Фракції обласної ради, депутатська група

Фракція Політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Пісоцький Андрій Анатолійович – голова фракції

  2. Біленький Олександр Юрійович

  3. Ворона Петро Васильович

  4. Капленко Валерій Ілліч

  5. Мінязев Вячеслав Данилович

  6. Спатар Дмитро Миколайович

  7. Стасовський Василь Іванович

  8. Товстий Роман Іванович

Фракція Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  1. Холод Євгеній Миколайович – голова фракції

  2. Бобиль Володимир Валерійович

  3. Власенко Анатолій Миколайович

  4. Горжій Ігор Григорович

  5. Литвин Володимир Іванович

  6. Мартиненко Віктор Петрович

  7. Мацько Ніна Костянтинівна

  8. Міщенко Михайло Іванович

  9. Сімонов Андрій Вікторович

  10. Сірик Ігор Володимирович

  11. Сухопар Лариса Іванівна

  12. Яненко Анатолій Іванович

  13. Ярошенко Володимир Михайлович

Фракція Радикальної Партії Олега Ляшка

  1. Савченко Володимир Васильович – т.в.о голови фракції

  2. Василенко Мирослава Миколаївна

  3. Калюжний Валерій Володимирович

  4. Мостовенко Владислав Володимирович

Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

  1. Соловей Сергій Андрійович – голова фракції

  2. Крутько Валентина Петрівна

  3. Макаруша Наталія Миколаївна

  4. Сидоренко Іван Іванович

  5. Хоменко Василь Петрович

  6. Чечель Валерій Юрійович

Фракція Політичної партії «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»

  1. Прядко Валерій Григорович – голова фракції

  2. Бугрій Михайло Іванович

  3. Жук Микола Григорович

  4. Жук Сергій Миколайович

  5. Кірпосенко Костянтин Олегович

  6. Мамоян Сергій Чолоєвич

  7. Первак Микола Михайлович

  8. Рябокінь Марина Анатоліївна

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

  1. Скляр Ігор Дмитрович – голова фракції

  2. Близнюк Іван Федорович

  3. Микуця Тетяна Володимирівна

  4. Ханко Анатолій Миколайович

  5. Шевчук Сергій Миколайович

  6. Щуров Віктор Степанович

Фракція Політичної партії «Аграрної партії України»

  1. Ківшик Олександр Петрович – голова фракції

  2. Кобченко Юрій Володимирович

  3. Коросташов Олександр Григорович

  4. Красюк Василь Федорович

  5. Куцовол Володимир Миколайович

Фракція Політичної партії «Партія «Відродження»

  1.  Овчаренко Людмила Миколаївна – голова фракції

  2. Бондар Микола Митрофанович

  3. Діденко Олег Григорович

  4. Несен Валентин Володимирович

  5. Путря Олександр Олексійович

  6. Цибенко Володимир Григорович

Фракція Політичної партії «Опозиційний блок»

  1. Сазонов Олег Юрійович – голова фракції

  2. Алексюк Олександр Леонідович

  3. Гамза Сергій Іванович

  4. Говоренко Володимир Олександрович

  5. Нежурбіда Геннадій Леонідович

  6. Півень Дмитро Юрійович

Фракція Політичної партії «Рідне місто»

  1. Удовіченко Олександр Васильович – голова фракції

  2. Андрієнко Микола Іванович

  3. Гаркавенко Олександр Михайлович

  4. Горб Микола Миколайович

  5. Попельнюх Анатолій Федорович

  6. Порохня Олексій Іванович

Депутатська група «За успішну Полтавщину»

  1. Коваленко Геннадій Борисович – голова групи

  2. Коваленко Олександр Андрійович

  3. Рогов Руслан Миколайович

  4. Сиченко Олександр Володимирович

  5. Сірик Олександр Миколайович

  6. Скочко Віктор Миколайович

  7. Сухань Олександр Якович

Позафракційні

  1. Авраменко Інна Леонідівна<

  2. Барчук Володимир Олексійович<

  3. Бабак Віталій Анатолійович

  4. Кабачок Віталій Іванович

  5. Ляшко Руслан Віталійович

  6. Мухтаров Фахраддін-Аладдін-Огли

  7. Степаненко Ірина Вікторівна

  8. Тимоха Юрій Олександрович