Депутати розглянули зміни до показників обласного бюджету на 2011 рік

e-mail Друк PDF

25 березня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, яке відбулося під головуванням Валерія Пархоменка, розглянуто ряд бюджетних і майнових питань. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, начальники обласних управлінь і служб.

Комісія розглянула та підтримала проекти регіональних програм: обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки, регіональної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Полтавської області на 2011-2014 роки, обласної Програми "Питна вода Полтавщини" на 2011-2020 роки, комплексної Програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2011-2012 роки.

Депутати схвалили зміни до показників обласного бюджету на 2011 рік, перелік природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році, зміни до додатку обласної Програми будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям на 2011 рік. Як повідомив заступник Головного фінансового управління Павло Кропивка, на утримання установ обласного значення, проведення заходів та формування бюджету розвитку за рахунок вільного залишку бюджетних коштів на початоку року спрямовується 30, 5 млн. грн. За рахунок розподілу залишку коштів на початок року збільшуються видатки на охорону навколишнього природного середовища на суму 16, 5 млн. грн.

Комісія підтримала проект рішення про погодження отримання кредиту ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» в ВАТ «Державний ощадний банк України» терміном до 5 років в сумі до 30 млн. грн. на проведення модернізації діючого обладнання котелень. Як доповів генеральний директор ПОКВПТГ „Полтаватеплоенерго“ Володимир Чернявський, прийняття та реалізація запропонованого рішення дозволить підприємству покращити якість послуг, сприятиме підвищенню ефективності процесів вироблення теплової енергії і дозволить експлуатувати котельне обладнання в межах нормативних параметрів.

Депутати схвалили продаж шляхом проведення аукціону під розбирання незавершеного будівництва школи за адресою: Шишацький район, с. Федунка, розглянули заяви і звернення, що стосувалися розміщення тимчасово вільних грошових коштів обласного бюджету на депозитних рахунках, погодили результати обласного конкурсу проектів і програм розвитку територіальних громад Полтавської області 2010 року. Члени постійної комісії розглянули та підтримали зміни до переліку та напрямків використання капітальних видатків, які пропонуються до фінансування в 2011 році за рахунок галузі охорони здоров’я.