Олександр Біленький: Ухвалення обласної програми щодо розвитку дорожнього господарства дозволить поліпшити ситуацію з фінансуванням ремонту доріг в громадах області

e-mail Друк PDF

1 липня голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у нараді в облдержадміністрації, яку вів тимчасово виконувач обов’язки голови облдержадміністрації Олег Пругло. На початку засідання Олег Пругло та Олександр Біленький привітали працівників архітектурної сфери з професійним святом – Днем архітектури України.

У контексті питання про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Полтавської області Олександр Біленький зазначив, що сьогодні є певний запит щодо можливості передачі у наступному році субвенції на поточний і середній ремонт до бюджетів місцевих громад.

– Майже на кожній нараді голови райдержадміністрацій, районних рад, голови ОТГ пред’являють претензії щодо розподілу коштів на ремонт доріг. Потрібно цей запит розглянути, зрозуміти наскільки вони його взагалі можуть виконати, і дати аргументовану відповідь. Щоб не було голослівного закидання в нашу сторону щодо неправильного розподілу коштів, зауважив голова обласної ради Олександр Біленький.

Також голова обласної ради нагадав, що вносив пропозицію про розробку Департаментом будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації обласної програми щодо розвитку дорожнього господарства і внесення її на розгляд найближчої сесії обласної ради.

– Ця програма дуже важлива, тому що депутати матимуть можливість лобіювати інтереси своїх районів, і з обласного бюджету завдяки цьому механізму можна буде направляти кошти на ремонт доріг, зазначив Олександр Біленький.