Органи місцевого самоврядування

Об’єднані територіальні громади Полтавської області станом на 01.05.2018

№ п/п

Назва ОТГ, району

Перелік місцевих рад, які увійшли до складу ОТГ

Прізвище, ім’я та по батькові голови ОТГ, службовий телефон

1

Глобинська міська, Глобинський район

Глобинська міська рада

Жуківська сільська рада

Бабичівська сільська рада

Опришківська сільська рада

Пирогівська сільська рада

Борисівська сільська рада

Джусь

Станіслав Васильович

(265) 2-42-78

2

Гребінківська міська, Гребінківський район

Гребінківська міська рада

Мар’янівська сільська рада

Слободо-Петрівська сільська рада

Колісніченко

Віталій Іванович

(259) 9-12-03

3

Лохвицька міська, Лохвицький район

Лохвицька міська рада

Васильківська сільська рада

Радько

Віктор Іванович

(256) 3-15-49

4

Пирятинська міська, Пирятинський район

Пирятинська міська рада

Олександрівська сільська рада

Рябоконь

Олексій Петрович

(258) 2-01-81, 2-05-80

5

Решетилівська міська, Решетилівський район

Решетилівська міська рада

Потічанська сільська рада

в.о. Дядюнова

Оксана Анатоліївна

(263) 2-13-80, 2-19-67

6

Великобагачанська селищна, Великобагачанський район

Великобагачанська селищна рада

Якимівська сільська рада

Радивонівська сільська рада

Степанівська сільська рада

Багачанська Перша сільська рада

Саковський

Юрій Борисович

(245) 9-13-72, 9-15-06,

9-14-52

7

Козельщинська селищна, Козельщинський район

Козельщинська селищна рада

Лутовинівська сільська рада

Рибалківська сільська рада

Пашківська сільська рада

Пригарівська сільська рада

Мануйлівська сільська рада

Михайликівська сільська рада

Приліпська сільська рада

Хорішківська сільська рада

Троцький

Олександр Андрійович

(242) 3-17-07

8

Машівська селищна, Машівський район

Машівська селищна рада

Селещинська сільська рада

Новотагамлицька сільська рада

Кравченко

Микола Іванович

(264) 9-10-65

9

Новогалещинська селищна, Козельщинський район

Новогалещинська селищна рада

(Козельщинський район)

Бондарівська сільська рада (Кременчуцький район)

Самсонова

Світлана Анатоліївна

(242) 9-70-01

10

Новосанжарська селищна, Новосанжарський район

Новосанжарська селищна рада

Зачепилівська сільська рада

Коба

Інна Олександрівна

(244) 3-13-32, 3-14-35

11

Семенівська селищна, Семенівський район

Семенівська селищна рада

Вереміївська сільська рада

Веселоподільська сільська рада

Товстівська сільська рада

Степанівська сільська рада

Липнягівська сільська рада

Милашевич

Людмила Павлівна

(241) 9-17-51

12

Скороходівська селищна, Чутівський район

Скороходівська селищна рада

Іскрівська сільська рада

Скибівська сільська рада

Дрозд

Василь Михайлович

(247) 9-91-31, 9-92-42

13

Шишацька селищна, Шишацький район

Шишацька селищна рада

Баранівська сільська рада

Великоперевізька сільська рада

Воскобійницька сільська рада

Гоголівська сільська рада

Жоржівська сільська рада

Ковердинобалківська сільська рада

Куйбишевська сільська рада

Михайликівська сільська рада

Пришибська сільська рада

Великобузівська сільська рада

Сагайдацька сільська рада

Тутка

Олександр Іванович

(252) 9-14-53

14

Білоцерківська сільська, Великобагачанський район

Білоцерківська сільська рада

Подільська сільська рада

Бірківська сільська рада

Балакліївська сільська рада

Лещенко

Іван Васильович

(245) 9-43-42

15

Бутенківська сільська, Кобеляцький район

Бутенківська сільська рада

Дрижиногреблянська сільська рада

Скрильник

Микола Володимирович

(243) 9-34-42, 9-34-31

16

Великосорочинська сільська, Миргородський район

Великосорочинська сільська рада

Полив’янська сільська рада

Полєков

Павло Вікторович

(255) 3-15-42, 3-16-59

17

Драбинівська сільська, Новосанжарський район

Драбинівська сільська рада

Крутобалківська сільська рада

Богданівська сільська рада

Кустолівська сільська рада

Галущиногреблянська сільська рада

Сухомаячківська сільська рада

Короленко

Зоя Петрівна

(244) 9-47-31, 9-47-42

18

Заворсклянська сільська, Полтавський район

Заворсклянська сільська рада

(Полтавський район)

Писарівська сільська рада (Новосанжарський район)

Сологор

В’ячеслав Іванович

(22) 64-35-43

19

Засульська сільська,

Лубенський район

Засульська сільська рада

Войнихівська сільська рада

Шершнівська сільська рада

Оріхівська сільська рада

Березівська сільська рада

Новаківська сільська рада

Вищебулатецька сільська рада

Михнівська сільська рада

Мацківська сільська рада

Мгарська сільська рада

Литвяківська сільська рада

Бондаренко

Сергій Іванович

(261) 92-4-16

20

Клепачівська  сільська, Хорольський район

Клепачівська сільська рада

Новачиська сільська рада

Шишацька сільська рада

Новоселецький

Микола Миколайович

(262) 95-3-32

21

Ланнівська сільська, Карлівський район

Ланнівська сільська рада

Нижньоланнівська сільська рада

Удовиченко

Костянтин Олександрович

(246) 9- 93-37

22

Мачухівська сільська, Полтавський район

Мачухівська сільська рада

Судіївська сільська рада

Калашниківська сільська рада Полузірська сільська рада (Новосанжарський район)

Плосківська сільська рада (Решетилівський район)

Білокінь

Валерій Васильович

(22) 64-42-33

23

Малоперещепинська сільська, Новосанжарський район

Малоперещепинська сільська рада

Пологівська сільська рада

Старосанжарська сільська рада

Троян

Анатолій Григорович

(244) 9-52-31, 9-52-42

24

Михайлівська сільська, Машівський район

Михайлівська сільська рада

Павлівська сільська рада

Андріївська сільська рада

Кустолово-Суходільська сільська рада Малонехворощанська сільська рада

Коновалівська сільська рада

Ряськівська сільська рада

Коляндра

Микола Петрович

(264) 9-41-21

25

Недогарківська сільська, Кременчуцький район

Недогарківська сільська рада

Максимівська сільська рада

Пащенко

Віра Костянтинівна

(26) 78-15-42

26

Нехворощанська сільська, Новосанжарський район

Нехворощанська сільська рада

Соколово-Балківська сільська рада

Шедіївська сільська рада

Лівенська сільська рада

Маячківська сільська рада

Мовчан

Юрій Іванович

(244) 9-64-42

27

Новоаврамівська сільська, Хорольський район

Новоаврамівська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Грушинська сільська рада

Дембовська

Олена Андріївна

(262)  9-82-24, 9-82-42,

9-82-31

28

Новознам'янська  сільська, Кременчуцький район

Новознам’янська сільська рада

Майбородівська сільська рада

Кобка

Ірина Михайлівна

(26) 73-27-42

29

Оболонська сільська,  Семенівський район

Оболонська сільська рада

Іванівська сільська рада

Пустовойтов

Борис Васильович

(241) 9-51-52, 9-53-42

30

Омельницька сільська, Кременчуцький район

Омельницька сільська рада

Запсільська сільська рада

Демидівська сільська рада

Рокитнянська сільська рада

Шереметьєва

Олександра Іванівна

(26) 73-89-42

31

Покровсько-Багачанська сільська, Хорольський район

Покровсько-Багачанськасільська рада

Березняківська сільська рада

Тарасівська сільська рада

в.о. голови

Усик Наталія Григорівна

(262) 9-44-31

32

Піщанська сільська, Кременчуцький район

Піщанська сільська рада

Гориславська сільська рада

Красницький

Олександр Петрович

(26) 72-78-12

33

Пришибська сільська, Кременчуцький район

Пришибська сільська рада

Кобелячківська сільська рада

Городянко

Валентина Іванівна

(26) 73-37-42

34

Петрівсько-Роменська сільська, Гадяцький район

Петрівсько-Роменська сільська рада

Березоволуцька сільська рада

Ручківська сільська рада

Середняківська сільська рада

Бугайова

Валентина Петрівна

(245) 5-85-42, 5-85-31

35

Рокитянська сільська, Великобагачанський район

Рокитянська сільська рада

Корнієнківська сільська рада

Корнієнко

Віктор Дмитрович

(245) 9-63-42

36

Руденківська сільська, Новосанжарський район

Руденківська сільська рада

Клюсівська сільська рада

Великосолонцівська сільська рада

Головко

Сергій Іванович

(244) 9-82-42

37

Сенчанська сільська, Лохвицький район

Сенчанська сільська рада

(Лохвицький район)

Шеківська сільська рада

(Лубенський район)

Лисий

Віктор Михайлович

(256) 9-91-31

38

Сергіївська сільська,

Гадяцький район

Сергіївська сільська рада

Качанівська сільська рада

Розбишівська сільська рада

Лідовий

Ігор Григорович

(254) 5-41-31

39

Щербанівська сільська, Полтавський район

Щербанівська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Процик

Ігор Степанович

(22) 7-36-32

40

Коломацька сільська, Полтавський район

Коломацька сільська рада

Василівська сільська рада

Почечун

Євген Олександрович

64-36-35, 64-36-24

41

Терешківська сільська, Полтавський район

Терешківська сільська рада

Микільська сільська рада

Туркеніч

Наталія Володимирівна

55-36-15, 55-30-00

Сільські ради Полтавської області станом на 01.01.2018

 

Перелік сільських рад по районах

Прізвище, ім’я та по батькові сільського голови

Службовий телефон

 

Великобагачанський район

Кротівщинська сільська рада

Москаленко

Володимир Григорович

(245) 9-32-31

Матяшівська сільська рада

Смага

Іван Ілліч

(245) 9-35-42

Михайлівська сільська рада

Різун

Едуард Васильович

(245) 9-67-38

Остап’євська сільська рада

Гладкий

Іван Степанович

(245) 9-33-42

Устивицька сільська рада

Даценко

Володимир Петрович

(245) 9-71-42

Широкодолинська сільська рада

Горбань

Сергій Григорович

(245) 9-72-31

 

Гадяцький район

Біленченківська сільська рада

Нікитенко

Сергій Олександрович

(254) 5-32-42

Бобрицька сільська рада

Жажка

Любов Іванівна

(254) 5-65-42

Великобудищанська сільська рада

Іщенко

Тетяна Іванівна

(254) 5-61-42

Вельбівська сільська рада

Койло

Анатолій Миколайович

(254) 5-71-42

Веприцька сільська рада

Золотарьов

Віктор Михайлович

(254) 5-93-42

Гречанівська сільська рада

Власенко

Валерій Борисович

(254) 5-54-32

Краснолуцька сільська рада

Романенко

Віктор Васильович

(254) 5-73-31

Книшівська сільська рада

Мілька

Тетяна Петрівна

(254) 5-51-31

Лисівська сільська рада

Вірченко

Віталій Григорович

(254) 5-21-42

Лютенська сільська рада

Захлистенко

Олександр Олександрович

(254) 5-36-42

Малопобиванська сільська рада

Ярмак

Галина Миколаївна

(254) 5-42-30

Мартинівська сільська рада

Нонка

Василь Іванович

(254) 5-62-42

Плішивецька сільська рада

Луценко

Віталій Олексійович

(254) 5-44-42

Рашівська сільська рада

Омельченко

Володимир Іванович

(254) 5-23-42

Римарівська сільська рада

Небрат

Сергій Миколайович

(254) 5-55-42

Сарівська сільська рада

Виноградов

Олег Федорович

(254) 5-95-92

Сватківська сільська рада

Усик

Олександр Михайлович

(254) 5-56-42

Соснівська сільська рада

Рибалко

Наталія Іванівна

(254) 5-27-31

Харківецька сільська рада

Вакуленко

Сергій Васильович

(254) 5-31-42

Ціпківська сільська рада

Біляк

Вадим Миколайович

(254) 5-74-37

Глобинський район

Броварківська сільська рада

Пиркало

Олексій Вікторович

(265) 3-92-42

Бугаївська сільська рада

Компанієць

Катерина Іванівна

(265)3-74-84

Горбівська сільська рада

Коротич

Віталій Вікторович

(265) 3-31-31

Гриньківська сільська рада

Оксанчук

Людмила Петрівна

(265) 3-13-87

Заможненська сільська рада

Величко

В’ячеслав Васильович

(265) 3-64-55

Землянківська сільська рада

Череп

Андрій Вікторович

(265) 3-82-31

Зубанівська сільська рада

Михайлець

Михайло Іванович

(265) 3-97-42

Івановоселищенська сільська рада

Приходько

Микола Вікторович

(265) 3-81-42

Кринківська сільська рада

Ніколенко

Алла Степанівна

(265) 3-51-34

Куп’єватівська сільська рада

Сокіл

Людмила Іванівна

(265) 3-83-31

Манжеліївська сільська рада

Манько

Владислав Іванович

(265) 3-63-42

Обознівська сільська рада

Степаненко

Іван Петрович

(265) 3-37-50

Петрівська сільська рада

Гончаренко

Анатолій Миколайович

(265) 3-84-42

Погребівська сільська рада

Бойчич

Ольга Іванівна

(265) 3-26-42

Пронозівська сільська рада

Скриль

Степан Васильович

(265) 3-90-42

Пузиківська сільська рада

Макайда

Іван Миколайович

(265) 3-15-73

Пустовійтівська сільська рада

Тарасюк

Любов Володимирівна

(265) 3-11-31

Святилівська сільська рада

Любімова

Валентина Петрівна

(265) 3-76-42

Троїцька сільська рада

Сніг

Любов Олександрівна

(265) 3-65-42

Федорівська сільська рада

Борщенко

Василь Іванович

(265) 3-61-49

Гребінківський район

Березівська сільська рада

Сергієнко

Алла Володимирівна

(259) 2-16-81

Григорівська сільська рада

Галахов

Костянтин Миколайович

(259) 9-36-42

Короваївська сільська рада

Кокозій

Сергій Михайлович

(259) 9-33-69

Кулажинська сільська рада

Безугла

Людмила Василівна

(259) 9-34-40

Майорщинська сільська рада

Козак

Юрій Васильович

(259) 9-35-10

Наталівська сільська рада

Худолій

Борис Петрович

(259) 9-61-42

Овсюківська сільська рада

Блищик

Людмила Іванівна

(259) 9-37-40

Олександрівська сільська рада

Кошель

Валерій Дмитрович

(259) 9-44-48

Почаївська сільська рада

Кальченко

Сергій Іванович

(259) 9-64-41

Рудківська сільська рада

Даценко

Василь Антонович

(259) 9-86-31

Сербинівська сільська рада

Сергієнко

Володимир Миколайович

(259) 9-62-15

Стукалівська сільська рада

в.о. Нетеса

Валентина Тимофіївна

(259) 9-65-14

Тарасівська сільська рада

Савченко

Сергій Миколайович

(259) 9-42-42

Тополівська сільська рада

Лученко

Володимир Олексійович

(259) 9-31-92

Диканський район

Андріївська сільська рада

Белей

Тетяна Яківна

(251) 9-52-42

Байрацька сільська рада

Скляр

Юрій Олексійович

(251) 9-42-31

Балясненська сільська рада

Семко

Любов Олексіївна

(251) 9-22-42

Великобудищанська сільська рада

Покутня

Христина Степанівна

(251) 9-62-72

Великорудківська сільська рада

Калюш

Валентина Адамівна

(251) 9-53-31

Водянобалківська сільська рада

Яковенко

Валентин Миколайович

(251) 9-44-43

Дібрівська сільська рада

Пащенко

Людмила Григорівна

(251) 9-57-42

Надеждиньська сільська рада

в.о. Приходько

Валентина Сергіївна

(251) 9-54-23

Нелюбівська сільська рада

Височин Павло Петрович

(251) 9-50-23

Орданівська сільська рада

Будяник

Магдалина Іванівна

(251) 9-47-18

Петро-Давидівська сільська рада

Мацко

Микола Іванович

(251) 9-46-42

Стасівська сільська рада

Давиденко

Сергій Олексійович

(251) 9-37-53

Зіньківський район

Артелярщинська сільська рада

Манойло

Світлана Олексіївна

(253) 9-94-31

Батьківська сільська рада

Іванченко

Борис Сергійович

(253) 9-83-42

Бірківська сільська рада

Костенко

Сергій Сергійович

(253) 9-67-69

Власівська сільська рада

Хоменко

Сергій Іванович

(253) 9-74-17

Велико-Павлівська сільська рада

Переятенець

Ярослав Олексійович

(253) 9-30-64

Високівська сільська рада

Брага

Ніна Петрівна

(253) 9-66-45

Дейкалівська сільська рада

Загорулько

Володимир Григорович

(253) 9-35-42

Загрунівська сільська рада

в.о. Горбатій

Тетяна Юріївна

(253) 9-72-31

Кирило-Ганнівська сільська рада

Тополь

Сергій Михайлович

(253) 9-87-31

Лютенсько-Будищанська сільська рада

Білик

Михайло Іванович

(253) 9-95-42

Малобудищанська сільська рада

Дядечко

Борис Іванович

(253) 9-25-42

Новоселівська сільська рада

Міхеєв

Василь Іванович

(253) 9-73-23

Першотравнева сільська рада

Калениченко

Микола Михайлович

(253) 9-62-42

Пишненківська сільська рада

Шум

Віталій Васильович

(253) 9-84-31

Покрівська сільська рада

Скрипник

Олександр Васильович

(253) 9-31-42

Попівська сільська рада

Мартосенко

Надія Олексіївна

(253) 4-20-30

Проценківська сільська рада

Литвиненко

Володимир Ілліч

(253) 9-37-42

Ставківська сільська рада

Баран

Володимир Васильович

(253) 9-85-98

Тарасівська сільська рада

Верес

Олександр Борисович

(253) 9-76-31

Удовиченківська сільська рада

Силка

Михайло Максимович

(253) 9-71-42

Човно-Федорівська сільська рада

Чуть

Олексій Григорович

(253) 9-86-42

Шилівська сільська рада

Сивокінь

Володимир Іванович

(253) 9-33-42

Карлівський район

Попівська сільська рада

Симоненко

Олександр Володимирович

(246) 94-3-42

Халтуринська сільська рада

Котенко

Віктор Іванович

(246) 94-4-42

Верхньоланнівська сільська рада

Рудь

Олександр Леонідович

(246) 97-3-31

Федорівська сільська рада

Борисенко

Віктор Володимирович

(246) 96-1-31

Климівська сільська рада

Піскарьов

Олексій Олексійович

(246) 97-5-42

Лип’янська сільська рада

Лисиця

Олександр Іванович

(246) 96-5-42

Білухівська сільська рада

Іванюта

Микола Іванович

(246) 96-3-42

Варварівська сільська рада

Родик

Олександр Анатолійович

(246) 93-2-34

Максимівська сільська рада

Черкаський

Микола Олександрович

(246) 96-7-42

Голобородьківська сільська рада

Старейко

В’ячеслав Федорович

(246) 94-1-31

Кобеляцький район

Бродщинська сільська рада

Довга

Наталія Володимирівна

(243) 9-74-31

Василівська сільська рада

Блискун

Микола Вікторович

(243) 9-62-31

Вільховатська сільська рада

Скляренко

Володимир Миколайович

(243) 9-73-42

Григоро-Бригадирівська сільська рада

Галаган

Григорій Олександрович

(243) 9-70-42

 

Дашківська сільська рада

Калантиря

Олександр Іванович

(243) 9-58-55

Жуківська сільська рада

Охріменко

Олег Олексійович

(243) 9-84-22

Золотарівська сільська рада

Кобель

Сергій Андрійович

(243) 9-64-42

Іванівська сільська рада

Демченко

Володимир Миколайович

(243) 9-81-31

Канавська сільська рада

Гнатенко

Сергій Афанасійович

(243) 9-23-42

Комендантівська сільська рада

Бабець

Алла Анатоліївна

(243) 9-52-42

Красненська сільська рада

Зайченко

Галина Іванівна

(243) 9-72-31

Кунівська сільська рада

Варава

Віктор Іванович

(243) 9-56-42

Лебединська сільська рада

Пилипенко

Сергій Михайлович

(243) 9-86-31

Лучківська сільська рада

Камінська

Наталія Володимирівна

(243) 9-83-42

Марківська сільська рада

Васильченко

Людмила Олександрівна

(243) 9-55-42

Озерянська сільська рада

Синяговська

Наталія Іванівна

(243) 9-63-42

Орлицька сільська рада

Богомаз

Валентина Дмитрівна

(243) 9-76-42

Підгорянська сільська рада

в.о. Пищита

Ірина Іванівна

(243) 9-67-22

Придніпрянська сільська рада

Горбенко

Володимир Ілліч

(243) 9-77-42

Світлогірська сільська рада

Гординська

Тамара Василівна

(243) 9-91-42

Сухинівська сільська рада

Рябека

Ігор Борисович

(243) 9-53-23

Червоноквітівська сільська рада

Рибалко

Людмила Степанівна

(243) 9-85-31

Чорбівська сільська рада

Васюта

Любов Іванівна

(243) 9-57-42

Шенгурівська сільська рада

Толмачова

Світлана Миколаївна

(243) 9-25-42

Козельщинський район

Бреусівська сільська рада

Чаплянка

Юрій Григорович

(242)9-82-42

Василівська сільська рада

Таратута

Алла Федорівна

(242)9-36-42

Високовакулівська сільська рада

Лавренко

Світлана Володимирівна

(242)9-46-42

Говтвянська сільська рада

Семиволос

Ігор В’ячеславович

(242)9-91-42

Мальцівська сільська рада

Рихлик

Володимир Григорович

(242)9-33-42

Оленівська сільська рада

Куцко

Ніна Пантелемонівна

(242)9-97-42

Пісківська сільська рада

Кульбачка

Уляна Петрівна

(242)9-32-42

Солоницька сільська рада

Вітченко

В’ячеслав Олексійович

(242)9-37-36

Котелевський район

Більська сільська рада

Залізняк

Світлана Володимирівна

(250)9-45-42

Великорублівська сільська рада

Гриценко

Юрій Дмитрович

(250)9-41-31

Деревківська сільська рада

Сень

Микола Іванович

(250)9-35-42

Ковалевська сільська рада

Позднякова

Леся Леонідівна

(250)9-32-46

Малорублівська сільська рада

Карпенко

Анатолій Миколайович

(250)9-37-31

Милорадівська сільська рада

Глушко

Григорій Іванович

(250)9-43-31

Микілківська сільська рада

Олефір

Віра Миколаївна

(250)9-41-55

Козлівщинська сільська рада

Пронь

Тетяна Іванівна

(250)9-31-42

Сидоряченська сільська рада

Токач

Маргарита Григорівна

(250)9-36-31

Кременчуцький район

Білецьківська сільська рада

Самойлюк

Анна Василівна

(26) 73-41-42

Кам’янопотоківська сільська рада

Кравченко

Лідія Миколаївна

(26) 73-02-41

Келебердянська сільська рада

Задворна

Оксана Михайлівна

(26) 73-33-66

Салівська сільська рада

Бовбас

Любов Олексіївна

(26) 73-33-42

Ялинцівська сільська рада

Краплина

Олександр Петрович

(26) 73-72-42

 

Лохвицький район

Безсалівська сільська рада

Дігтяр

Олександр Григорович

(256) 9-21-21

Бербеницька сільська рада

Сердюк

Сергій Валентинович

(256) 9-27-53

Білогорільська сільська рада

Плюйко

Юрій Васильович

(256) 9-51-52

Бодаквянська сільська рада

Болотний

Олександр Володимирович

(256) 9-23-42

Вирішальненська сільська рада

Сліпухова

Наталія Вікторівна

(256) 9-35-31

Гирявоісковецька сільська рада

Безпалько

Микола Михайлович

(256) 9-31-42

Ісковецька сільська рада

Макаренко

Сергій Миколайович

(256) 9-67-42

Корсунівська сільська рада

Осадчий

Олександр Григорович

(256) 9-65-42

Луценківська сільська рада

Максютенко

Сергій Володимирович

(256) 9-27-42

Лучанська сільська рада

Лук’янов

Анатолій Андрійович

(256) 9-51-42

Пісківська сільська рада

Пройдак

Григорій Петрович

(256) 9-75-42

Погарщинська сільська рада

Кладько

Віктор Олександрович

(256) 9-54-42

Ригівська сільська рада

Кутецький

Олексій Парфенович

(256) 9-63-42

Свиридівська сільська рада

Пугач

Анатолій Петрович

(256) 9-73-42

Токарівська сільська рада

Краснолуцький

Юрій Миколайович

(256) 3-62-42

Харківецька сільська рада

Тоцька

Людмила Анатоліївна

(256) 9-42-42

Яхниківська сільська рада

Сердюк

Наталія Миколаївна

(256) 9-66-42

Лубенський район

Березотіцька сільська рада

Білокур

Надія Володимирівна

(261) 90-6-31

Бієвецька сільська рада

Остапенко

Ніна Андріївна

(261) 96-7-31

Вовчицька сільська рада

Козловська

Ольга Михайлівна

(261) 91-1-42

Духівська сільська рада

Далада

Валентина Григорівна

(261) 94-1-42

Жданівська сільська рада

Пономаренко

Наталія Михайлівна

(261) 93-7-42

Ісковецька сільська рада

Романюта

Микола Васильович

(261) 94-2-31

Калайдинцівська сільська рада

Гава

Василь Олексійович

(261) 93-1-42

Новооріхівська сільська рада

Ігнатенко

Станіслав Миколайович

(261) 91-4-80

Окіпська сільська рада

Кириченко

Ніна Миколаївна

(261) 93-7-32

Остапівська сільська рада

Остапко

Петро Миколайович

(261) 98-6-31

Снітинська сільська рада

Мануйленко

Сергій Олександрович

(261) 93-3-31

Тарандинцівська сільська рада

Тітенко

Анатолій Петрович

(261) 96-1-31

Тишківська сільська рада

Шапаренко

Василь Іванович

(264) 90-2-42

Хорошківська сільська рада

Бровко

Микола Олександрович

(264) 97-6-42

Машівський район

Абрамівська сільська рада

Морозов

Леонід Леонідович

(264) 9-37-48

Базилівщинська сільська рада

Сидоренко

Сергій Іванович

(264) 9-31-37

Дмитрівська сільська рада

Порохня

Андрій Миколайович

(264) 9-61-32

Кошманівська сільська рада

Бережна

Лідія Василівна

(264) 9-51-46

Сахнівщинська сільська рада

в.о. Тищенко

Мирослава Олегівна

(264) 9-62-48

Старицьківська сільська рада

Горіздра

Наталія Миколаївна

(264) 9-54-15

 

Миргородський район

Біликівська сільська рада

Ганженко

Олексій Олексійович

(255) 30-3-31

Великобайрацька сільська рада

Пугач

Анатолій Іванович

(255) 30-4-95

Великообухівська сільська рада

Фесенко

Віктор Миколайович

(255) 31-3-42

Вовнянська сільська рада

Козаченко

Лариса Віталіївна

(255) 32-3-42

Гаркушинська сільська рада

Кобильченко

Олег Іванович

(255) 30-5-42

Дібрівська сільська рада

Квілінський

Ян Владиславович

(255) 34-3-48

Зубівська сільська рада

Малонога

Олег Миколайович

(255) 35-2-42

Зуєвецька сільська рада

Кобзій

Сергій Іванович

(255) 37-7-42

Кибинська сільська рада

Мисяк

Людмила Іванівна

(255) 33-2-42

Клюшниківська сільська рада

Москаленко

Людмила Василівна

(255) 34-6-42

Остапівська сільська рада

Кіпрач

Олексій Іванович

(255) 37-3-42

Петрівцівська сільська рада

Чех

Сергій Миколайович

(255) 32-5-42

Попівська сільська рада

Ошека

Василь Іванович

(255) 37-5-42

Савинцівська сільська рада

Тищицький

Олександр Вікторович

(255) 31-2-31

Слобідська сільська рада

Мороз

Віктор Володимирович

(255) 32-2-42

Солонцівська сільська рада

Мілько

Тетяна Олексіївна

(255) 31-4-31

Хомутецька сільська рада

Ксьонз

Роман Олександрович

(255) 35-6-21

Черевківська сільська рада

Нерода

Юрій Олексійович

(255) 35-4-31

Черкащанська сільська рада

Черкащенко

Анатолій Іванович

(255) 37-2-31

Шахворостівська сільська рада

Марюта

Валентина Миколаївна

(255) 33-5-31

Ярмаківська сільська рада

Носенко

Світлана Іванівна

(255) 33-4-31

Новосанжарський район

Великокобелячківська сільська рада

Царенко

Іван Якович

(244) 9-43-42

Кунцівська сільська рада

Мокляк

Людмила Дмитрівна

(244) 9-42-31

Лелюхівська сільська рада

Рой

Віталій Дмитрович

(244) 3-15-31

Малокобелячківська сільська рада

Скубій

Геннадій Іванович

(244) 9-21-42

Попівська сільська рада

Марик

Тамара Олексіївна

(244) 9-41-31

Стовбино-Долинська сільська рада

Нестор

Любов Олексіївна

(244) 9-45-42

Судівська сільська рада

Зінич

Роман Федорович

(244) 9-55-42

Супротивнобалківська  сільська рада

Лахно

Людмила Василівна

(244) 9-77-31

Оржицький район

Вишнева сільська рада

Гарбуз

Валентина Миколаївна

(257) 93-4-92

Воронинцівська сільська рада

Почома

Руслан Миколайович

(257) 98-3-42

Денисівська сільська рада

Симчина

Олександр Юрійович

(257) 93-6-21

Зарізька сільська рада

Тараненко

Володимир Борисович

(257) 97-3-42

Золотухинська сільська рада

Несен

Сергій Миколайович

(257) 92-9-82

Круподеринська сільська рада

Житинський

Валерій Васильович

(257) 93-5-21

Лазірківська сільська рада

Ковальов

Олександр Олександрович

(257) 94-3-80

Лукімська сільська рада

Хорошко

Віктор Іванович

(257) 93-2-42

Онішківська сільська рада

Сазонюк

Людмила Миколаївна

(257) 96-6-49

Плехівська сільська рада

Таран

Сергій Володимирович

(257) 96-4-42

Райозерська сільська рада

Несен

Анатолій Володимирович

(257) 99-1-42

Савинська сільська рада

Граб

Василь Миколайович

(257) 99-6-86

Сазонівська сільська рада

Чмихало

Валентина Василівна

(257) 99-7-22

Селецька сільська рада

Кулик

Василь Михайлович

(257) 95-2-42

Староіржавецька сільська рада

Нестеренко

Микола Васильович

(257) 97-7-55

Чевельчанська сільська рада

Шупортяк

Віра Миколаївна

(257) 93-7-42

Черевківська сільська рада

Кириленко

Ганна Андріївна

(257) 98-1-42

Чутівська сільська рада

в.о. Маслак

Таїсія Вікторівна

(257) 96-2-42

Яблунівська сільська рада

Опанасенко

Микола Миколайович

(257) 96-5-42

Полтавський район

Абазівська сільська рада

Міхно

Павло Іванович

(22) 55-53-61

Бричківська сільська рада

Бречко

Павло Сергійович

(222) 9-41-18

Валківська сільська рада

Якимович

Віктор Іванович

(222) 9-81-37

Василівська сільська рада

Кулініч

Олександр Григорович

(222) 9-62-48

Гожулівська сільська рада

Литвин

Тетяна Олександрівна

(222) 9-12-78

Ковалівська сільська рада

Бублик

Олександр Васильович

(222) 9-57-43

Коломацька сільська рада

Почечун

Євген Олександрович

(22) 55-38-68

Микільська сільська рада

Калюжний

Віктор Степанович

(22) 55-38-67

Надержинщинська сільська рада

Варава

Григорій Миколайович

(22) 55-42-34

Нестеренківська сільська рада

Котляревський

Григорій Петрович

(222) 9-65-19

Новоселівська сільська рада

Макаренко

Людмила Панасівна

(22) 55-66-21

Пальчиківська сільська рада

Науменко

Віра Борисівна

(222) 9-76-31

Рунівщинська сільська рада

Сухаренко

Володимир Якович

(222) 9-61-45

Сем’янівська сільська рада

Щедрик

Андрій Володимирович

(22) 55-57-53

Степненська сільська рада

Кубрак

Андрій Олексійович

(22) 55-98-95

Супрунівська сільська рада

Богатир

Володимир Іванович

(22) 55-71-32

Тахтаулівська сільська рада

Кравцова

Олена Борисівна

(22) 55-91-86

Терешківська сільська рада

Туркеніч

Наталія Володимирівна

(22) 55-36-15

Черкасівська сільська рада

Мосійчук

Микола Григорович

(222) 9-36-57

Чорноглазівська сільська рада

Іщенко

Олександр Михайлович

(222) 9-37-21

Пирятинський район

Березоворудська сільська рада

Позняк

Василь Васильович

(258) 6-62-94

Білоцерківська сільська рада

Грицай

Василь Михайлович

(258) 6-15-31

Великокручанська сільська рада

в.о. Алекперов

Богдан Рустамович

(258) 6-83-48

Вікторійська сільська рада

Пазюк

Наталія Юріївна

(258) 6-25-66

Грабарівська сільська рада

Крючкова

Світлана Василівна

(258) 6-11-16

Давидівська сільська рада

Мельниченко

Михайло Володимирович

(258) 6-13-52

Дейманівська сільська рада

Семененко

Юрій Михайлович

(258) 6-73-24

Каплинцівська сільська рада

Шурхал

Віра Василівна

(258) 6-91-45

Малютинська сільська рада

Вірченко

Юрій Олександрович

(258) 6-45-32

Сасинівська сільська рада

Скорик

Віктор Іванович

(258) 6-7142

Смотриківська сільська рада

Марченко

Валерій Михайлович

(258) 6-01-33

Теплівська сільська рада

Колінчук

Володимир Вікторович

(258) 6-31-25

Харківецька сільська рада

Журба

Юрій Олександрович

(258) 6-33-32

 

Решетилівський район

Демидівська сільська рада

Микитенко

Василь Миколайович

(263) 9-44-48

Калениківська сільська рада

Радість

Ніна Андріївна

(263) 9-47-16

Кукобівська сільська рада

Якуба

Анатолій Олександрович

(263) 9-83-35

Лиманська Перша сільська рада

Колінько

Віктор Олександрович

(263) 9-46-42

Лиманська Друга сільська рада

Глазкова

Олена Петрівна

(263) 9-43-42

Лобачівська сільська рада

Баранова

Наталія Григорівна

(263) 9-42-42

М’якеньківська сільська рада

Зінченко

Андрій Миколайович

(263) 9-66-46

Малобакайська сільська рада

Срібний

Станіслав Юхимович

(263) 9-48-42

Новомихайлівська сільська рада

Лісконіг

Олексій Миколайович

(263) 9-35-37

Пащенківська сільська рада

Наконечний

Микола Григорович

(263) 9-36-46

Піщанська сільська рада

Гилюн

Віктор Олексійович

(263) 9-61-42

Покровська сільська рада

Колотій

Олена Василівна

(263) 9-54-42

Сухорабівська сільська рада

Гавриленко

Володимир Олексійович

(263) 9-33-42

Федіївська сільська рада

Лібега

Лідія Василівна

(263) 9-71-42

Шевченківська сільська рада

Підгора

Ніна Михайлівна

(263) 9-76-42

Шилівська сільська рада

Кальницька

Раїса Вікторівна

(263) 9-37-42

 

Семенівський район

Біляківська сільська рада

Мидловець

Роман Миколайович

(241) 94-4-31

Богданівська сільська рада

Кобеняк

Ольга Василівна

(241) 96-4-46

Василівська сільська рада

Романюк

Юрій Володимирович

(241) 94-2-32

Горошинська сільська рада

Надточій

Юрій Олексійович

(241) 96-7-40

Жовтнева сільська рада

Баранник

Олександр Іванович

(241) 98-2-31

Заїчинська сільська рада

Сирота

Сергій Гаврилович

(241) 94-5-31

Криворудська сільська рада

Далієва

Наталія Григорівна

(241) 93-3-42

Наріжанська сільська рада

Білоус

Григорій Володимирович

(241) 96-0-42

Очеретуватська сільська рада

Тороп

Владислав Миколайович

(241) 93-5-31

Погребняківська сільська рада

Мошківська

Антоніна Андріївна

(241) 98-6-42

Пузирівська сільська рада

Жидок

Юлія Василівна

(241) 94-7-31

Устимівська сільська рада

Бугаєць

Юрій Іванович

(241) 93-6-42

Худоліївська сільська рада

Демидченко

Василь Миколайович

(241) 94-7-15

 

Хорольський район

Андріївська сільська рада

Данилейко

Володимир Іванович

(262) 97-5-42

Вишняківська сільська рада

Фесенко

Андрій Анатолійович

(262) 94-2-42

Мусіївська сільська рада

Решта

Григорій Борисович

(262) 96-7-42

Петракіївська сільська рада

Тритяк

Григорій Володимирович

(262) 98-4-42

Петрівська сільська рада

Лисенко

Михайло Михайлович

(262) 96-1-79

Староаврамівська. сільська рада

Лозенко

Олександр Анатолійович

(262) 97-3-42

Трубайцівська сільська рада

Ватуля

Сергій Борисович

(262) 97-7-42

Хильківська сільська рада

Марусенко

Олександр Дмитрович

(262) 95-1-42

Штомпелівська сільська рада

Іщенко

Валерій Олексійович

(262) 95-6-42

Ялосовецька сільська рада

Турчанінов

Сергій Савич

(262) 96-3-42

 

Чорнухинський район

Білоусівська сільська рада

Швець

Анатолій Іванович

(240) 5-56-42

Богодарівська сільська рада

Пономаренко

Володимир Васильович

(240) 5-76-42

Вороньківська сільська рада

Басенко

Анатолій Васильович

(240) 5-33-21

Гільцівська сільська рада

Козленко

Юрій Васильович

(240) 5-35-42

Кізлівська сільська рада

Колот

Анатолій Іванович

(240) 5-22-88

Куріньківська сільська рада

Голуб

Володимир Михайлович

(240) 5-43-42

Луговиківська сільська рада

Лозовий

Олексій Олексійович

(240) 5-51-31

Мелехівська сільська рада

Солодкий

Олексій Григорович

(240) 5-32-31

Мокиївська сільська рада

Лук’янець

Василь Михайлович

(240) 5-41-31

Постав-Муківська сільська рада

Можчіль

Людмила Миколаївна

(240) 5-46-20

Харсіцька сільська рада

Цілик

Анатолій Олексійович

(240) 5-14-36

Хейлівщинська сільська рада

Білоус

Василь Іванович

(240) 5-53-38

 

Чутівський район

Василівська сільська рада

Ярошенко

Лариса Володимирівна

(247) 9-75-42

Вільницька сільська рада

Скорик

Юлія Юріївна

(247) 9-42-31

Вільхуватська сільська рада

Марюшко

Вячеслав Володимирович

(247) 9-74-42

Войнівська сільська рада

Бугай

Анатолій Іванович

(247) 9-41-42

Гряківська сільська рада

Губченко

Яніна Олександрівна

(247) 9-71-54

Зеленківська сільська рада

Морщавка

Олександр Григорович

(247) 9-41-97

Новокочубеївська сільська рада

Скорик

Валентина Олексіївна

(247) 9-65-31

Петрівська сільська рада

Штепка

Валерій Валерійович

(247) 9-55-42

Таверівська сільська рада

Козак

Костянтин Петрович

(247) 9-72-80

Филенківська сільська рада

Тараненко

Тетяна Миколаївна

(247) 9-76-31

Черняківська сільська рада

Штанько

Микола Миколайович

(247) 9-73-44

Шишацький район

Ковалівська сільська рада

Нос

Наталія Миколаївна

(252) 9-66-31

Федунська сільська рада

Попович

Віктор Іванович

(252) 9-34-31

Яреськівська сільська рада

Палівода

Валентина Петрівна

(252) 9-81-42

 

Селищні ради Полтавської області станом на 01.01.2018

Назва ради

Назва району

Прізвище, ім’я та по батькові

селищного голови, службовий телефон

Білицька

 селищна рада

Кобеляцький

Латиш

Юрій Петрович

(243) 9-42-89

Гоголівська

 селищна рада

Великобагачанський

Оришич

Володимир Володимирович

(245) 9-54-42

Градизька

 селищна рада

Глобинський

Носа

Мирослав Юрійович

(265) 3-42-38

Диканська

 селищна рада

Диканський

Товстій

Валерій Володимирович

(251) 9-10-34

Котелевська

 селищна рада

Котелевський

Гарькавенко

Іван Михайлович

(250) 2-12-50

Комишнянська

селищна рада

Миргородський

Харченко

Володимир Іванович

(255) 3-61-77

Новооржицька

 селищна рада

Оржицький

Недбайло

Володимир Петрович

(257) 9-26-90

Опішнянська

 селищна рада

Зіньківський

в.о. Масюк

Юлія Миколаївна

(253) 4-28-03

Оржицька

 селищна рада

Оржицький

Сидоренко

Олена Вікторівна

(257) 9-14-75

Ромоданівська

 селищна рада

Миргородський

Верещака

Олександр Олександрович

(255) 3-44-42

Чорнухинська

 селищна рада

Чорнухинський

Василенко

Олександр Миколайович

(240) 5-22-51

Чутівська

 селищна рада

Чутівський

Корольов

Микола Павлович

(247) 9-12-42

 

Міські ради міст районного значення Полтавської області станом на 01.01.2018

Назва ради

Прізвище, ім’я та по батькові міського голови

Службовий телефон

Зіньківська міська рада

Максименко

Сергій Миколайович

(253) 3-10-36

Карлівська міська рада

Наконечний

 Олександр Сергійович

(246) 2-21-35

Кобеляцька міська рада

Копелець

Олександр Олександрович

(243) 3-12-05

Заводська міська рада

Сидоренко

Віталій Володимирович

(256) 3-56-84

Хорольська міська рада

Волошин

Сергій Михайлович

(262) 3-33-44

Районні ради

 

Назва ради

Прізвище, ім’я, по - батькові голови

Адреса

Контактні дані

 

Великобагачанська
районна рада

Полтавець
Григорій Миколайович

38300, смт Велика Багачка, вул. Шевченка, 73

т.: (245) 9-11-43

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Гадяцька 
районна рада

Нікітенко
Володимир Павлович

37300, м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 2

(254) 3-33-28

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Глобинська 
районна рада

Сьомін
Володимир Вікторович

39000, м. Глобине, вул. Центральна, 281

(265) 2-42-37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Гребінківська 
районна рада

Зінченко
Валерій Миколайович

37400, м. Гребінка, пров. Димитрова, 1

(259) 9-10-62

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Диканська 
районна рада

Муха
Станіслав Володимирович

38500, смт. Диканька, вул. Незалежності, 66

(251) 9-18-52

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зіньківська 
районна рада

Нерозя Сергій Васильович

38100, м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40

(253) 2-41-10

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Карлівська 
районна рада

Світлик
Петро Михайлович

39500, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85

(246) 2-21-71

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Кобеляцька 
районна рада

Кішінський
Володимир Іванович

39200, м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27

(243) 3-12-50
3-16-70

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Козельщинська 
районна рада

Марченко
Юрій Борисович

39100, смт Козельщина, вул. Монастирська, 5

(242) 3-15-98

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Котелевська 
районна рада

Тимошенко
Василь Петрович

38600, смт Котельва, вул. Жовтнева, 221

(250) 2-23-05

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Кременчуцька 
районна рада

Дрофа
Андрій Олександрович

39700, м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23

(266) 2-41-45

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Лохвицька 
районна рада

Храпаль
Анатолій Олександрович

37200, м. Лохвиця, вул. Перемоги 1

(256) 3-22-31

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Лубенська 
районна рада

Угляниця
Григорій Миколайович

37500, м. Лубни, ак. Бекетова, 19

(261) 5-20-30
7-44-98

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Машівська 
районна рада

Ткаченко
Катерина Володимирівна

39400, смт Машівка, вул. Незалежності, 113

(264) 91007

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Миргородська 
районна рада

Яринич
Леонід Миколайович

37600, м. Миргород, вул. Гоголя, 120

(255) 5-25-21

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Новосанжарська 
районна рада

Супрун
Геннадій Іванович

39300, смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23

(244) 3-25-30

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Оржицька 
районна рада

Козина
Володимир Іванович

37700, смт Оржиця, вул. Центральна, 24

(257) 9-12-78

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Пирятинська 
районна рада

Пазюк
Сергій Георгійович

37000, м. Пирятин, вул. Соборна, 42

(258) 2-00-54

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Полтавська 
районна рада

Кононенко

Михайло Михайлович

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 5

9-12-50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Решетилівська 
районна рада

Колотій

Сергій Васильович

38400, м. Решетилівка, вул. Покровська, 17

(263) 2-39-60

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Семенівська 
районна рада

Юрченко
Віктор Васильович

38200, смт Семенівка, вул. Незалежності, 44

(241) 91-2-97

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Хорольська 
районна рада

Мартюк
Віра Анатоліївна

37800, м. Хорол, вул. Перше Травня, 4

(262) 3-31-64

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Чорнухинська 
районна рада

Кривчун
Надія Олексіївна

37100, смт Чорнухи, вул. Григорія Сковороди, 30

(240) 5-17-72

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Чутівська 
районна рада

Филенко
Володимир Михайлович

38800, смт Чутове, вул. Центральна, 4

(247) 9-11-52,
9-23-39

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Шишацька 
районна рада

Сафонов
Владислав Геннадійович

38000, смт Шишаки, вул. Партизанська, 2

(252) 9-10-91

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Міські ради міст обласного значення Полтавської області станом на 01.01.2018

Назва ради

Прізвище, ім’я та по батькові міського голови

Службовий телефон

Полтавська міська рада

Мамай Олександр Федорович

56-33-40

Кременчуцька міська рада

Малецький Віталій Олексійович

(26) 73-00-34

Лубенська міська рада

Грицаєнко Олександр Петрович

(261) 7-27-21

Горішньоплавнівська міська рада

Биков Дмитро Геннадійович

(248) 2-25-98

Миргородська міська рада

Соломаха Сергій Павлович

(255) 5-25-01

Гадяцька міська рада

Нестеренко Володимир Олександрович

(254) 2-18-77