«Meridian Poltava – фестиваль, який стане візитівкою Полтавської області», - Євгеній Холод

e-mail Друк PDF

6 червня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка відбулась прес-конференція з нагоди ІІ Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Poltava, яку провели перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод, президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев, директор фестивалю Meridian Poltava Олександр Ткаченко, директорка Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки І. П. Котляревського Тетяна Зеленська.

Виступаючи перед представниками регіональних ЗМІ, Євгеній Холод наголосив, що саме такі тематичні заходи потрібні Полтавщині.

- Минулорічний фестиваль показав нам, що заходи такого характеру є необхідними та актуальними. В цьому році 30 представників будуть брати участь у Meridian Poltava. Ця подія не лише сприятиме піднесенню іміджу полтавського краю, а й стане візиткою області, дасть можливість покращити туристичну галузь, розвитку якої обласна рада та облдержадміністрація приділяють значну увагу. У нас існує багато програм саме по цій галузі, тому ми повинні розвивати духовну столицю нашої держави, якою вважаємо є Полтава, - зазначив Євгеній Холод.

Також Святослав Померанцев наголосив, що даний фестиваль має унікальну та серйозну цінність для культурного розвитку Полтавщини, а саме для популяризації регіону в країні.

Довідково: Meridian Poltava - це триденна культурологічна прогулянка Полтавою, Решетилівкою та полем Полтавської битви із зупинками в для поетичних читань, культурологічних екскурсій та перформерсів. Захід збере відомих письменників, музикантів, акторів, філософів, журналістів із України і Швеції. Загалом – 24 події. ІІ Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava триватиме з 7 по 9 червня. Участь у цьогорічному заході візьмуть 30 відомих літераторів з України та Швеції.