Особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

Депутат обласної ради Дмитро Хрістов провів прийом громадян у м. Миргород. До депутата звернулося 19 осіб, 12 з них за матеріальною допомогою на лікування, інші звернення стосуються земельних питань, тарифів, теплопостачання, захисту прав і свобод громадян тощо.

Дмитро Хрістов також зустрівся з викладацьким колективом Миргородської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5. Депутат проінформував вчителів про роботу обласної ради, комісії з питань забезпечення законності та правопорядку, яку він очолює та про свою особисту депутатську діяльність. За результатами прийому громадян депутат підготував і направив відповідні подання для надання матеріальної допомоги та звернення до керівників виконавчих органів влади щодо вирішення інших питань.

Зокрема, за перший квартал 2011 року на прийомі у Дмитра Хрістова побувало 50 осіб. До місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та посадових осіб, керівників підприємств та організацій було направлено 22 депутатських звернення. 29 громадян отримали матеріальну допомогу на лікування у сумі 9,5 тисяч гривень.

Прес-служба Полтавської обласної

організації «ВО «Батьківщина»