Триває традиційне обласне свято народної творчості «Решетилівська весна»

e-mail Друк PDF

Традиційне обласне свято народної творчості «Решетилівська весна» цього року розпочалося 18 травня на стадіоні “Колос” виступами колективів Фома та гурт «Мандри», «Танок На Майдані Конго». Другий день свята відкрився  святковим маршем у виконанні Решетилівського духового оркестру, вуличним перфоменсом «Європейська мозаїка», масовим виконанням гімну України та Європи, парадом вишиванок.

Жителів та гостей міста привітали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький,  голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, народні депутати України: Артур Герасимов, Андрій Река, Олег Кулініч, голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця та голова Решетилівської районної ради Сергій Колотій.

– Сьогодні ми вперше святкуємо у статусі міста. Я впевнений, що на цьому наші здобутки не припиняться. Запевняю, 2018 рік стане стратегічним для нашого міста, адже планів на майбутнє – чимало, – сказав Олександр Біленький.

Впродовж дня на гостей чекає цікава програма: виставка – продаж робіт майстрів народної творчості як з Решетилівки, так і майстрів з Полтави, та інших регіонів країни, майстер-класи із живопису, ручного килимарства, вишивки, гончарного мистецтва.

Святковий настрій додадуть аматорські фольклорні колективи, які радуватимуть своїми виступами глядачів, різноманітні розваги та конкурси, інше.

На стадіоні «Колос», на особисте запрошення голови обласної ради Олександра Біленького,  для гостей виступлять гурти «Онейроїд» та «DZIDZIO».

20 травня, в третій день Решетилівської весни, відбудуться богатирські ігри, виставка-продаж робіт майстрів народної творчості України та концерт Фолк-Гурту «Стрибожі Внуці» (Полтава)