Олександр Біленький та Андрій Пісоцький зустрілися з представниками японської корпорації NEC

e-mail Друк PDF

9 серпня голова обласної ради Олександр Біленький та перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький зустрілися з: керівником відділу продаж ІТ рішень макрорегіону CIS всесвітньо відомої японської корпорації NEC паном Ірієм Ватару та представником корпорації NEC в Україні Юрієм Борисенком.

Як зазначив пан Іріє Ватару, корпорація NEC є виробником сучасної електронної та комп'ютерної техніки, новітнього телекомунікаційного устаткування. У корпорації NEC працює 98, 7 тисяч осіб, вона розгорнула бізнес у 168 країнах світу.

Під час зустрічі відбулася презентація високотехнологічних продуктів корпорації NEC. Йшлося про інноваційні ІТ рішення в області безпеки, зокрема, продукт NeoFace Watch - інструмент розпізнавання осіб, що насамперед, сприяє безпеці населення, а також технології Smart Transport – системи автоматичного збору плати за проїзд та автоматичного визначення місця знаходження транспортних засобів.

Голова обласної ради Олександр Біленький та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький висловили зацікавленість у встановленні та подальшому розвитку партнерських стосунків із корпорацією NEC.

Так Олександр Біленький зазначив:

- Для нас цікаво у взаємодії з обласною державною адміністрацією створити комплексну програму, яка дала б змогу громадянам відчувати себе у безпеці, а поліції, службі з надзвичайних ситуацій, медикам оперативно реагувати на події. З введенням децентралізації місцеві бюджети  тримали можливість разом з обласним бюджетом фінансувати таку програму. Ми також готові організувати керівників найбільших міст області та обговорити перспективи запровадження програм компанії NEC з транспорту нашими муніципалітетами.

У свою чергу Андрій Пісоцький наголосив, що Полтавська область є самодостатньою, центром сільськогосподарського виробництва, має потужні промислові підприємства та нафтогазовидобувний комплекс. Серед пріоритетів розвитку територій, визначених сьогодні, Андрій Пісоцький назвав освіту, охорону здоров’я, транспортне обслуговування, дороги та безпеку населення.

- Ми хочемо бути передовою областю абсолютно в усіх технологіях, тому були б вдячні, якби компанія NEC допомогла нам у цьому, - сказав Андрій Пісоцький.

На згадку про зустріч керівники області вручили японському гостю пам’ятні сувеніри.

У зустрічі взяли участь: заступник генерального директора ТОВ «ТРИА-НЕТ» Олексій Кравчук, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, заступник керуючого справами – начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ганна Шавиро.

Довідково: Корпорація NEC (скорочення від англ. Nippon Electric Corporation) - японська корпорація, виробник електронної, комп'ютерної техніки, телекомунікаційного устаткування, одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній. Корпорація розробляє рішення для мобільних і фіксованих мереж, широкосмугових і корпоративних систем, рішень у сфері напівпровідників, IT і інтернет-рішень. Вона має представництва в 18 країнах; 23 заводи в 12 країнах; 4 науково-дослідницькі центри в 4 країнах; 61 компанію з організації збуту в 26 країнах.