Двадцять шоста позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання не відбулася

e-mail Друк PDF

Двадцять шоста позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої, на вимогу депутатів, було скликано на 3 червня 2019 року в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського, не відбулася через відсутність кворуму.

За повідомленням, яке оприлюднив голова обласної ради Олександр Біленький, для участі у роботі позачергової сесії зареєструвалися 6 депутатів обласної ради.

Я завжди за демократичний підхід до вирішення будь-якого питання, у тому числі кадрової політики стосовно мене. – зазначив Олександр Біленький в інтерв’ю журналістам регіональних ЗМІ. – Я не боюся, мені не вартувало суцільної боротьби з самим собою, щоб винести ці питання на порядок денний. Ми сесію призначили, але станом на зараз зареєструвалося 6 депутатів. Це показує «запас» міцності у людей, які ініціювали документ про скликання позачергової сесії. З тих питань, які винесені на порядок денний, немає жодного економічного питання. Так захотіли депутати. Так їм цікаво те, наскільки отримують бюджетники зарплату у Диканьці чи Кременчуцьких Плавнях. Зараз можна говорити про нездорові амбіції. Саме вони переважають над здоровим глуздом. Ми запропонували колегам вихід із ситуації – внести на розгляд сесії питання обрання нового голови бюджетної комісії, але вони відмовилися. У нас є інші варіанти, будемо скликати голів фракцій, пропонувати різні формати. Робота не зупиниться.

На думку Олександра Біленького, розв’язати проблему можливо колегіально, спільними зусиллями.

Я бачу перспективи вирішення даного питання, комунікую з головами фракцій. Переконаний, що ми разом швидко знайдемо алгоритм для розв’язання цієї проблеми. Депутатський корпус обласної ради буде й надалі ефективно працювати, примати рішення, з економічних, а не політичних питань, - наголосив Олександр Біленький.

Нагадаємо, на вимогу депутатів, на розгляд сесії були внесені питання про дострокове припинення повноважень та звільнення з посад голови обласної ради Олександра Біленького, першого заступника голови обласної ради Євгенія Холода та заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, а також про обрання голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради та заступника голови обласної ради.