Організаційна структура виконавчого апарату обласної ради

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Службовий

телефон

(0532)

Біленький Олександр Юрійович

голова обласної ради

56-19-57

Холод Євгеній Миколайович

І заступник голови обласної ради

56-23-55

Ханко Анатолій Миколайович

заступник голови обласної ради

56-27-78

Черкас Оксана Григорівна

заступник керівника апарату-керуючий справами виконавчого апарату обласної ради

56-29-13


ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИЦТВА

Нездойминога Тетяна Олександрівна

начальник відділу

56-22-82

Федоренко Євгенія Валеріївна

заступник начальника відділу

56-22-82

Бардіна Тетяна Олегівна

радник голови обласної ради

60-62-67

Гайдабура Оксана Миколаївна

консультант 60-44-57

Карпович Анна Олександрівна

консультант

56-21-70


ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ РАДИ

Глушко Володимир Іванович

заступник керуючого справами-начальник відділу

56-47-31

Хруль Тетяна Павлівна

заступник начальника відділу

56-49-73

Калашник Світлана Миколаївна

заступник начальника відділу

56-21-00

Перський Сергій Євгенович

консультант

 

Сороківська Світлана Володимирівна

консультант

56-51-16

Гирман Юлія Вікторівна

консультант

50-15-56

Загорулько Олена Сергіївна

консультант

56-23-75

Кулак Володимир Андрійович

консультант

56-48-41

Данилюк Олена Михайлівна

завідувач сектору з кординації роботи по допомозі учасникам АТО та учасникам операції Об'єднаних сил

50-15-56


ВІДДІЛ ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

 

 

Синявська Тамара Григорівна

заступник начальника відділу 56-48-75

Стронська Тетяна Вікторівна

консультант  56-48-75

ВІДДІЛ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Березова Ірина Леонідівна

начальник відділу

56-32-61

Дроботенко Олеся Олександрівна

заступник начальника відділу

56-97-81

Ткаченко Ігор Анатолійович

заступник начальника відділу

56-03-49

Шийка Наталія Борисівна

головний спеціаліст

56-97-81

Турбаєвська Леся Олександрівна

завідувач сектору міжнародної та міжрегіональної співпраці відділу

56-97-84

Бараненко Олег Борисович

головний спеціаліст сектору

56-97-81

 


ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Левакіна Оксана Віталіївна

заступник керуючого справами - начальник відділу

56-47-64

Харченко Валентина Георгіївна

заступник начальника відділу

60-44-08

Смотрицька Людмила Олександрівна

заступник начальника відділу

2-69-62

Олійник Яніна Леонідівна головний спеціаліст 60-44-08
Роткіна Олена Михайлівна головний спеціаліст 2-69-62

Гасан Зореслава Олегівна

завідувач сектору по роботі зі зверненнями громадян та вхідною і вихідною документацією

56-04-72

Давиденко Людмила Миколаївна головний cпеціаліст сектору 56-04-72

ВІДДІЛ ФІНАНСОВОГО ТА ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Лопаткіна Валентина Олександрівна

начальник відділу-головний бухгалтер

60-93-49

Чайковська Світлана Сергіївна

заступник начальника відділу

56-05-77

Сьомка Наталія Андріївна

головний спеціаліст

60-93-49

Пурас Любов Михайлівна

головний спеціаліст

60-93-49

Олефіренко Борис Миколайович

завідувач сектору адміністративно - господарського забезпечення

56-49-73

Болтушкіна Наталія Миколаївна

головний спеціаліст сектору

56-05-77


ВІДДІЛ ІНФОРМАЦІЙНОГО ТА АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 

Бєлишев Олексій Володимирович

начальник відділу

60-93-64

Година Олександр Євгенійович

заступник начальника відділу

56-48-30

Шершінь Світлана Іванівна

консультант 56-48-30

Соболєва Катерина Володимирівна

консультант 56-97-84

Нагорна Дарія Вікторівна

спеціаліст І категорії - референт 56-48-30

СЕКТОР ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

Марченко Сергій Олександрович

завідувач сектору 56-03-49

Білокінь Олег Юрійович

консультант 56-03-49

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА НАДРОКОРИСТУВАННЯ

Козій Віталій Вікторович

начальник відділу

56-98-09

Таранова Тетяна Анатоліївна

заступник начальника відділу

56-98-09

Іванова Яна Анатоліївна

консультант

56-48-41