У громадах завершуються роботи з підготовки до встановлення мультифункціональних спортивних майданчиків

e-mail Друк PDF

5 вересня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Ігор Горжій, Олег Діденко, Олександр Ківшик, Костянтин Кірпосенко, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

У порядку контролю депутати заслухали та обговорили інформацію начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Буцького, керівників органів місцевого самоврядування про стан підготовки основи для встановлення десяти мультифункціональних спортивних ігрових майданчиків, придбаних за рахунок коштів обласного бюджету в рамках обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки. На сьогодні відповідні підготовчі роботи, які громади проводять власним коштом, перебувають, в основному, у стадії завершення. Загальна вартість поліуретанового покриття та спеціального обладнання для облаштування цих майданчиків становить 6 810 000,00 грн.

У контексті даного питання голова постійної комісії Олександр Алексюк звернув увагу представників громад на вчасне виконання прийнятих місцевими радами зобов’язань, їх відповідальність за якісне виконання робіт з підготовки основи покриття та встановлення огорожі спортивних майданчиків.

Потому було розглянуто річні звіти керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області галузей фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді про виконання показників ефективності використання комунального майна, низку питань фінансового характеру, зокрема: про перерозподіл коштів за підсумками проведення закупівель спортивних майданчиків; про погодження додаткових коштів для комунальних закладів, підпорядкованих Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації; про погодження придбання легкового автомобіля для Полтавського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також звернення до комісії.