Подарунок дошкільнятам

25 березня 2010 року відбулось відкриття дитячого садка на базі Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ст. У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко, перший заступник голови облради Володимир Онищенко, голова районної ради Ольга Мохун, голова райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Полупан, сільський голова Сергій Сирота, представники громади, батьки, учні та педагогічний колектив Заїчинської ЗОШ. Гостей зустрічали хлібом-сіллю, а усмішки і блиск у дитячих очах свідчили про радість і вагомість у житті дошкільнят цієї події.

У привітальному слові голова райради Ольга Мохун відзначила, що добре те, що садочок буде у школі, що забезпечує зв’язок і спілкування дошкільнят із дітьми старшого віку.

Депутат обласної ради Сергій Полупан від виборчого округу № 41, у якому знаходиться Заїчинська ЗОШ, доклав багато зусиль для того, щоб цей садок запрацював. Щодня спілкуючись із сільським головою Сергієм Сиротою та директором школи Олександром Пархоменком, щиро вболіваючи за дітей села, надавав їм всебічну підтримку та допомогу. Після добрих і теплих слів від гостей свята настала урочиста мить перерізання стрічки.

Це право було надано першому заступнику голови облдержадміністрації Віктору Животенку та першому заступнику голови облради Віктору Онищенку, а також директору садка Ользі Сироті. Гості приїхали з подарунками – іграшками, дидактичними матеріалами, розвиваючими іграми. Сільськогосподарські підприємства, які орендують землі на території сільської ради, подарували садочку холодильник, телевізор, домашній кінотеатр, м’які іграшки. Садок розрахований на 20 дітей, на даний час у ньому 16 вихованців.

Директор садка «Золотий ключик» Ольга Сирота дякувала спонсорам за надану допомогу, батькам та педагогічному колективу за проведені ремонтні роботи, а вихованці садочка представили свою програму із пісень та віршів.