До Полтавської обласної асоціація органів місцевого самоврядування приєдналися ще вісім місцевих рад

e-mail Друк PDF

22 травня відбулося засідання Правління Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яке провів голова організації, голова Полтавської облради Олександр Біленький. Одним із головних питань порядку денного став розгляд заяв на вступ від нових членів асоціації.

«Те, що наша організація дієва і допомагає громадам у вирішенні їхніх повсякденних проблем, засвідчує той факт, що все більше нових учасників прагнуть приєднатися до лав асоціації», – зазначив виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук, презентуючи нові заявки на вступ.

Члени правління схвалили питання про прийом нових учасників. Таким чином, членства у асоціації набула Оржицька селищна та Вишнева сільська ради Оржицького району, Лелюхівська сільська рада Новосанжарського району, Заворсклянська сільська рада Полтавського району, Пришибська сільська рада Кременчуцького району, Петрівсько-Роменська сільська рада Гадяцького району, Чорнухинська селищна рада, а також Дмитрівська сільська рада міста Горішні Плавні.

Учасники засідання також підбили підсумки роботи виконавчої дирекції асоціації за 5 місяців 2019 року.

За словами Володимира Микійчука, одним із головних проектів у цей період стало запровадження у освітніх закладах Полтавщини нового шкільного харчування спільно з командою Євгена Клопотенка. Також асоціація продовжує у співпраці з іншими організаціями проводити навчальні семінари, практикуми, тренінги для депутатів та працівників органів місцевого самоврядування.

Члени правління затвердили план роботи асоціації на друге півріччя. Як повідомив голова Полтавської обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький, у жовтні 2019 року планується проведення чергового масштабного Форуму місцевого самоврядування, під час якого буде презентовано кращі практики та інноваційні проекти, які будуть реалізовані у громадах Полтавщини.