Олександр Біленький: З обласного бюджету на 2019 рік на розвиток та підтримку фізкультури і спорту виділено 102 млн грн.

e-mail Друк PDF

28 лютого голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький разом із заступником голови облдержадміністрації, депутатом обласної ради Романом Товстий та депутатом обласної ради Олегом Сазоновим  урочисто вручили сертифікати на отримання коштів для поліпшення житлово-побутових умов видатним спортсменам області та їх тренерам.

У рамках обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки, прийнятої Полтавською обласною радою, в нинішньому році по 500 тис. грн отримають заслужений майстер спорту України з боксу Віктор Вихрист, заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каное Едуард Шеметило, майстер спорту України міжнародного класу з боротьби греко-римської Ленур Теміров, майстер спорту України міжнародного класу з боротьби дзюдо Єлизавета Каланіна.  Також грошовими винагородами по 100 тис. грн будуть відзначені їхні тренери: Олександр Ляховий, Олег Камерилов, Анатолій Коханевич та Василь Волошин.

Голова обласної ради Олександр Біленький зазначив, що обласна влада направляє значні фінансові ресурси на розвиток та підтримку фізичної культури і спорту. Так,  в поточному році з обласного бюджету на потреби галузі вже виділено понад 100 млн грн.

Будівництво майданчиків зі штучним покриттям, реконструкція спортивних споруд, виплати стипендії видатним спортсменам за їхні досягнення – і вже сьогодні ми бачимо позитивну динаміку, яка щороку сягає 20 % приросту щодо виділення коштів на розвиток фізкультурно-спортивної галузі. І в 2019-му не збавлятимемо фінансових обертів. Готові фінансувати досягнення наших полтавських спортсменів, щоб заохотити та  мотивувати їх,сказав Олександр Біленький.

У заході також взяли участь начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Олександр Буцький, представники спортивної громадськості, журналісти.

Нагадаємо: у 2017 році відповідні грошові винагороди отримали заслужений майстер спорту України з боксу Олександр Хижняк та його батько та по-сумісництву тренер (теж Олександру Хижняку), у 2018 році – майстер спорту України міжнародного класу з плавання, спортсмен з інвалідністю (ураження опорно-рухового апарату) Юрій Божинський та його тренер Ілля Калайда.