Депутатська комісія розглянула річні звіти керівників обласних комунальних підприємств житлово-комунального господарства

e-mail Друк PDF

Триває підготовка до двадцять п’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Сьогодні під головуванням Ігоря Сірика відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Сергій Гамза, Валерій Чечель, Микола Горб, Наталія Макаруша, Андрій Пісоцький, Сергій Соловей, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних комунальних підприємств, журналісти.

Депутати заслухали та обговорили звіти про виконання Програми розвитку дорожнього господарства області на 2016-2018 роки та про стан автомобільних доріг області та перспективи їх ремонту у 2019 році. Як поінформував представник державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Максим Іщенко, на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у поточному році з державного бюджету буде спрямовано майже 803 млн грн. Ці кошти передбачені, в тому числі, на відновлення мосту через річку Сула та масштабні ремонтні роботи на шести інфраструктурних об’єктах області.

Під час заслуховування річних звітів керівників обласних комунальних підприємств житлово-комунального господарства тепло- та водопостачання щодо виконання показників ефективності використання спільного майна і прибутку, а також майнового стану підприємств за 2018 рік депутати звернули увагу, що майже всі підприємства галузі мають фінансові труднощі, які негативно позначаються на їх виробничій діяльності. У контексті даного питання комісія рекомендувала облдержадміністрації підготувати проекти рішень щодо передачі ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» та ОКВПВКГ «Миргородводоканал» у комунальну власність територіальної громади міста Миргорода та внести на розгляд обласної ради у встановленому порядку.

Також депутати схвалили внесення змін до Програми розвитку та підтримки обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017-2020 роки, збільшення статутного капіталу та надання дозволу щодо укладання з Європейським банком реконструкції та розвитку Угоди про підготовку кредитного фінансування ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»розглянули виконання обласної Програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки, депутатське звернення народного депутата України Артема Вітка щодо незаконного відключення від газопостачання об’єктів інфраструктури Полтавської області ПАТ «Полтавагаз», інші питання.