Відбувся чемпіонат з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області

e-mail Друк PDF

У селі Олефірівка Миргородського району підбили підсумки чемпіонату з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

Першість у змаганнях здобула команда Зіньківського району. Друге місце посіла команда із Пирятина, третє – Михайлівки.

Команди депутатів обласної ради представляли голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий, депутати обласної ради: Олег Діденко, Ігор Скляр, Олег Сазонов, інші.

Ділячись враженнями від участі у змаганнях, Олександр Біленький розповів про склад свої команди та її результати:

Разом із Анатолієм Ханком та Романом Товстим сформували свою команду, адже досвід є - кожен з нас, у шкільні роки, виборював першість області з техніки туризму у командному заліку. І хочу вам сказати, ми показали досить пристойний результат. Так, до трійки призерів не вистачило 20 секунд, але є над чим працювати.  Наступного року плануємо провести депутатські турніри з водного та вело туризму, - наголосив голова обласної ради.

Олександр Біленький також подякував депутатам рад усіх рівнів, які прийняли участь у змаганнях, за активну життєву позицію:

–  Хочу подякувати кожному з вас, за те, що віднайшли можливість прийняти участь у змаганнях з техніки спортивного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавщини. Дуже приємно, що у цей день нас зібрали дружба, туризм і спорт. Маю надію, що кожен учасник отримав задоволення та користь від участі у цих змаганнях. Також, дякую організаторам, все пройшло на вищому рівні, – зауважив Олександр Біленький.

Довідкового:Організаторами спортивних змагань стали Полтавський обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації. Чемпіонат проходив на базі Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради.