Основні заходи Полтавської обласної ради на 16 – 19.10.2018 р.

16.10.2018, 11.00, к. 422 – Засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій, до проекту порядку денного якого внесено наступні питання:

1. Про внесення змін, доповнень та викладення в новій редакції Антикорупційної програми Полтавської обласної ради на 2017 – 2020 роки.

2. Про погодження кандидатур для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради – нагрудним знаком «За вірність народу України».

3. Про звернення Головного управління Національної поліції у Полтавській області щодо збільшення фінансування на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки у 2018 році.

4. Про звернення Управління Служби безпеки України в Полтавській області щодо збільшення фінансування на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки у 2018 році.

5. Про звернення Державної установи «Кременчуцька виховна колонія» щодо виділення коштів для благоустрою установи, покращення матеріально-побутових умов вихованців.

6. Про звернення Полтавського обласного військового комісаріату щодо внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки з метою виконання Указу Президента України від 06 червня 2016 року №240/2016.

7. Про звернення Управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України щодо виділення коштів для придбання комп’ютерів, оргтехніки та форменого одягу.

8. Про звернення військової частини А3384 щодо виділення коштів для покращення протипожежного стану об’єктів на території частини.

9. Про подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області щодо формування і затвердження списків присяжних Кобеляцького районного суду Полтавської області.

10. Про звернення військової частини 3052 Національної гвардії України щодо виділення коштів на 2018 рік для виготовлення проектно-кошторисної документації.

11. Про звернення філії Державної установи «Центр пробації» Полтавської області щодо її включення до реалізації заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

12. Про звернення Ялинцівського сільського голови Кременчуцького району Полтавської області щодо вирішення питання фінансування виготовлення технічної документації з розробки проекту землеустрою.

13. Різне

 

16.10.2018, 13.00, к. 422 – Засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, до проекту порядку денного якого внесено наступні питання:

1. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавського обласного наркологічного диспансеру шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради».

2. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавське обласне патологоанатомічне бюро шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавське обласне патологоанатомічне бюро Полтавської обласної ради».

3. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради».

4. Про реорганізацію Комунальної установи «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка» Полтавської обласної ради шляхом перетворення в Комунальне підприємство «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка» Полтавської обласної ради.

5. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Полтавської обласної ради».

6. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради».

7. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер Полтавської обласної ради».

8. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради».

9. Про реорганізацію комунального закладу «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради».

10. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева Полтавської обласної ради».

11. Про реорганізацію комунального закладу «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради.

12. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Кременчуцький обласний наркологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради».

13. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Кременчуцький обласний протитуберкульозний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради».

14. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради».

15. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Веприцька туберкульозна обласна лікарня шляхом перетворення в комунальне підприємство «Веприцька туберкульозна обласна лікарня Полтавської обласної ради».

16. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Опішнянська туберкульозна обласна лікарня шляхом перетворення в комунальне підприємство «Опішнянська туберкульозна обласна лікарня Полтавської обласної ради».

17. Про реорганізацію Гадяцького обласного туберкульозного санаторію та Великосорочинського обласного кістково-туберкульозного санаторію шляхом злиття в комунальне підприємство «Гадяцький обласний туберкульозний санаторій» Полтавської обласної ради.

18. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки, зі змінами.

Попередній розгляд проектів рішень:

19. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Обласна клінічна лікарня відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім'ї та репродукції людини, медичної генетики шляхом перетворення в комунальне підприємство «Обласна клінічна лікарня відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім'ї та репродукції людини, медичної генетики Полтавської обласної ради».

20. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний санаторій для дітей з порушенням опорно-рухового апарату шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний санаторій для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Полтавської обласної ради».

21. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний центр профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом шляхом перетворення в комунальне підприємство «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради».

22. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний психоневрологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний психоневрологічний диспансер Полтавської обласної ради».

23. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради».

24. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради шляхом перетворення в комунальне підприємство «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради».

25. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Лубенський обласний наркологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Лубенський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради».

26. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Лубенський обласний протитуберкульозний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Лубенський обласний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради».

27. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Лубенський обласний шкірно-венерологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Лубенський обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради».

28. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Кременчуцький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер Полтавської обласної ради».

Розгляд листів і звернень:

29. Про звернення депутата обласної ради Макаруші Н.М. щодо організації відділення спеціалізованої травматології для надання медичної допомоги пацієнтам – особам без певного місця проживання та тим, що знаходяться у важких життєвих умовах.

30. Про лист Полтавської обласної організації Всеукраїнського братства ОУН-УПА щодо виділення коштів на 2018 – 2019 роки для забезпечення путівками на оздоровлення членів організації.

Розгляд планових питань:

31. Про підготовку закладів соціального захисту, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до опалювального періоду.

32. Про підготовку закладів охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до опалювального періоду.

33.Різне.

 

17.10.2018, 11.00, к. 422 – Засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, до проекту порядку денного якого внесено наступні питання:

1. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження продажу на аукціоні спеціального дозволу на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, конденсату Ватажківської площі на території Полтавського району Полтавської області.

2. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження продажу на аукціоні спеціального дозволу на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, конденсату Дубрівсько-Радченківської площі на території Миргородського та Великобагачанського районів Полтавської області.

3. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження

надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ-ГАЗ-ПЛЮС» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, супутніх корисних компонентів Прирічного газоконденсатного родовища на території Чорнухинського та Лохвицького районів Полтавської області.

4. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «НАДРА СЕРВІС ІНВЕСТ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу, газу природного, конденсату Броварки-Петрівської площі на території Зіньківського, Гадяцького та Котелевського районів Полтавської області.

5. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «НАДРА ОЙЛ ГРУП» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату Білоцерківської площі на території Великобагачанського та Решетилівського районів Полтавської області.

6. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «ТРЕНДС СІСТЕМ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату Федорівської площі на території Карлівського та Машівського районів Полтавської області.

7. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «ВІЛЕНДА РЕСУРС 2000» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) вуглеводнів Юхнівської площі на території Зіньківського, Гадяцького, Миргородського та Шишацького районів Полтавської області.

8. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Акціонерному товариству «Укргазвидобування» спеціального дозволу на видобування газу природного, конденсату, супутніх корисних компонентів Горобцівсько-Відрадненського родовища на території Полтавського, Решетилівського та Новосанжарського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням раніше наданої у користування ділянки надр.

9. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законодавчих актів України.

10. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Державної служби геології та надр України щодо скасування наказів про надання спеціальних дозволів на користування надрами.

11. Про внесення змін до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 717.

12. Про внесення змін до рішення пленарного засідання чотирнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 06 березня 2017 року № 378 (зі змінами).

13. Різне.

17.10.2018, 13.00, к. 422 – Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майномдо проекту порядку денного якого внесено наступні питання:

 1. Про внесення змін до Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки (із змінами).
 2. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2018 році (доопрацьований проект).
 3. Про Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року (в новій редакції).  
 4. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 681 «Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми "Питна вода Полтавщини" на 2011 – 2020 роки, у 2018 році» (зі змінами).
 5. Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми "Питна вода Полтавщини" на 2011 – 2020 роки, у 2019 році.
 6. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 684 «Про затвердження переліків спеціалізованої комунальної техніки та контейнерів для твердих побутових відходів, що пропонуються для закупівлі за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році».
 7. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 2020 роки, зі змінами.
 8. Про внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 2020 роки.
 9. Про внесення змін та доповнень до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки.
 10. Про внесення змін до обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 2020 роки» (зі змінами).
 11. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік.
 12. Про внесення змін до плану діяльності Полтавської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (зі змінами).
 13. Про внесення змін, доповнень та викладення в новій редакції Антикорупційної програми Полтавської обласної ради на 2017 2020 роки.
 14. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
 15. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
 16. Про експертний висновок щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта – проекту рішення обласної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Полтавської області».
 17. Про надання дозволу на встановлення двоставкових тарифів на теплову енергію та підтвердження приєднаного теплового навантаження для всіх категорій споживачів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».
 18. Про звільнення батьків від плати за утримання дітей в інтернатних закладах освіти комунальної форми власності на 2018 2019 навчальний рік.
 19. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавського обласного наркологічного диспансеру шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради».
 20. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавське обласне патологоанатомічне бюро шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавське обласне патологоанатомічне бюро Полтавської обласної ради».
 21. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради».
 22. Про реорганізацію Комунальної установи «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка» Полтавської обласної ради шляхом перетворення в Комунальне підприємство «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка» Полтавської обласної ради.
 23. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Полтавської обласної ради».
 24. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради».
 25. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер Полтавської обласної ради».
 26. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради».
 27. Про реорганізацію комунального закладу «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради».
 28. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф.Мальцева шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня
  ім. О.Ф.Мальцева Полтавської обласної ради».
 29. Про реорганізацію комунального закладу «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради.
 30. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Кременчуцький обласний наркологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради».
 31. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Кременчуцький обласний протитуберкульозний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради».
 32. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради».
 33. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Веприцька туберкульозна обласна лікарня шляхом перетворення в комунальне підприємство «Веприцька туберкульозна обласна лікарня Полтавської обласної ради».
 34. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Опішнянська туберкульозна обласна лікарня шляхом перетворення в комунальне підприємство «Опішнянська туберкульозна обласна лікарня Полтавської обласної ради».
 35. Про реорганізацію Гадяцького обласного туберкульозного санаторію та Великосорочинського обласного кістково-туберкульозного санаторію шляхом злиття в комунальне підприємство «Гадяцький обласний туберкульозний санаторій» Полтавської обласної ради.

Розгляд листів і звернень:  

 1. Про результати засідання конкурсної комісії на право надання в оренду майна спільної власності територіальних громад області:

нежитлове приміщення кім. №22 загальною площею 29,87 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, що знаходиться на балансі Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

 нерухоме майно ПОКП «Аеропорт-Полтава» загальною площею 1 822 кв. м. (9 об’єктів).

 1. Про надання у безоплатне користування майна спільної власності територіальних громад області:

частини гаражів площею 32,5 кв. м. та 42,3 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Героїв АТО, 73а, що знаходиться на балансі Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

приміщення будинку загальною площею 36,1 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Ціолковського, 47.

господарче приміщення загальною площею 24,0 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Монастирська, 9-а, що знаходиться на балансі Комунальної установи «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».

 1. Про надання фінансування КП ПОР «Полтававодоканал» для можливості погашення податкового боргу з ПДВ.
 2. Про припинення діяльності Обласного комунального підприємства «Лабораторія контролю умов праці»; виділення коштів на погашення боргів підприємства та покриття витрат, пов’язаних з його ліквідацією; визначення особи, яка здійснить комплекс заходів, пов’язаних з ліквідацією підприємства, звільнення з посади директора Обласного комунального підприємства «Лабораторія контролю умов праці» у зв’язку із закінченням терміну дії контракту.
 3. Про доцільність та ефективність об’єднання підприємств комунальної власності на основі методології інтеграції промислових підприємств з метою підвищення ефективності їх функціонування.
 4. Про лист Полтавської обласної державної адміністрації від 24.09.2018 року № 22/3552.
 5. Про уточнення переліку природоохоронних заходів на 2018 та подальші роки.
 6. РІЗНЕ.

18 жовтня 2018 року 10.00, к. 422 - Засідання постійної комісії обласної радиз питань молодіжної політики, спорту та туризму.
Порядок денний:
1. Про розгляд проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015 – 2019 роки» (зі змінами).
2. Про попередній розгляд проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки у новій редакції» (зі змінами).
3. Різне.

18.10.2018, 10.00, Шишацький район – Виїзне спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань аграрної політики та земельних відносин; з питань екології та раціонального природокористування,до проекту порядку денного якого внесено наступні питання:

1. Про розчистку ставка у музеї-заповіднику М.В.Гоголя (огляд ставка та визначення обсягу робіт).

2. Про звернення голови Шишацької районної ради щодо фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області робіт з розчищення річки Псел від сухостійних дерев в районі Шишацької ГЕС на території Шишацької селищної ради.

3. Про пропозицію депутата обласної ради Ярошенка В.М. щодо заснування премії ім.Олени Байрак за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області.

4 Про звернення Ялинцівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області про фінансування робіт з виготовлення технічної документації з розробки проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Михайленки Ялинцівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

5. Про звернення Громадської організації «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Кремінь-АТО» щодо можливості фінансування робіт з визначення меж с. Михайленки Ялинцівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

6. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення(зміни) меж міста Глобине Полтавської області.
7. Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до діючого законодавства України.

8. Про пропозиції щодо внесення змін до проекту рішення Полтавської обласної ради «Про Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року (в новій редакції), внесеного на розгляд чергової сесії обласної ради 19.10.2018 року.

 

19.10.2018, 10.00, селище Шишаки – Пленарне засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.