шовкопляс С.М. порушили перед директором районної ДЮСШ, тренерським складом спортшколи, керівником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації питання щодо поліпшення діяльності позашкільного закладу.

Особливу увагу керівники району звернули на необхідність популяризації спорту серед учнівської молоді. Зокрема, голова райдержадміністрації Шовкопляс С.М. вніс пропозицію запровадити в практичній діяльності закладів фізкультури і спорту району проведення майстер-класів з різних видів спорту, більш широко залучити молодь всіх без виключення населених пунктів району до занять малопоширеними видами спорту, зокрема, кульовою стрільбою, боксом та ін., сприяти популяризації фізкультури та спорту.

Також в ході наради голова районної ради Левицький В.І. звернув особливу увагу керівництва районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації на необхідність підвищення ефективності роботи в частині надання методичної допомоги тренерам-викладачам спортивної школи з урахуванням специфіки тренерської роботи, допомоги у розробці планів занять, впровадженню досвіду роботи кращих тренерських кадрів.

Підводячи підсумки наради, голова районної ради В.І.Левицький висловив думку, що вцілому навчально-виховний процес в районній ДЮСШ проходить на належному рівні, відзначив високі показники роботи тренерсько-викладацького складу з боксу (Довженко О.М.), кульової стрільби (Старєлов А.Л.), та пауерліфтингу (Стрюк Ю.М.).

Водночас голова районної ради вказав на необхідність підвищення рівня тренерської роботи з футболу (Супрун Г.І.), дотримання виконавської дисципліни керівником та тренерським складом спортивної школи, надання методичної допомоги викладачам ДЮСШ відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районним методичним кабінетом.

За результатами роботи наради оформлені відповідні рекомендації директору та тренерам-викладачам спортивної школи, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районному методичному кабінету, виконання яких планується заслухати на розширеному засіданні наради при голові райдержадміністрації за участю зацікавлених служб, селищного та сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств району.