Гідно відзначити ювілей Євгена Гребінки

e-mail Друк PDF

20 січня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко провів нараду, на якій розглянуто питання про підготовку до відзначення в області 200-річчя від дня народження Євгена Гребінки, про газифікацію Гребінківського району.

Як повідомив голова Гребінківської районної ради Валерій Зінченко, серед заходів, які бажано провести на батьківщині видатного земляка, – реконструкція районного та Мар’янівського сільського будинків культури, будівництво каплиці, реставрація могили Гребінки, відтворення паркової зони маєтку. У планах - створення документального фільму про письменника, перевидання його творів, організація науково-практичної конференції, благоустрій території тощо.

Підтримуючи ідею широкого відзначення в області ювілею Євгена Гребінки, Володимир Онищенко звернув увагу на необхідність залучення на проведення заходів коштів з бюджетів різних рівнів,  спонсорських внесків.

Він дав доручення узагальнити пропозиції по підготовці до відзначення 200-річчя Євгена Гребінки, внести їх в установленому порядку на розгляд обласної державної адміністрації та обласної ради.

Також на нараді було проаналізовано стан заборгованості за збудовані підвідні газопроводи до сільських населених пунктів району та намічено конкретні шляхи вирішення цієї проблеми.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Галушко, голова Гребінківської райдержадміністрації Анатолій Вихор, Гребінківський міський голова Федір Мілевський, Мар’янівський сільський голова Іван Малярик, керівники управлінь облдержадміністрації.