Профільна комісія обласної ради розглянула питання щодо співфінансування КП «Полтававодоканал»

e-mail Друк PDF

10 жовтня постійна комісія обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку розглянула профільні питання, внесені до проекту порядку денного двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

В роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, а також депутати обласної ради: Сергій Гамза, Валерій Чечель, Микола Горб, Наталія Макаруша, Валентин Несен, Микола Первак, Іван Сидоренко, Валерій Калюжний.

У контексті питання стосовно надання фінансової підтримки КП “Полтававодоканал” генеральний директор підприємства Василь Воротинцев разом із начальником служби каналізації Іваном Мистюком розповів про виконання робіт з ліквідації аварій на каналізаційних мережах міста Полтави. Так, цьогоріч у місті трапився 61 «провал» колекторів. Станом на сьогодні ліквідовано 27 із пошкоджених. Загальна сума робіт становить 27 млн грн. За словами Василя Воротинцева, каналізаційні мережі КП «Полтававодоканал» зношені на 99%, а потрібних коштів для їх ремонту у підприємства недостатньо. Саме тому «Полтававодоканал» потребує додаткової фінансової допомоги з боку обласної та міської рад.

Коментуючи ситуацію, голова профільної комісії Ігор Сірик виступив за підтримку комунального підприємства та наголосив, що вирішити це питання можливо лише завдяки спільній та налагодженій праці депутатського корпусу обласної ради та виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Після обговорення, тривалих дискусій та врахування пропозицій депутатів, члени комісії вирішили підтримати підприємство на умовах співфінансування  з Полтавською міською радою.

Впродовж засідання депутати також затвердили Правила користування водними об’єктами для плавання на маломірних суднах; підтримали припинення діяльності ОКП “Лабораторія контролю умов праці”, ознайомилися із інформацією про розміщення вагових комплексів на території Полтавської області, стан автомобільних доріг області та перспективи їх ремонту у 2018 році; розглянули звернення до комісії, інше.