Виконувати свої обіцянки

25 березня в Семенівці у великій залі райдержадміністрації проведено захід Партії Регіонів під назвою «Виконуй свої обіцянки». Захід відбувся за участі трьох депутатів Полтавської обласної ради від Партії Регіонів – першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка, першого заступника голови облради Володимира Онищенка, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Полупана.

Голова райдержадміністрації Валерій Книш, як член Партії Регіонів та керівник делегації від Семенівського району, брав участь у Національних зборах депутатів усіх рівнів, які проходили 23 березня у місті Києві. Тому у вступному слові він зачитав вітальні слова Президента України до учасників Національних зборів і до всіх членів партії. 24 березня, як зазначив Валерій Книш, відбулась конференція Полтавської обласної організації Партії Регіонів, на якій були визначені наступні позиції: всебічна і повна підтримка діяльності Президента України та уряду, необхідність зосереджувати увагу всім без виключення членам партії на виконанні її рішень, спрямовувати зусилля на зміцненні рядів та виконанні засад партійної політики. Головним є поповнення рядів партії компетентними, дієвими людьми, які мають авторитет, можливості, бажання працювати на користь народу.

 

Наступним мав слово голова районної організації Партії Регіонів Валентин Гарькавий, який зазначив, що дуже важливим у кожній справі є те, щоб кожен сумлінно виконував свої обов’язки, допомагав іншим. Початок добрим справам у районі вже покладено – проводиться заміна електроопор, знайдено матеріали для ремонту дорожнього покриття, зремонтовано покрівлю районної лікарні, ппроводиться газифікація населених пунктів тощо. І ця робота продовжується. На даний час показовим є те, що розширюється мережа первинних осередків партії. Якщо у жовтні 2010 року нараховувався 31 осередок, то на даний час їх уже 44. «Найкраща агітація, - зазначив Валентин Гарькавий, - це спілкування з населенням, і виконання того, що в силах зробити. Саме реальні справи працюють на авторитет Партії Регіонів. Наше завдання – працювати на користь громади».

Депутат обласної ради, перший заступник голови облради Володимир Онищенко відзначив, що влада стала дієвою, з конкретно визначеними завданнями, із спрямуванням діяльності на вирішення проблем держави і людей. «Для мене особисто важливим є те, що все робиться разом, кожен бере на себе частину зобов’язань і працює над їх втіленням, навіть комерційні структури – підрядні організації – як у випадку із газифікацією населених пунктів району. Є такі люди, які критикують уряд і державу, а самі нічого не роблять для поліпшення свого життя. Але жити ми будемо так, як самі організуємо своє життя, самі зробимо щось для себе і оточуючих. А робити це треба із впевненістю: зробимо, зуміємо, досягнемо. Тим більше, на даний час вибудувано чітку вертикаль влади, яка дає можливість ефективно вирішувати проблеми громад. У Партії Регіонів немає керівників та підлеглих. Усі – члени партії, усі працюють над втіленням засад партійної програми, об’єднані однією метою – працювати для людей».

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко відзначив, що у нашому районі набагато легше вирішувати проблеми громади, оскільки є хороші керівники району – голова райдержадміністрації Валерій Книш та голова райради Ольга Мохун – які вболівають за майбутнє району, прагнуть покращити життя для семенівців. «Допомагати легко тим, хто прагне до чогось, хто хоче змін на краще. Тому з вашим керівництвом працювати легко», - зазначив Віктор Животенко. «Тим більше, що в районі є люди, які є членами партії не один рік. Так, депутатом районної ради від Партії Регіонів 4 скликань є Галина Сірченко – чудовий керівник, хороша людина, гарна жінка. Її внесок у розвиток Семенівського НВК № 2, як директора, важко переоцінити. Нещодавно Президент України видав Указ про нагородження Галини Сірченко орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. І мені випала честь вручити цей орден хорошій людині, мешканці чудового Семенівського краю». Галина Сірченко, розчулена високою нагородою і добрими словами, висловила вдячність педагогічному колективу, учням НВК № 2, батькам і спонсорам, які допомагають зробити школу світлою, гарною. «Завдяки вам усім хочеться рухатись, досягати, творити» - сказала вона.

У своєму слові Валерій Книш зазначив, що гаслом зібрання є вислів «Виконуй свої обіцянки!». Одним із пунктів передвиборної програми на той час кандидата в депутати облради Володимира Онищенка було надання допомоги у вирішенні питання забезпечення поштарськими сумками листонош району. «Особливо приємним є те, що на сьогодні це питання вирішено – придбано 30 поштарських сумок, і листоноші вже чекають на них». Вручали сумки листоношам депутати обласної ради Володимир Онищенко, Віктор Животенко та Сергій Полупан. Володимир Вікторович Онищенко побажав, щоб у цих сумках поштарки носили лише добрі звістки, приємні листи, хороші телеграми, пенсії, цікаву пресу. Адже в наш час мало теплих слів чуємо один від одного, а дарувати радість так приємно.

Подарунки цього дня отримали і освітяни – Семенівським НВК № 1 та № 2 були вручені інтерактивні дошки. «Сподіваємось, що ці засоби покращать навчальний процес, дадуть ще більше знань дітям із цих шкіл» - зазначив голова райдержадміністрації Валерій книш. Дошки були придбані за рахунок бюджету районної партійної організації та внесків депутатів обласної організації Партії Регіонів.