Фракції обласної ради

e-mail Друк PDF

Фракція Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

  1. Пісоцький Андрій Анатолійович – голова фракції

  2. Біленький Олександр Юрійович

  3. Ворона Петро Васильович

  4. Кабачок Віталій Іванович

  5. Капленко Валерій Ілліч

  6. Коваленко Геннадій Борисович

  7. Мінязев Вячеслав Данилович

  8. Мухтаров Фахраддін-Аладдін-Огли

  9. Спатар Дмитро Миколайович

  10. Стасовський Василь Іванович

  11. Степаненко Ірина Вікторівна

  12. Сухань Олександр Якович

  13. Тимоха Юрій Олександрович

  14. Товстий Роман Іванович

  15. Трухін Олександр Миколайович

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  1. Холод Євгеній Миколайович – голова фракції

  2. Бобиль Володимир Валерійович

  3. Власенко Анатолій Миколайович

  4. Горжій Ігор Григорович

  5. Лебедин Юрій Якович

  6. Мартиненко Віктор Петрович

  7. Мацько Ніна Костянтинівна

  8. Міщенко Михайло Іванович

  9. Сімонов Андрій Вікторович

  10. Сірик Ігор Володимирович

  11. Сухопар Лариса Іванівна

  12. Литвин Володимир Іванович

  13. Яненко Анатолій Іванович

Фракція Радикальної Партії Олега Ляшка

  1. Рогов Руслан Миколайович – т.в.о голови фракції

  2. Василенко Мирослава Миколаївна

  3. Ляшко Руслан Віталійович

  4. Мостовенко Владислав Володимирович

  5. Калюжний Валерій Володимирович

  6. Савченко Володимир Васильович

  7. Сиченко Олександр Володимирович

  8. Шимка Микола Федорович

Фракція Політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

  1. Соловей Сергій Андрійович – голова фракції

  2. Авраменко Інна Леонідівна

  3. Барчук Володимир Олексійович

  4. Крутько Валентина Петрівна

  5. Макаруша Наталія Миколаївна

  6. Сидоренко Іван Іванович

  7. Хоменко Василь Петрович

  8. Чечель Валерій Юрійович

Фракція Політичної партії «Соціал-демократична партія»

  1. Прядко Валерій Григорович – голова фракції

  2. Бугрій Михайло Іванович

  3. Жук Микола Григорович

  4. Жук Сергій Миколайович

  5. Кірпосенко Костянтин Олегович

  6. Мамоян Сергій Чолоєвич

  7. Первак Микола Михайлович

  8. Рябокінь Марина Анатоліївна

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

  1. Щуров Віктор Степанович – голова фракції

  2. Близнюк Іван Федорович

  3. Бабак Віталій Анатолійович

  4. Микуця Тетяна Володимирівна

  5. Скляр Ігор Дмитрович

  6. Ханко Анатолій Миколайович

  7. Шевчук Сергій Миколайович

Фракція Політичної партії «Аграрної партії України»

  1. Скочко Віктор Миколайович – голова фракції

  2. Кибка Анатолій Анатолійович

  3. Ківшик Олександр Петрович

  4. Коваленко Олександр Андрійович

  5. Коросташов Олександр Григорович

  6. Красюк Василь Федорович

  7. Куцовол Володимир Миколайович

Фракція Політичної партії «Відродження»

  1.  Овчаренко Людмила Миколаївна – голова фракції

  2. Діденко Олег Григорович

  3. Несен Валентин Володимирович

  4. Бондар Микола Митрофанович

  5. Путря Олександр Олексійович

  6. Цибенко Володимир Григорович

Фракція Політичної партії «Опозиційний блок»

  1. Сазонов Олег Юрійович – голова фракції

  2. Алексюк Олександр Леонідович

  3. Вінник Юлія Сергіївна

  4. Гамза Сергій Іванович

  5. Говоренко Володимир Олександрович

  6. Півень Дмитро Юрійович

Фракція Політичної партії «Рідне місто»

  1. Удовіченко Олександр Васильович – голова фракції

  2. Андрієнко Микола Іванович

  3. Гаркавенко Олександр Михайлович

  4. Горб Микола Миколайович

  5. Попельнюх Анатолій Федорович

  6. Порохня Олексій Іванович