Основні заходи обласної ради з 12 по 16 лютого 2018 року

e-mail Друк PDF

- 12 лютого о 12-00 в к. 422 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

-12 лютого о 14-00 в к.422 обласної ради відбудеться засідання президії Полтаввської обласної ради.

-13 ютого о 10-00 в к. 422 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. До порядку денного включено наступні питання:

1.Про затвердження проекту зон санітарної охорони водозабору ПАТ «Фірма «Полтавпиво», розташованого у м. Полтава, вул. Європейська, 160 Полтавської області.

2.Про фінансування регіонального ландшафтного парку «Диканський».

3.Про звернення Управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання списання витрат за виконанні роботи по капітальному будівництву та реконструкції з розчистки річок.

4.Про скасування рішення першого пленарного засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 жовтня 2017 року № 568 «Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради третього скликання «Про організацію регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні" та затвердження проекту його створення» від 12 липня 2001 року» та рішення другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 608 «Про внесення змін та доповнень до рішення першого пленарного засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 жовтня 2017 року № 568 «Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради третього скликання «Про організацію регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні" та затвердження проекту його створення» від 12 липня 2001 року».

5.Про звернення громадської організації «Сільський дозор» щодо включення в план робіт на 2018 рік об’єкту «Ремонт гідротехнічних споруд, очистка від замулення та поліпшення екологічного стану ставка в с. Семенівка на території Багачансько-Першої сільської ради Великобагачанського району Полтавської області з виготовленням проектно-кошторисної документації.

6.Про звітування головних розпорядників провикористання коштів, виділених з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області за 2017 рік.

7.Про розгляд інформації Громадської організації «Суспільний проект «ЕКОЛТАВА» щодо вирубки в Зачепилівському ботанічному заказнику.

-13 лютого о 13-00 в к. 422 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. До порядку денного включено наступні питання:

1. Про внесення змін до Програми підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015-2020 роки.

2. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки.

3.Про зміни до обласного бюджету на 2017 рік.

4.Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік.

5. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

6.Про внесення змін до рішення сьомої сесії обласної ради сьомого скликання від 14 червня 2016 року № 141 «Про надання згоди ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» на передачу майна під заставу Миргородській міській раді».

7.Про перейменування Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт Полтава» в Полтавське обласне комунальне підприємство  «Полтавський аеропорт ім. Івана  Мазепи».

8.Про результати засідання конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад області.

9.Звернення про укладення договорів позички (безоплатного користування).

10.Про використання орендної плати Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації на 2018 рік.

11.Про погодження Порядку розподілу та використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на фінансову підтримку організаційної діяльності обласних громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників бойових дій та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

12.Про План випуску соціально значущих видань місцевих авторів, що видаються за кошти обласного бюджету на 2018 рік.

- 14 лютого о 10-00 в к. 422 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. До порядку денного включено питання:

1.Про перейменування населеного пункту Черкащанської сільської ради Миргородського району.

2.Про перейменування Петрівської сільської ради Хорольського району Полтавської області.

3.Про використання коштів субвенції обласного бюджету, спрямованих у 2017 році на виконання заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки.

4.Про розгляд звернень, що надійшли на розгляд комісії стосовно виділення коштів на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки на 2018 рік.

5.Про погодження кандидатур для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради нагрудним знаком «За вірність народу України».

6.Про звернення голови Козельщинської районної ради.

7. РІЗНЕ.

- 14 лютого о 12-30 в приміщенні прес-центру виставкової зали Полтавського міського будинку культури відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

-14 лютого о 14-00 в к. 422 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО з наступним порядком денним:

1. Про підсумки роботи із запитами на публічну інформацію, що надійшли до обласної ради протягом 2017 року.

2. Про результати виконання у 2017 році проектів громадських організацій, на реалізацію яких надавалася фінансова підтримка з обласного бюджету.

3.Про випуск соціально значущих видань, що видаються за кошти обласного бюджету, та погодження відповідного Плану випуску на 2018 рік.

4.Про організацію роботи з виборцями депутатів обласної ради сьомого скликання у 2018 році.

5.Про Звіт щодо реалізації повноважень постійною комісією обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО протягом 2017 року.

-15 лютого об 11-00 у зеленому залі засідань відбудеться перший регіональний форум «Бюджет участі Полтавської області: здобутки та нові виклики».

-16 лютого заплановано проведення третього пленарного засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Час та місце засідання буде визначено на засіданні президії Полтавської обласної ради.