Пріоритети соцзахисту – крок за кроком

e-mail Друк PDF

21 січня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, яке за участі голови обласної ради Івана Момота, заступника голови облдержадміністрації Олександра Коваля, керівників профільних управлінь, установ та громадських організацій провів голова комісії Анатолій Олійник.

Зацікавлений діалог щодо ролі і місця обласної ради та існуючих альтернатив у питаннях забезпечення виконання постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України, зокрема в частині коригування тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, відбувся між депутатом обласної ради Тамарою Дорохіною та генеральним директором ОКВПТГ ”Полтаватеплоенерго”, теж депутатом обласної ради Володимиром Чернявським.

За його підсумками та із врахуванням думок їхніх колег Сергія Полупана, Тетяни Устименко, Володимира Коваля та Віктора Кравецького відповідний проект рішення взято до відома й погоджено його внесення на розгляд третьої сесії обласної ради, скликаної на 1 лютого п.р.

Депутати у ході роботи підтримали проекти сесійних рішень щодо обласної Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011 рік, організації оплачуваних громадських робіт у 2011 році, кадрових призначень, плану роботи обласної ради на 2011 рік, продовження дії обласної Програми надання

депутатами обласної ради допомоги малозахищеним громадянам в 2007-2011 роках до кінця скликання та внесення змін до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги.

 

У порядку контролю члени комісії проаналізували підсумки виконання обласної комплексної  Програми з проведення Року ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, затвердженої рішенням 26 сесії обласної ради від 14 травня 2010 року, про що доповіли начальники Головних управлінь праці та соціального захисту населення й охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Корнієнко та Віктор Лисак. Констатовано, що все заплановане виконано, а передбачене фінансування з обласного бюджету в сумі 4 млн 791 тис. грн. виділено і освоєно у повному обсязі.

Слова вдячності з цього приводу, а також зауваження з окремих поточних проблем висловили голова ради обласної організації ветеранів України Олексій Мельник та голова обласної організації інвалідів війни та збройних сил Іван Лантух.

Підсумовуючи перебіг засідання Анатолій Олійник наголосив на нагальності потреби детального опрацювання спільно з профільними фахівцями галузевої проблематики з наступним визначенням відповідних пріоритетів та етапів їхньої, крок за кроком, реалізації.

На зібранні вирішено й організаційне питання – секретарем комісії обрано Сергія Полупана.