Газифікація району - ситуація змінюється на краще

Минулої п’ятниці відбулася нарада з питань газифікації населених пунктів Семенівського району за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Віктора Животенка та першого заступника голови Полтавської обласної ради Володимира Онищенка.

На нараді також були присутні голова Семенівської райдержадміністрації Валерій Книш, голова райради Ольга Мохун, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат обласної ради Сергій Полупан, заступник голови райради Володимир Невкритий, начальник відділу житлово-комунального господарства РДА Юрій Тарасенко, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Валентина Тарасенко, т.в.о. начальника Семенівського РГП Валерій Макошко, а також сільські голови, сільгосптоваровиробники району, голови кооперативів та представники підрядних і проектних організацій.

 

У вступному слові Віктор Животенко зазначив, що у Полтавській області нараховується 36 об’єктів незавершеного будівництва у галузі газогонів. Є такі, будівництво яких розпочалось ще на початку 90-х років. На завершення будів-ництва цих 36 об’єктів потрібно 27,5 млн.грн. З державного бюджету фінансу-вання у 2010 році не було. У Семенівському районі за останні 4 місяці здано в експлуатацію 2 газогони – у грудні газ підведено до села Заїчинці і вже підключено 88 будинків, а у березні – відбувся пуск газу у Василівці. Завдяки бажанню керівництва району, його мешканців, спонсорів, небайдужих до проблем територіальної громади людей цю ситуацію зрушили з місця. Тим, хто працює, прагне чогось досягти та змінити на краще, ми готові підставити плече.

Про стан будівництва підвідних газових мереж Семенівського району та перспективи газифікації доповів Сергій Полупан.

По підвідному газопроводу Веселий Поділ-Василівка та розподільчому газопроводу по селу Василівка виступили начальник монтажної дільниці ТОВ НВФ «Кібер Пласт Україна» Д. Долгов та В. Макошко. Було вирішено ТОВ НВП «Кібер Пласт Україна» здати розподільчі газопроводи по с. Василівка та житлові будинки по с. Василівка до 25.04.2011 року.

По підвідному газопроводу Вереміївка-Біляки-Заїчинці виступили головний інженер ПНВП «Термотех» В. Чапенко, В.Онищенко, В.Животенко, В.Книш та ін. У обговореннях вирішили, що Семенівській райдержадміністрації необхідно організувати та провести нараду з ТОВ НВП «Кібер Пласт Україна», ПНВП «Термотех» та ПАФ «Україна» та орендарями земель Біляківської сільської ра-ди до 01.04.2011 року.

По підвідному газопроводу Бугаївка - Крива Руда вирішили: ВАТ СПМК-6 закінчити будівництво ГРП та станції катодного захисту до 29.04.2011 року; райдержадміністрації організувати виїздну нараду в с. Крива Руда до 01.04.2011 року; відділу капітального будівництва ОДА відпрацювати порядок кредиту-вання будівництва підвідного газопроводу, зокрема закупівлі ГРП до 01.04.2011 року.

По підвідному газопроводу с-ще Семенівка – с. Оболонь (І черга с-ще Семенівка – с. Товсте) вирішили: управлінню капітального будівництва ОДА опрацювати фінансову схему по залученню кредитних коштів на проведення тендеру для визначення підрядної організації з будівництва підвідного газопро-воду 01.04.2011 року; райдержадміністрації (Полупан С.М.) взяти під особистий контроль завершення проходження експертизи проектно-кошторисної документації.

Щодо підвідних газопроводів до с. Богданівка, с. Нова Петрівка, с. Жовтне-ве та до с. Струтенівка – с. Погребняки – с. Горошине вирішили: УКБ ОДА вирішити питання спільно з ВАТ «Полтавагаз» щодо можливості підняття тиску в газопроводі с. Бугаївка – с. Липове Глобинського району та внесення змін до технічних умов «Полтавагаз» № 6257/14 від 25.01.2011 р.; ДКПВІ «Полтаваагропроект» виконати коригування робочого проекту до 08.04.2011 року; Погребняківській сільській раді підготувати лист на адресу ДКПВІ «Полтаваагропроект» (до 01.04.2011) та вирішити питання фінансування даних робіт.