Профільна комісія обласної ради підтримала передачу у власність Миргородської громади ОКПВКГ «Миргородводоканал»

e-mail Друк PDF

10 вересня під головуванням Ігоря Сірика відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку, на якому розглянуто проекти рішень чергової сесії обласної ради.

У засіданні взяли участь виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пругло, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Сергій Гамза, Валерій Чечель, Наталя Макаруша, Микола Первак, Андрій Пісоцький, Валерій Калюжний, Руслан Ляшко, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, комунальних підприємств, представники громадськості, журналісти.

Комісія підтримала проекти рішень, ініційовані Миргородською міською радою щодо передачі у власність територіальної громади ОКПВКГ «Миргородводоканал»: про визнання таким, що втратило чинність рішення пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 988 «Про припинення в результат ваті реорганізації обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал» шляхом приєднання до комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»; про передачу цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал».

У ході засідання було заслухано та обговорено інформацію Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації про капітальний ремонт мосту через річку Сулу. Як з’ясували депутати, будівельні роботи проводяться без належного дотримання проектної документації, ТОВ «Мостопроект» не доопрацювало проектні рішення робочої документації та відмовилося від авторського нагляду, хоча й отримало за це чималі кошти. Завершення робіт очікується до кінця нинішнього року, Їхня вартість із 2018 року зросла з 48 млн грн. до майже 80 млн грн. Наразі, на пропозицію голови комісії Ігоря Сірика, комісія рекомендувала сесії обласної ради звернутися до правоохоронних органів щодо проведення перевірки на предмет використання бюджетних коштів при проведенні капітального ремонту мосту через Сулу та до Державної архітектурно-будівельної інспекції щодо правомірності виконання відповідних будівельних робіт.

Депутати підтримали приватизацію ряду об’єктів житлово-комунального господарства спільної власності територіальних громад області шляхом продажу на аукціоні, розглянули звернення до комісії.