Олександр Біленький: Обласна влада має за мету об’єднати можливості, досвід та зусилля громад

e-mail Друк PDF

14 червня у смт Шишаки відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Засідання, в якому взяли участь керівники районних та міських рад, об’єднаних територіальних громад, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пругло,  вів голова обласної ради Олександр Біленький.

За словами Олександра Біленького, стало традицією проводити Координаційну раду на виїзді.

У нас є традиція проводити Координаційні ради не у Полтаві, а у районах. Ми вже проводили такі заходи у Оржиці, Решетилівці, тепер це Шишаки. Головна проблематика — це ті питання, які ставлять голови районних рад, голови місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад. Питань сьогодні декілька, зокрема, вони стосуються медичної галузі, субвенцій на освіту, дорожнього господарства. Якщо буде виникати комплексна проблематика —  то вона розглядатиметься через депутатські комісії, через сесію обласної ради. Якщо питання стосуються життєдіяльності населених пунктів чи районів, їх будуть вирішувати профільні організації і місцева влада, – сказав Олександр Біленький.

Мова йшла про реалізацію Державної програми «Доступні ліки» у сільській місцевості Полтавщини, фінансування закладів соціальної сфери з державного та обласного бюджетів, заходи безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Полтавської області у 2019 році. З питань інформували керівники структурних підрозділів облдержадміністрації: директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, директор Департаменту фінансів Павло Кропивка та заступник директора ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області» Андрій Заїка.

На завершення Олександр Біленький подякував керівникам органів місцевого самоврядування за конструктивну розмову.

Порядок денний формували по ініціативі голів райрад! Прикро, що дана проблематика зацікавила не всіх очільників ОМС. На мій погляд, саме подібні майданчики для дискусій є найоптимальнішими для комплексного та точкового вирішення проблем! —  зазначив  голова Полтавської обласної ради, — Обласна влада має за мету об’єднати можливості, досвід та зусилля громад для вирішення спільних питань і проблем. Як результат – ми матимемо успішні і процвітаючі громади, якісне і комфортне життя людей.