Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

28 квітня свій День народження відзначає Дмитро Юрійович Півень – депутат Полтавської обласної ради VII скликання.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом, щиро вітають Дмитра Юрійовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, щедрої долі та щастя!
Ваші професійні знання, ділові якості, активна робота у постійній комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО слугують інтересам виборців, сприяють соціально-економічному розвитку Полтавщини, зміцненню територіальних громад.
Нехай цього святкового дня і на багато років вперед Ваша життєва дорога буде сповнена благополуччя та достатку, позначена успіхами та здобутками в ім’я України та рідного Полтавського краю!

 

У Полтаві вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

e-mail Друк PDF

26 квітня з нагоди Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля та 32 роковин аварії на Чорнобильській АЕС у Полтаві, біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, відбувся мітинг-реквієм.

Голова облдержадміністрації Валерій Головко, виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, депутати місцевих рад, представники громадськості, духовенства, військові, молодь вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих та померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, поклали до підніжжя Пам’ятного знаку гірлянди та квіти.

Останнє оновлення на Четвер, 26 квітня 2018, 20:34 Детальніше...

Депутати Великобагачанського та Миргородського району навчаються у Школі самоврядування Асоціації

e-mail Друк PDF

24-26 квітня у Миргороді проходить практичний семінар «Модернізація інфраструктури громад: ухвалення рішень, реалізація проектів, комунікація з громадою», організований в рамках проекту «Школа самоврядування» Полтавською обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування та Полтавським відокремленим підрозділом «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Семінар відкрили виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації ОМС Володимир Микійчук, міський голова Миргорода Сергій Соломаха, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Черчатий. Також в роботі семінару взяв участь голова Миргородської районної ради Леонід Яринич.

«Сучасний світ вимагає постійно оновлювати і вдосконалювати свої знання. Особливо, коли йдеться про сферу управління. Зараз в Україні значно посилилася роль місцевого самоврядування. Відповідно – потрібні фахові управлінці, потрібні депутати, які розуміються на розвитку громад і територій. Тож з ініціативи голови Полтавської обласної ради, голови Асоціації Олександра Біленького було створено школу місцевого самоврядування», - зазначив виконавчий директор обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Детальніше...

26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

e-mail Друк PDF

Дорогі полтавці!

26 квітня 1986 року сталася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції. За лічені секунди вона перетворила частину квітучого Полісся на зону відчуження, важким тягарем лягла на плечі нашого народу.

Чорнобиль – це незагойна рана на тілі України. Розвиток нашої держави, становлення її незалежності нерозривно пов’язані з боротьбою з наслідками Чорнобильської катастрофи, з долями мільйонів українців, які від неї постраждали.

Ми в неоплатному боргу перед героями-ліквідаторами – пожежниками, рятувальниками, військовослужбовцями, науковцями, медиками, інженерами, добровольцями, – які мінімізували наслідки атомного демона для теперішніх і прийдешніх поколінь.

Із нестихаючим болем у серцях схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто пішов у вічність, приборкуючи “мирний атом”.

Єднаймося у нашій спільній пам’яті, у милосерді та жалю, у добрих помислах та вчинках, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.

Валерій Головко,                                                                                                                Олександр Біленький,

голова Полтавської облдержадміністрації                                                               голова Полтавської обласної ради

Останнє оновлення на Четвер, 26 квітня 2018, 10:00

Грамотами Полтавської обласної ради відзначені активісти Товариства Червоного Хреста України

e-mail Друк PDF

25 квітня в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулися урочистості з нагоди 100-річчя з часу заснування всеукраїнської добровільної громадської гуманітарної організації Товариство Червоного Хреста України.

У заході взяли участь керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники місцевих осередків організації, в числі яких медичні та соціальні працівники, волонтери.

Від Полтавської обласної ради активістів Товариства Червоного Хреста України привітав виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

«Я гордий з того, що причетний до добрих справ Товариства Червоного Хреста України, – зазначив Анатолій Ханко. – Вже 18 років є донором, регулярно здаю кров. Представників Товариства Червоного Хреста я зустрічав у лікарнях, будинках-інтернатах, на Майдані та російсько-українській війні. Вони допомагали людям, виявляли милосердя, людяність та співчуття».

Останнє оновлення на Середа, 25 квітня 2018, 13:57 Детальніше...

Анатолій Ханко: В пріоритеті Полтавської обласної ради – розвиток українського села

e-mail Друк PDF

Про це виконуючий обов’язки голови Полтавської облради, заступник голови Анатолій Ханко зазначив під час засідання круглого столу «Партнерство заради розвитку сільських територій Полтавщини» в Полтавській державній аграрній академії.

«Українське село завжди було тією точкою опори, на яку спирається весь агросектор. Сьогодні в пріоритеті депутатів Полтавської обласної ради –  підтримка та розвиток українського села. Це, в першу чергу, запровадження нових інфраструктурних проектів. Ми маємо зробити так, щоб молодь масово не залишала сільські місцевості, щоб хотіла працювати в селі. Для цього вона має бути забезпечена високооплачуваною роботою, гідними умовами проживання», - сказав Анатолій Ханко.

В заході також беруть участь науковці, експерти, представники бізнесу та місцевих громад області.

Програма круглого столу передбачає ознайомлення із сучасним станом та перспективними напрямками розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавщини, особливостями реалізації Обласної програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, напрямками реалізації наукового потенціалу Полтавської державної аграрної академії, як запоруки розвитку об’єднаних територіальних громад.  Також учасники заходу обговорять теоретичні основи кластерного підходу у розвитку сільських територій, проаналізують практичний досвід Семенівського району, розглянуть Програму кредитування сільськогосподарських виробників.

Останнє оновлення на Середа, 25 квітня 2018, 15:56

Журі назвало лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного

e-mail Друк PDF

24 квітня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного. Вів засідання виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради, заступник голови журі Анатолій Ханко.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Панаса Мирного у 2018 році стали:

– у номінації «Література, літературознавство» – Віктор Сердюк, член Полтавської спілки літераторів, редакційної колегії журналу для дітей та юнацтва «Діє-Слово» – за книгу казок «Усі дива трапляються в дитинстві»;

– у номінації «Журналістика, публіцистика» – Василь Деревінський, доктор історичних наук, професор кафедри політичних наук Київського національного університету будівництва і архітектури – за книгу «В’ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою»;

– у номінації «Мистецтво» – Олександр Бабенко, заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки художників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України, викладач кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка – за творчий доробок;

– у номінації «Народна творчість, народні ремесла» – Ніна Токова, майстер килимарства, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України – за творчий доробок.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 квітня 2018, 14:49 Детальніше...

Анатолій Ханко взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку

e-mail Друк PDF

23 квітня виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко здійснив робочу поїздку в Оржицький район та взяв участь у виїзному розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку, яке провів голова облдержадміністрації Валерій Головко.

На колегії було визначено основні завдання та напрямки розвитку агропромислового комплексу області в 2018 маркетинговому році, розглянуто стан дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів на території області в 2017 році та в І кварталі 2018 року.

У рамках засідання його учасники відвідали ТОВ «Оржицький молокозавод» в с.Заріг, ознайомилися з матеріальною базою підприємства та технологією виробництва молокопродуктів.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 квітня 2018, 08:01

Про перспективи запровадження новітніх ІТ- технології в роботі органів місцевого самоврядування говорили на форумі «Smart Полтавщина»

e-mail Друк PDF

20 квітня, за участю перших керівників Полтавської області – голови обласної ради Олександра Біленького та голови облдержадміністрації Валерія Головка, – відбувся Полтавський форум громад та органів місцевого самоврядування «Smart Полтавщина».

Керівникам органів місцевого самоврядування та представникам територіальних громад було представлено проект «Smart громада» – програмний комплекс взаємоінтегрованих веб-сервісів та аналітично-інформаційних систем, який передбачає впровадження автоматизованих процесів у різні сфери діяльності органів місцевого самоврядування. Йшлося, зокрема, про технічні можливості та переваги програмного комплексу «Електронний контакт-центр», веб-сервісів: «Громадський (партисипативний) бюджет», «Електронний реєстр земель та комунального майна», «Інвестиційний портал», «On-line діяльність депутатів», «Безпечна громада» «Система оцінки якості», «Кабінет мешканця», «ІТ-медицина», «Енергосервіс» та ін.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 15:17 Детальніше...

Олександр Біленький: Ми започатковуємо на Полтавщині проект «Smart-регіон»

e-mail Друк PDF

Про це голова Полтавської облради Олександр Біленький заявив під час відкриття Полтавського форуму громад та органів місцевого самоврядування «Smart Полтавщина».

«Впевнений, що нинішній форум стане початком реалізації цілого ряду інноваційних проектів.  Головна ідея Smart-регіону – створення єдиної точки доступу для будь-якого користувача до ресурсів, де можна отримати інформацію про Полтавську область, актуальні проекти, які реалізуються в громадах, замовити ті чи інші соціальні послуги та ін. Наше завдання – відібрати найбільш цікаві ідеї, які можуть бути інтегровані до єдиного проекту. Долучитися до проекту може будь-яка громада Полтавщини. Переконаний, що кожен керівник органу місцевого самоврядування прийме для себе відповідне рішення», - сказав голова Полтавської обласної ради.

В заході також беруть учать голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, керівник Проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України» Тарас Журавель, радник Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування В’ячеслав Толкованов,  експерти та представники органів місцевого самоврядування.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 11:04 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

20 квітня свій День народження відзначає Євгеній Миколайович Холод – депутат Полтавської обласної ради VII скликання, перший заступник голови обласної ради.
Голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом, щиро вітають Євгенія Миколайовича з особистим святом, зичать міцного здоров’я, родинного затишку, щедрої долі та щастя!
Ваші ґрунтовні професійні знання, досвід управлінської діяльності, компетентність, вміння працювати на результат сприяють соціально-економічному розвитку області, зростанню добробуту територіальних громад.
Нехай Ваша звитяжна праця, активна депутатська діяльність й надалі примножують славу Української держави, будуть взірцем вірного служіння інтересам виборців, сприятимуть процвітанню рідної Полтавщини!

Більше статей...

Сторінка 1 з 310