Відбулася нарада в облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

20 травня голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у нараді в облдержадміністрації, яку вів тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий.

У контексті питання про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2018-2019 року та завдання з підготовки до опалювального періоду 2019-2020 року Олександр Біленький вніс пропозицію щодо спрямування податків обласних комунальних підприємств «Полтававодоканал» та Полтаватеплоенерго» до районних бюджетів.

Переведення сплати податків «Полтававодоканалу» та «Полтаватеплоенерго» з Полтави до районів області дало б можливість відремонтувати та модернізувати соціально важливі об’єкти теппо-, водопостачання та водовідведення, – сказав Олександр Біленький та підкреслив, що на таку форму сплати податків можна було б перевести й деякі інші підприємств обласної комунальної власності.

У ході наради також були розглянуті питання: про організацію надання медико-психологічної допомоги учасникам АТО/ООС, про діяльність громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища.