Профільна комісія обласної ради погодила Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в області на 2019 рік

e-mail Друк PDF

14 березня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олексій Порохня, Олег Сазонов, Ігор Горжій, Олександр Ківшик, В’ячеслав Мінязев, Іван Сидоренко, Ірина Степаненко, Ігор Скляр, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

Депутати заслухали та схвалили звіт голови постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Олександра Алексюка про роботу комісії за 2018 рік.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький представив Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в Полтавській області на 2019 рік, який, після обговорення, депутати погодили.

Комісія також розглянула звернення голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артура Палатного щодо ситуації, яка складалася на туристичному ринку в зв’язку з прийняттям змін до Податкового кодексу України, узгодила пропозиції щодо місць встановлення в 2019 році спортивних майданчиків, придбаних за кошти обласного бюджету.