В області активно впроваджують Ініціативу «Партнерство «Відкритий уряд»

e-mail Друк PDF

20 червня під головуванням Інни Авраменко відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Володимир Ярошенко, заступник керівника апарату-керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, представники громадськості, журналісти.

Депутати заслухали та взяли до відома питання «Про досвід та перспективи взаємодії органів виконавчої влади Полтавської області з громадськими радами». За словами директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко, виокремлюється позитивна практика взаємодії обласної ради та облдержадміністрації із Громадською радою при ОДА щодо конструктивного опрацювання відповідних проектів рішень обласної ради.

На комісії було розглянуте питання щодо впровадження на території області Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». За підсумками обговорення, комісія рекомендувала Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації виступити координатором роботи ОТГ щодо їхньої участі у реалізації Плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» у 2018-2020 роках, а також, спільно з громадськими об’єднаннями, продовжити реалізацію на місцевому рівні державної політики, спрямованої на модернізацію систем державного та регіонального управління.

Також депутати рекомендували обласній раді підтримати проект рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата Полтавської обласної ради сьомого скликання Кибки А.А.».

Проект рішення обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін до Регламенту Полтавської обласної ради», внесений депутатами обласної ради Юрієм Тимохою, Іваном Сидоренком та Іриною Степаненко, рекомендовано на розгляд обласної ради.